Автор Тема: GM app от kiler122  (Прочетена 1941 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kiler122

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • wow user
GM app от kiler122
« -: Ноември 30, 2012, 07:28:35 pm »
Здравейте,аз бих искал да стана GM тук имам два героя 80 левел и играя wow от 3-4 години и разбирам много от wow. Играл съм в различни сървъри и този ми харесва,защото предпочитам сървърите с нормално левелване. Така и така играя тук и реших да се пробвам за GM. Играл съм в сървърът Lighting's Blade на Blizzard Entertainment,бях с няколко много добри герои и с това потвърждавам,че разбирам. Аз съм на 15 години и обичам да играя wow около 7-12 часа на ден и да играя футбол.Бих искал да правя евенти и да отговарям на въпросите на играчите. Мога да помогна на съвъра  с това,че до някъде разбирам от програмиране (1 година съм учил C++ ,но след няколко седмици почвам пак да уча С++) .
« Последна редакция: Ноември 30, 2012, 08:00:29 pm от kiler122 »

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: GM app от kiler122
« Отговор #1 -: Ноември 30, 2012, 07:53:53 pm »
Браво, за описването на личния си живот  :freak: Но с какво би помогнал на сървъра ? Това че разбираш от играта не означава, че ще си от полза.
Ако ще се пробваш за ГМ, трябваше поне да включиш информация за способностите си, тоест  разбираш ли от програмиране с цел да оправяш куести (малко ме съмнява)? , Евенти ли ще организираш? или просто искаш да се възползваш от правомощията на ГМ?  :smart:  :clover:

Problem

  • Гост
Re: GM app от kiler122
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2012, 09:04:50 pm »
Младеж, недей си хаби времето с тая игра, ами сядай и учи, хубаво, учил си 1 година С++, знаеш ли как да боравиш с езика ? На кой Microsoft Visual Studio си го учил ? И още по-важният въпрос, сега си на 15, ок, чел ли си кандидатурите, преди време, 1 от  изискваният беше да имаш навършени 18  :clover:

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: GM app от kiler122
« Отговор #3 -: Декември 01, 2012, 01:23:51 pm »
Малък,радвам се,че имаш желание да помогнеш на сървъра и естествено времето за да го направиш,надявам се да те одобрят и да помогнеш с каквото можеш за развитието на сървъра.
Проблем ти на 15 сигурно си дъвкал учебниците нали и сега си професор в Харвардския университет,недей дава наклон на живота на останалите 1во си оправи твоя и след това давай акъл на другите.

П.с: Малчо има време за всичко и за учене и за игри и за излизания,просто трябва сам да се организираш така,че да ти стига и мисля,че ако те направят ГМ ще ти е от помощ хем да тренираш(да не забравяш някой работи),хем и ще научиш нещо ново(винаги има какво да се научи) успех :clover:
« Последна редакция: Декември 01, 2012, 02:57:38 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време