Автор Тема: 2 Предложения  (Прочетена 2075 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
2 Предложения
« -: Ноември 14, 2012, 05:10:08 pm »
Така  :freak: значи имам 2 предложения:

1-во : Ако може AH бота да се реска всеки месец, с други думи, когато бе пуснат AH-то бе напълнено с много работи през първата седмица, след което нещата намаляха.Тоест мисълта ми е, ако може всеки месец да се реска бота, така че AH-то да е пълничко. Някои ще кажат, че не си заслужава защото пускал боклуци или ненужни работи, но лично на мен тези "боклуци" ми бяха от полза ( а и съм сигурен че и не само на мен са били от полза).


2-ро: Ако може Weekly куестовете от Gurubashi  да се променят  малко, защото на доста хора са им писнали едни и същи. Като предложения мога да дам :

Molten Core - би било добре тъй като трябва да се убият всички босове преди главния, тоест райда няма да е за 5 мин (за 1 бос), ами ще е за повечко време и ще е по-интересно.
Karazhan - Преди бе доста интересно райдче , но сега е позабравено и би било интересно.
Hyjal Summit - Малко труден дори и за опитните играчи, но все пак сегашните са бая леснички и не носят много удоволствие от минаването им.

Може да се оставят TK и OL(Onyxia's Lair) защото от ТК повечето искат "чайката"
а OL е добро начало за "зеленяци".

п.п.: Моля без спам и отклонения от темата  :clover:

п.п2.: Подсетиха ме, че за Karazhan се изискваше няколко куести, но това не е проблем  :smart: , който го няма ще го мине  :freak:
« Последна редакция: Ноември 15, 2012, 01:44:23 am от LaSnOcHeS »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: 2 Предложения
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2012, 07:41:01 pm »
AH-бота си е автоматизиран и поддържа до 3000 предмета, толкова съм му задал и не виждам опция за рестарт или нещо подобно.

Относно куестовете съм съгласен с теб и ще се постарая в близките си почивни дни да ги променя.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database