Автор Тема: Предложения !  (Прочетена 1907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Deeppain

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: -23
  • ISP: EVO
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Backnot
Предложения !
« -: Ноември 02, 2012, 12:26:47 am »
1. Предлагам, когато някой играч събере 500 Vote Points, той да може да го разменя със 1 Donate Point. Това ще помогне играчите да вотват повече и може да има разлика в популацията на сървъра.

2. За нова година имаше награди за: най-много убийства,achievments, игрално време и т.н. , предлагам това да не е само на една година, а примерно на един месец. Примерно отбора на 2v2 с най-много Rate да взима някаква награда. Mount,gold,item и т.н. Може на 1 или на 2 месеца, който е направил най много убииства в Battleground да получава пак някаква награда като Mount,gold,item и други. Мисля, че и това ще засили малко BG-тата ( не знам дали може да се гледа кой колко убийства има в BG.)

3. Предлагам на 3-4 седмици да има PvE event, в който трябва да се мине дадена инстанция от GM за най-кратко време или пък без да се wipe, не мога да го измисля много добре, но споделям  :mrgreen: .

4. Правете и други Events освен PvP 1v1, може да направите и за 5v5 или пък да направите Find Event, забавен е. Ако сте чували и за Quest Event, доста е интересен, но за него трябват знания за играта.
Пример: От къде drop-ва Swift Zulian Tiger и т.н. Наградите по преценка на GM.

5. Направете BG-то Isle of Conquest да се пада поне 1-2 пъти на ден, много хора се нервят, когато тва BG се падне, а в него не работи нищо..

6. Хмм.. мисля, че ще е добре да направите, когато някой играч е пратил SMS-и или от Paypal-a за над 5-6 DP, той да получава бонус от рамките на 1DP.

Ще чакаме и отговори от Alein.
Коментирайте и обсъждайте, моля без излишни спамове, само по темата.
Have fun !  :mrgreen:
« Последна редакция: Ноември 02, 2012, 03:41:11 pm от Deeppain »