WOTLK > Bug Tracker

Wintergrasp Weekly Quests

(1/4) > >>

Bl1zAlkA7a:
Преди няколко дни ми съобщиха, че има разлика в куестите дали си алианс или орда, понеже ордата може да минава по 2 куеста на седмица, докато алиансът 3.

Разликата е, че при алиансът куестите за елементалите са отделни едно от друго (не знам как точно са направени), но от 4 куеста те имат избор на минаване на 2, докато при ордата от 4 имаме право само на 1.

Възможно ли е това да се оправи?

П.П. Другият куест, който работи е за Alliance/Horde members slain, който работи както трябва и при 2те фракции :clover: :cap:

admin:
Дам в момента алианса имат 3 куеста за седмица а хордите 2.

Просто алианса имат един допълнителен, не знам защо е така. Да не липсва някое npc на хордите?

Bl1zAlkA7a:
Не, всичките куести са там, просто са бъгнати на алиансът имат 2 за елементали (shadow, water, fire и nature, но не знам точно как са обвързани 2 към 2), а при ордата всички са обвързани на едно. Елементалите на седмица трябва да са по 1 куест

untaught:
Кажи кои са двата куеста, а не само да твърдиш, че сте пре*бани с един куест. Каква трагедия... :puppyeyes:

Bl1zAlkA7a:
не ги знам, беше ми го казал алианс (лично нямам никой алианс 78+ ниво, за да го проверя), така че не знам точно

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия