Автор Тема: ПВП в сървъра  (Прочетена 9520 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #30 -: Май 14, 2012, 08:05:30 pm »
Мислех да го направя на Гурубаши арената и без това си е pvp зона ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #31 -: Май 14, 2012, 08:10:02 pm »
Мислех да го направя на Гурубаши арената и без това си е pvp зона ;)
Знам ли... някак е.... малко пространството няма я гоненицата,играта на "котка и мишка",няма лос,няма тръпка..
http://www.wowhead.com/zone=4080 е доста голям като зона за наща популация,но нещо подобно с по-малки размери....
« Последна редакция: Май 14, 2012, 08:13:58 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #32 -: Май 14, 2012, 08:12:54 pm »
Ще помисля за това и ще тествам на тестовия сървър.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #33 -: Май 15, 2012, 01:46:12 pm »
Знам ли... някак е.... малко пространството няма я гоненицата,играта на "котка и мишка",няма лос,няма тръпка..
http://www.wowhead.com/zone=4080 е доста голям като зона за наща популация,но нещо подобно с по-малки размери....
Аааа сега пишеш за Лос а , а оная вечер ми ревеш ,че се крия зад дървото.
 :freak: :freak: :freak: :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #34 -: Май 15, 2012, 03:07:57 pm »
То бива лос бива, ма ти направи пътека около дървото.......още малко щеше се покатериш.... :doh: :doh: :freak: :freak: :freak:
« Последна редакция: Май 15, 2012, 03:10:32 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #35 -: Май 15, 2012, 10:02:23 pm »
Сървъра си вървеше много добре, даже започна да се вдига и популацията, тогава се започна с ddos атаките.
Това изгони голяма част от потребители.

Въпреки всичко, нямам намерение да се отказвам от проекта и ще правя това което мога за да се напълни пак ;)

Сървърът не си е вървял "много добре" никога. И когато допреди месеци се събирахме по 230 човека на линия, бяхме недоволни поради липсата на pvp игра и твоите неадекватни изказвания във форума, че pvp-то си било на ниво, както и нежеланието ти да направиш нещо по въпроса, така че беше въпрос на време отлива на хора да стане налице. Искам да е ясно само, че нашия гилд (1/4 от играчите в Ево) сменихме сървъра не заради лагове и атаки (те допринесоха в известна степен), колкото заради отношението ти към нас - потребителите. Невежеството ти относно това какво става в собствения ти сървър и последвалите твои изказвания, както и това, че не уважи желанието на играчите, арена рейтингът да започва от 1300, а не от 1000, а после пак не си поправи грешката, макар и по-късно, а реши, че ще върнеш началния рейтинг на колкото си беше, напук на всичките теми, които се изписаха във форума от потребители. Аз лично си играх да правя тема, в която обясних, че рейтингът трябва да започва от 1300, като преди това проучих точно как трябва да стоят нещата, на базата на това какво е в оригиналния сървър, след което си направих труда да обясня най-подробно за какво точно става въпрос и защо това е най-рационалното решение, а ти дори не показа с нещо, че си прочел posting-а ми. Вместо това, оповести в друга тема, че рейтингът щял отново да започва от 1500, както и че не ти се занимавало с деца. Извинявай, но това преля чашата. Лично аз играя в сървъра ти повече от 5 години и съм допринесъл много за развитието му, за довеждането на играчи в него, както и за тяхното задържане (нека напълно изключим рекламния клип, който си играх да правя в продължение на няколко седмици - в момента изобщо не говоря за него). Не мисля, че с нещо съм заслужил това обидно отношение, но то всъщност отразява цялостното ти внимание към играчите в сървъра, които не са безразлични и искат да помогнат играта в него да се подобри. Проблема с малката бройка на играчи в сървъра не е в това, че няма нови попълнения - нови играчи се присъединяват постоянно, но те са толкова, колкото да попълнят местата на играчите, напускащи сървъра. Да не говорим отделно, че отвътре, за играчите, които не следят форума, сървърът изглежда като занемарен и едва ли не изоставен, а именно визирам следните проблеми: Отговори на тикети се чакат с цели седмици и в крайна сметка така и не се получат такива; При наличие на появил се проблем в играта (лаг/краш), не се намира и един GM, админ или който и да било с права, който да влезе в играта и да успокои играчите, че се работи по отстраняването на проблема, да призове към спокойствие, както и да даде някаква информация до колко време проблема ще бъде отстранен - ето това липсва в Ево. На този смешник Winlight, примерно, откакто си му дал GM права (не знам с какъв разум си го направил), така и не съм го виждал в играта с GM герой, с който да извършва някаква полезна за сървъра дейност. Останалите GM-та извършват някаква дейност по предназначение, само непосредствено след като си им дал правата, след което явно им омръзва да се занимават и започват да си играят играта най-безгрижно, без да се интересуват от някакви задължения или просто се забавляват с командата .kill пред ICC. Ти нито следиш дали господата GM-та си вършат работата (за която си им дал правата) или си чешат мадете, нито им отнемаш правата, при положение, че извършват второто, давайки правата на някой друг, който би се занимавал. Предполагам на самия теб не ти се занимава с всичко това? Ето ти един от множеството фактори в сървъра да няма хора (като вината е твоя). Заради мързеливата, несериозна и слаба администрация, на която "не и се занимава". Да видим дали щеше да се намери и един човек, който да напусне сървъра след тези дос атаки, с които не спря да се оправдаваш, ако всичко останало ви беше в изправност (също така, никой не е напускал Ево и заради Diablo 3, като играта още дори не е излязла). Това е голата истина, друга причина сървъра да е толкова стар, а популацията му през цялото това време да варира около 200 човека, няма. Хората предпочитат да играят в работещи и развиващи се сървъри, където видимо има активна администрация, която се грижи да обслужва играчите, задържайки ги в сървъра, а Ево далеч не е единствения сървър за wow. Немотивираността ти към развитието на твоя сървър е единствената причина да не можеш да си задържаш хората. Нежеланието ти да се добавят герои на хора от други сървъри или дори целия гилдии, с цел повишаване на популацията (предполагам, че не ти се занимава), нежеланието или неспособността ти да правиш custum fix-ове, подобряващи неща, които в момента са в неизправност и изобщо нежеланието ти (мързела) "да се занимаваш". Липсата ти на желание да правиш готини евенти, като клас лидер евента от преди 2 години, нищо, че дори и тогава прояви несериозност и в крайна сметка частта с healer-ите се отложи за по-късно и така и не се състоя изобщо. Нека добавим заядливите ти подмятания срещу играчи във форума и цялостното ти враждебно отношение към потребителите. Безсмислените банове на раздразнени от глупостите ти играчи за по 15 и не знам си колко години, само за това, че някой, мислещ за развитието на Ево и опитвайки се да помогне с нещо, е изказал истината, че сървърът е тъп. Като на фона на това, има безнаказани играчи, които развалят удоволствието от играта на всички останали в сървъра (Nortox и компания са типичния пример - господа 15-годишните "целият сървър е длъжен да се съобразява с малоумието ми").

ПП. Дано някога осъзнаеш колко немаловажно е мнението на потребителя ти. Трябваше повече от половината играчи да сменят сървъра, за да започне да ти се занимава с него, така ли? Успех в такъв случай.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 09:21:56 am от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #36 -: Май 16, 2012, 09:29:39 am »
Благодаря за "критиката".

Публично искам да обявя, че аз съм виновен за всичко и нищо не правя за сървъра.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #37 -: Май 16, 2012, 08:25:19 pm »
Тва нещо "Българина" винаги е недоволно.
Timewizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #38 -: Май 16, 2012, 09:51:11 pm »
Благодаря за "критиката".
Публично искам да обявя, че аз съм виновен за всичко и нищо не правя за сървъра.

Нещо възмутително ли казах? И да обявяваш и да не обявяваш, фактите говрят. Нормално е да ни е яд за неадекватните действия (или по-скоро за бездействията) от твоя страна, които развалиха играта в сървъра, при положение, че това беше нашия сървър. Ти си собственика, разбира се и можеш да правиш каквото си поискаш с него, но трябва да си наясно, че и ние винаги можем да се преместим другаде. Сигурно в пета поредна тема се оправдаваш с тези дос атаки, затова че хората смениха сървъра, като въпросните атаки само подпомогнаха решението на играчите за това. Реалните причини хората да са недоволни от сървъра са следните:
Както и да, достатъчно време отделих да се занимавам с глупости и да споря с деца.
Arena.ArenaStartRating    1500
Arena.ArenaStartPersonalRating    1500
kikotattoo по спокойно, ще ти стане нещо.

Тва нещо "Българина" винаги е недоволно.
Ето още един анти-българин. Явно и на теб не ти е лесно.
« Последна редакция: Май 16, 2012, 10:43:09 pm от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #39 -: Май 16, 2012, 11:34:51 pm »
Нали помните,че след година-две пиратски сървъри няма да има?И защо е всичката тая "градивна критика"?Всеки си има свое мнение за "забавление"(за повечето играта отдавна е спряла да носи подобно чувство).За някои да имаш статс 11401849180-0 в арените е цел в живота,за други да са Realm first,за трети да имат 214981849018401 НК за четвърти да са exalted с бали го кой и т.н.Липсата на играчи не е само тук,тя е навсякъде с изключение на сървъри като AT и Мolten,които предоставят шанс на зарибените неудачници да изкарат някоя друга хилядарка.Близард си направиха сметката и вместо да направят Cata играем те го направиха недостъпен за емулатори с цел да си върнат потребителите(със съмнителен успех). Предлагам вместо словесни диарии всеки да си играе играта там където му се играе,и за всички да има мир.Освен ако от небето не падне напълно скрипнат Dragon soul,Wotlk ще е края на пиратките в глобален план.


пп:Упадъкът в сървъра е достигнал невиждани висоти/низини.Вече е необходимо да търсиш нормалните с противогаз.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #40 -: Май 17, 2012, 12:06:32 am »
Само едно не ми стана ясно , защо хората нямат спирачки ?
Ако кажеш нещо веднъж , то мисля че е достатъчно , не е нужно да копаеш около него ... И в крайна сметка какво се опитват да открият ? Под вола теле , топлата вода , Америка !?!? Или просто искат да им се каже нещо от сора - "О дааа ти беше страшно прав и аз съжелявам за грешките си , моля те върни себеси и гилдията ти обратно в сървъра!"



Някой хора имат право ... Особено за противогазите!
« Последна редакция: Май 17, 2012, 12:26:47 am от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #41 -: Май 17, 2012, 09:38:15 am »
Нещо възмутително ли казах? И да обявяваш и да не обявяваш, фактите говрят. Нормално е да ни е яд за неадекватните действия (или по-скоро за бездействията) от твоя страна, които развалиха играта в сървъра, при положение, че това беше нашия сървър. Ти си собственика, разбира се и можеш да правиш каквото си поискаш с него, но трябва да си наясно, че и ние винаги можем да се преместим другаде. Сигурно в пета поредна тема се оправдаваш с тези дос атаки, затова че хората смениха сървъра, като въпросните атаки само подпомогнаха решението на играчите за това. Реалните причини хората да са недоволни от сървъра са следните: Ето още един анти-българин. Явно и на теб не ти е лесно.

Не мога да разбера какво искаш от мен?
Казвам това което мисля, ти какво мислиш, че правиш в момента.

Отговори ми са един въпрос само, смяташ ли че ти дължа нещо?
« Последна редакция: Май 29, 2012, 11:55:05 am от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #42 -: Май 29, 2012, 09:19:20 am »
Не мога да разбера какво искаш от мен?
Казвам това което мисля, което ти мислиш че правиш в момента.
Това второто и на мен ми беше трудно да го разбера.

Отговори ми са един въпрос само, смяташ ли че ти дължа нещо?
Нищо подобно. По-скоро смятах, че аз ти дължа едно пояснение на въпроса защо хората спраха да играят в сървъра ти, така че да престанеш да се заблуждаваш с тези хакерски атаки, или каквито и да бяха. Всъщност не е това. Просто исках да поспамя малко. Да си попиша, нали разбираш? Нямаше как да не забележа обаче, само колко по-бързо ми обърна внимание, когато реших да спамя, отколкото когато исках да помогна в ситуацията със спадащата pvp игра в сървъра, когато все още в него имаше хора, разбира се, но това тогава май изобщо не го отрази, а? Най-вероятно дори не ми прочете темата.

П.П. Шегувам се. Просто нямаше какво да правя и реших да вляза да поспамя, че ми беше скучно.
« Последна редакция: Май 29, 2012, 09:24:08 am от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #43 -: Май 29, 2012, 11:56:35 am »
Цитат
Казвам това което мисля, ти какво мислиш, че правиш в момента.

Редактирал съм го.

Относно ddos-а искаш да ми кажеш че ако те изхвърля от играта пред 2 мин и постоянно имаш 4-5 сек. лаг няма да се махнеш или да спреш да играеш? Някаква самозаблуда ли надушвам?

Нито един от играчите не знае какво ми костваше тази гадост, нито знае какво представлява в действително така че не ми говори врели некипели.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: ПВП в сървъра
« Отговор #44 -: Май 29, 2012, 02:33:08 pm »
Колко теми трябва да направите за да разберете, че PvP в сървара няма и няма и да има :doh:.Цяло чудо е, че още има други освен собственика които влизат...