Автор Тема: Instant 80  (Прочетена 17074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Instant 80
« Отговор #60 -: Май 04, 2012, 10:48:41 am »
По-добре добави нови итеми във магазина и както каза някой по-горе.
+1   Другото е пълна простотия,освен maunt-овете с вотинг точки
P.p Това е мое мнение!



Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Instant 80
« Отговор #61 -: Май 04, 2012, 10:54:43 am »
Посочи ми темата за да видя за какво става дума точно.

Беше на майл и като гледам съм го истрил. Карай да върви, не е толкова важно, но се надявам сървъра определено да НЕ стане инстантен. За тези 5 години в който играя тук съм разбрал едно, ако ги няма редовните играчи ще е доста зле, а с това евентуално решение ще ги изгониш / в това число и мен/. Дори и да дойдат нови хора и станат директно 80то ще искат и вендори с итеми пред Ог, едва ли ще се хванат да трупат емблеми в Пос, а що се отнася до горните предложения на колегите, нищо лично, но те са по-скоро за тяхно удобство и не биха докарали нови хора, особено това с репутациите за хонор.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Instant 80
« Отговор #62 -: Май 04, 2012, 11:22:50 am »
Пейчо,помисли върху това,как да намалиш ''екстрите'' не как да ги увеличиш !!!?
Разните вендори,предмети в АУКЦИОНА,взимане на предмети с вотинг точки(на прекалено ниска цена) оядоха играчите и настана скука. Направете нещата да са по-трудни,респективно да е по стимулиращо,както за ПВЕ,така и за ПВП. Ако трините фикснат Руби санкум,това ще е стимул да продължат хората да играят както и да дойдат нови,примерно ! Новите неща в сървъра,които са си част от играта радват,подарените неща(тези наготово) може и да радват определена група играчи,но така като гледам,повечето ги дразнят,за това помислете с екипа върхУ това !!! Иначе сме OUT КАТО СЪРВЪР  :no:
Вотинг системата нека остане,но нека нещата които се взимат с тези точки се увеличат максимално да речем 10 пъти повече за предмет,така хем ще имат стимул д агласуват,хем ще е по сладко като вземеш нещо накрая.
« Последна редакция: Май 04, 2012, 11:27:57 am от Abrucci »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #63 -: Май 04, 2012, 11:26:12 am »
devistator: няма да се променя нищо, просто обсъждаме.

Abrucci, оядоха се доста хора, но повечето са доста стари играчи, което е нормално да имат повечето неща.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Instant 80
« Отговор #64 -: Май 04, 2012, 11:48:29 am »
devistator: няма да се променя нищо, просто обсъждаме.

Abrucci, оядоха се доста хора, но повечето са доста стари играчи, което е нормално да имат повечето неща.

Еми точно де, нали за това пиша, форма на обсъждане е все пак, ако беше факт нямаше да се занимавам.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Instant 80
« Отговор #65 -: Май 04, 2012, 12:13:45 pm »
Пейчо, под "обединяване на сървъри" имах предвид това, което другите с "пренасяне на гилдии". Нужни са ни играчи, които харесват героите си и искат да ги развиват. Не си мислете, че с герой на 6,2к гиър скор няма какво да се прави - точно тогава се почват повечето ачийвмънти :)

В момента в сървъра липсват танкове и хийлъри като цяло, а това спира като в известна част хората да пишат RDF и да правят рейдове в World чата (наистина, времето когато тези рейдове успяваха отмина отдавна, но все още има хора без гилдии и оскъдните хийлъри и танкове си казват думата).

Идеята ми е: да се направи някакъв ивент около седмица, за да обучим нови хора и да ги пооблечем да бъдат хийлари и танкове (такива, които не знаят какво да правят) и за награда на хората, които обучат най-добрите 5 да има за награда няколко неработещи ачийвмънта :) Така като цяло сървъра ще се повъзроди и хората ще могат след нас да се доразвиват, като сървърът ще има развитие пред останалите :) След това може да се направи същото и за DPS героите, защото в момента сървъра е на едно ниво, където по-знаещите играчи си играем само за нас си, понеже вече нямаме стимул след преминали около 2000 човека в сървъра, да се налага да ги обучаваме каква е ситуацията наново.

П.П. Възможно ли е да се направи някакъв тест за инстанциите, рейдовете, батълграундите и класовете в сайта, който след като се мине в зависимост от резултата да дава Voting Points, като има шанс да се минава по 1 път на 2 седмици?  Примерно в него да има 20 въпроса (като са съобразени с това, какви герои има човекът в акаунта, като 5 въпроса са за инстанции, 5 въпроса за рейдове, 5 за батълграунди и 5 за класове). Всяка седмица въпросите да се сменят и на всеки да са различни (псевдо случаен генератор на номерата на въпросите). Така хората ще могат да се обучават и ще започнат да мислят как да развиват героите си.

Както казах и по-рано, важното за сървъра са хората, които знаят как качествено да играят героите си и знаят нещата от играта, а не количеството. За тези ми идеи ще е нужно сътрудничеството на всички знаещи класовете си в сървъра, както и актуална информация относно магиите, инстанциите, рейдовете и батълграундите (арените не чак толкова, там вече е прекалено преносимо при положение, понеже имаме само 2v2)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #66 -: Май 04, 2012, 12:30:39 pm »
Пейчо, под "обединяване на сървъри" имах предвид това, което другите с "пренасяне на гилдии". Нужни са ни играчи, които харесват героите си и искат да ги развиват. Не си мислете, че с герой на 6,2к гиър скор няма какво да се прави - точно тогава се почват повечето ачийвмънти :)

В момента в сървъра липсват танкове и хийлъри като цяло, а това спира като в известна част хората да пишат RDF и да правят рейдове в World чата (наистина, времето когато тези рейдове успяваха отмина отдавна, но все още има хора без гилдии и оскъдните хийлъри и танкове си казват думата).

Идеята ми е: да се направи някакъв ивент около седмица, за да обучим нови хора и да ги пооблечем да бъдат хийлари и танкове (такива, които не знаят какво да правят) и за награда на хората, които обучат най-добрите 5 да има за награда няколко неработещи ачийвмънта :) Така като цяло сървъра ще се повъзроди и хората ще могат след нас да се доразвиват, като сървърът ще има развитие пред останалите :) След това може да се направи същото и за DPS героите, защото в момента сървъра е на едно ниво, където по-знаещите играчи си играем само за нас си, понеже вече нямаме стимул след преминали около 2000 човека в сървъра, да се налага да ги обучаваме каква е ситуацията наново.

П.П. Възможно ли е да се направи някакъв тест за инстанциите, рейдовете, батълграундите и класовете в сайта, който след като се мине в зависимост от резултата да дава Voting Points, като има шанс да се минава по 1 път на 2 седмици?  Примерно в него да има 20 въпроса (като са съобразени с това, какви герои има човекът в акаунта, като 5 въпроса са за инстанции, 5 въпроса за рейдове, 5 за батълграунди и 5 за класове). Всяка седмица въпросите да се сменят и на всеки да са различни (псевдо случаен генератор на номерата на въпросите). Така хората ще могат да се обучават и ще започнат да мислят как да развиват героите си.

Както казах и по-рано, важното за сървъра са хората, които знаят как качествено да играят героите си и знаят нещата от играта, а не количеството. За тези ми идеи ще е нужно сътрудничеството на всички знаещи класовете си в сървъра, както и актуална информация относно магиите, инстанциите, рейдовете и батълграундите (арените не чак толкова, там вече е прекалено преносимо при положение, понеже имаме само 2v2)
Преместването на герои е кофти история и подлежи да толкова много манипулации че не знам къде да започна.
Танкове и хийлъри липсват навсякъде, дори в близард. С mage-то си за да ме пусне на random instance ми е коствало повече от час чакане. С паладина ми ме пуска веднаха понеже съм хийлър.
Идеята за евенти според мен е най-добра, единствено се изисква много организация и време от моя страна.

Този тест с въпросите за страница ли го имаш предвид?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен nikel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 4
  • evo user
  • ISP: vivacom
Re: Instant 80
« Отговор #67 -: Май 04, 2012, 01:37:25 pm »
Играя от доста време в ЕВО.Сървара е на сносно ниво(даже ли4но мнение много добро от гледна то4ка на съпоставка с други сървари) От времето ми на игра е имало доста неразбории,спадове и проблеми но това не ми е разваляло играта.Аз играя за удоволстие и за забавлвние ---нещо като ХОБИ( верно имало е моменти на дразги и ли4ни отношения --но на следвашото влизане те са се изпарявали)

Относно идеята за Instant 80  за мен е глупава идея(никъде няма безплатен обяд)
По добре е да има 2 итема във воте шопа ,който да са от 1-70 левъл и от 71-80 левъл които да се взимат срещу определен воте ,които при използване да дават определ EXP(предлагам 2 итема ,защото като изискване на експириънс то4ки от 70 левъл ска4а драсти4но), а и така няма да има безплатни обяди.

Относно Евентите:
     1.jump евента +10 (но може да се направи и нещо подобно--примерно да се остави в Шатра(неотрална зона) да се усложни и на финала да има вендор с итеми който се сменят примерно месе4но.
      2.Преди време имаше евент с раид 25 сум на босове и кои ще ги убие по бурзо--тази идеа може да се доразвие за 5 -10 херота и да се прави когато има време ГМ но 1 на 2-3 месеца е добре.
       3.относно орентиране на игра4ите към инстанции от TBC ---и без тва си имаме Куцата Нинджа може при него да се добави обмен на badje of djustise за Triumf (или нещо друго)
       4.относно сливане на World канала с хордата или съвместни раидове---НЕ ГО ПРАВЕТЕ--ще загубим и малкото останали игра4и.
       5.Логи4но е сега популацията ни да намалее --Лято е , Мал4уганите ще бъдат изтреляни при баба и дядо(там няма нет),излиза и Диабло 3(ли4но аз ще го тест поне месец)
             За това се сещам в момента, и най-важното
                                                                                Play for FUN

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Instant 80
« Отговор #68 -: Май 04, 2012, 01:50:38 pm »
Преместването на герои е кофти история и подлежи да толкова много манипулации че не знам къде да започна.
Танкове и хийлъри липсват навсякъде, дори в близард. С mage-то си за да ме пусне на random instance ми е коствало повече от час чакане. С паладина ми ме пуска веднаха понеже съм хийлър.
Идеята за евенти според мен е най-добра, единствено се изисква много организация и време от моя страна.

Този тест с въпросите за страница ли го имаш предвид?

Да, за страницата :) А за евентите: това което съм го намислил, за 5man инстанциите и 10 normal рейдове за обучаване на хора, не мисля че е от значение толкова ти да помагаш, колкото ние сами да си го организираме, а ти само да ни контролираш как точно според теб трябва да протече ивента.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Instant 80
« Отговор #69 -: Май 04, 2012, 03:23:21 pm »
Нека и аз споделя нещото, което ме държи в сървъра - Воло! Ако не бе неговата работа, много отдавна да съм приключил. От това следва да заключим, че хора, като мен се интересуват от прогрес по оправяне на бъгове, а не дали са с 6к гиър.

Скромното ми предложение е следното - няколко човека бяха предложили услугите си да пишат госсип - и и какви ли не скриптове. Пейчо да им обърне малко повече внимание и да види, как се справят и да ги "назначава".

Прогнозата ми затова, какво ще се случи, ако определени постижения се оправят, дадени титли могат да се вземат и се скриптнат няколко босс - а е изключително положителна.

Най - простият пример е, как се скупчваме в ВЕМ да правим ВЕЧЕ възможната за правене репутация към Ogri'la и как дори и тринити играчите (Съюза) сме на 7 задачи от това да вземем постижението Loremaster of Outland, докато само преди месец от целият континент само в Hellfire Peninsula и Zangarmarsh можеха да се вземат постиженията.

Още веднъж искам да изкажа най - искрените си благодарности за трудът, който полага Воло :flehan:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен kallometala

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -7
  • НЕКА СПРЕМ "ЧАЛГА" ЗАМЪРСЯВАНЕТО !!!!!
  • Side: For The Alliance
  • Герой: kallometala
Re: Instant 80
« Отговор #70 -: Май 04, 2012, 03:53:24 pm »
1.Аз съм против против това да става Instant 80. Голяма част от играчите ще се махнат.

2. Няколко предложения
   
    2.1 нека евентите да зечестят - ето покраи този Jump even популацията се беше вдигнала - ако трябава ще импровизираме видях ,че някои имат вече измислени така че  .......
    2.2 нека  се оправят някои bug почити всичко вече е бугнато  - визирам PVP а и PVE-to  не е по хувабо - нека ако има възмойност RS  да се оправи
    2.3 арена точките пак да се дават на 3 дни - аз лично виждях как се зачестиха арените , независимо от облечени или не .
    2.4 някои работи от donate shop да минат към vote shop - напраимен    смяна на фракция , смяна на име и таз подобни.
    2.5 нещо което съм го забелязал в  "ФЪНКИТЕ" да се премахне  при лефкане на бг   'dezerter' или поне да се намали времето за чакане
    2.6 също да се намали минимума от играчи за бг-та като Av i Isle 

3.И нещо не за пренебрегване  почити НИКОГА няма gm on  когато някои попита НЯМА НИКОЙ  и итова отказва хората .Или поне да се дадът права ня някой занимаващ се с това да помага на player в нужда.Та ако ще 1-2 дена пак да има crash i lag но да се оправят някой бугове .


Това са си лично мое мнения може и да са грешни ,но все пак всичко е за забавлвния в краина сметка това не е истинкия живот
« Последна редакция: Май 04, 2012, 04:02:45 pm от kallometala »

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Instant 80
« Отговор #71 -: Май 04, 2012, 04:55:21 pm »
Самият факт, че се предлага махането на думата близлике е супер така отпада вечното " нее близ" чакаме Тринити и други подобни дивотии , а до това дали да е инстант 80 нищо непречи това само ще докара нови хора незнам какво ви бърка старите играчи че някой ще качи бързо .
Поздрави.


Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Instant 80
« Отговор #72 -: Май 04, 2012, 05:44:23 pm »
Пейчо , невиждам защо правиш темата като анкета , пускаш това , което си замисли и точка.Ако има успех самата идея , има , от това по-надолу няма къде да идем.
Тук от няколко дни е такава скука ,че незнам как изобщо влизат хора.
Няма да се лъжем , сървъра в момента е тъжна гледка от към популация.

Прай прИмоцията и това е. :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Instant 80
« Отговор #73 -: Май 04, 2012, 06:25:24 pm »
Пейчо , невиждам защо правиш темата като анкета , пускаш това , което си замисли и точка.Ако има успех самата идея , има , от това по-надолу няма къде да идем.
Тук от няколко дни е такава скука ,че незнам как изобщо влизат хора.
Няма да се лъжем , сървъра в момента е тъжна гледка от към популация.

Прай прИмоцията и това е. :freak: :freak:

Ози напълно си прав. Боли ме локума, че хората ще си правят инстант 80-ки, важното е да се посъберем малко повече, че на BG-тата и арените им поникнаха бради. Ако трябва и предмети им давай на новите играчи, каквото и да е, че с тея 100 човека онлайн си е е*ало майката.

Неактивен Asdfgh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: Mouser
Re: Instant 80
« Отговор #74 -: Май 04, 2012, 07:45:16 pm »
Здравейте... От скоро спрях да играя в ево, но преди бях много редовен. Преместих се в някаква американска пумия, в която имаше редовно над 1000 играча - едно 80 ПРОЦЕНТА от играчите бяха с хероик итеми от лич кинг, взети с воте точки, което ме отчая и се отказах... Това, което казвате, че количеството не е важно... грешите. Има хора, които играят по-често ПВП като мен и когато пишат БГ очакват да ги викне веднага, но следва едно огромно чакане, при което след като те викне се пада бг, което затваря поради липса на хора. Та това с итемите го споменах, защото наистина бе улеснена много играта и се гиърнаха много хора.

Другото което е - каквито екстри да дадете... ще се ползват само и единствено от старите играчи, които са. В момента цъкам в няколко фън сървъра, защото просто тук вече не ми доставя удоволствие, при което съм срещал доста българи, с които съм си писал доста. И отговорът на всички беше, че са играли в друг български известен сървър, където популацията е била уш голяма (не знам как стоят нещата). Също така споделят, че ево била ПУМИЯ т.е в нашето положение в сървъра могат да играят само български играчи, а едно 70% от тях, които знаят за ево, мислят, че е пумия - защо ли ? Заради мнението на много хора, които като са влезли да проверят тук са видяли, че има 70 човека от хордите и 30 от алиансите - epic fail.

Та моето предложение е, евентуално ако се убединим всички от сървъра и гласуваме най-редовно, сайтът се преведе и на Английски, задължително писане в World-a на английски език, за да дойдат малко чуждестранни играчи, но това според мен няма как да стане.

Яд ме беше мен, че открих толкова нови приятели тук - в ево, но след напускането на гилдията ми, много от тях вече спряха Лол-а и вече нямам контакт.

Общо взето повече улеснение на играта няма да помогне.

Mouser.