Автор Тема: Instant 80  (Прочетена 17082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Instant 80
« Отговор #45 -: Май 03, 2012, 09:02:20 pm »
@zeraful, за това си има Random Dungeon Finder, който ако не знаеш, работи за всички нива над 15, като от там примерно като влезнеш 15ти в инстанцията в OG излизаш 16 (това е задължително), а после постепенно всичко намалява. На края на иснтанцията дава сакче с къстъм предмет, който предимно ти можеш да го ползваш, както голд и експириънс. С нашият XP rate (x3) за около 3 дни максимум ти давам, че 5 човека могат да вдигнат 80то ниво (щом за 6 дни се вдига при x1, все пак го разбирайте като ingame :freak:), като така се събират хубави (сини) предмети от сакчетата и от инстанциите, а и не-малко голд. Единственото условие в момента тук е, да има с кой да го направиш. Реално тук инстанциите работят доста добре за частен риалм (пробвал съм ги всичките).

Работата е с това, че трябва да се провукират играчите по начин, по който да се трогнат. Примерно с някой PvE ивент, който да заинтригува играчите. Имам няколко идеи, но трябва да се пробват предварително, като наградите да са някакви по-интересни, от рода на DP.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #46 -: Май 03, 2012, 09:12:39 pm »
Нямам проблем да има dp за награда. Стига да не се прекалява.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Instant 80
« Отговор #47 -: Май 03, 2012, 09:17:08 pm »
Admin  в кои фънки си играл досега ? Репутация която е градена с години ще я заложиш с риск да изгубиш поне половината популация , което е сиг . С/у това да привлечеш нова която дори не е сигурна . Защото функите са си просто транзит за играчите . Днеска може и 5 да смениш нищо не губиш нали ? Ако си мислиш че хора които ги мързи да си дигнат герои , ще тръгнат да гласуват дълбоко се лъжеш . Ако искаш да привлечеш хора търси сериозни играчи такива каквито останахме , а не лапета дето още незнаят какво искат . А това ще стане с повече работещи неща и с много евенти . Друг начин няма , поне според мен . Реално тазя версия остаря и то много а няма нищо на лице да разннобразява хората . за последните 2 години направихте едно нищо да разннобразите играта и да задържите популацията .
Не го псуваи , победи го

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Instant 80
« Отговор #48 -: Май 03, 2012, 09:38:15 pm »
В момента сме на ICC и обсъждахме в mumble-то разни неща относно тази работа. Даде се една добра идея ,която ще я споделя.Примерно ако някоя гилдия от 10-15 човека минимум и нагоре реши да се премести при нас ,може да им се дигнат герой и дадат някакви сносни неща. Така на практика ще се набавят сериозни хора. А иначе както казаха и други може перманентно да се сложи един бонус от x20 xp то така за няколко часа timeplay качваш 80 лесно.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Instant 80
« Отговор #49 -: Май 03, 2012, 09:39:29 pm »
Мисля че подобна промяна ,е нещо което до голяма степен ще реши съдбата на ЕВО,за това се чувствам длъжен да споделя и моето мнение.
Като цяло нямам много време за игра,но като намеря такова предпочитам ПВП-то.
Ще споделя моето виждане за ПВП-то ,това което мен ме дразни, и това което би ме стимулирало допълнително да  играя,включително и арени (казвам го защото от близо година не съм влизал в арена).

1. Има БГ-та който са тотално бъгнати и трябва да бъде намерено решение за тях.Ако не могат да  бъдат оправени да бъдат  временно затворени,или каквото и да  е има много варианти както и теми за това.

2.Аз както и много от редовните играчи нямаме какво да взимаме от БГ-та,арени итн,единственото което ме кара да  влезна в БГ е удоволствието от играта.Преди време реших да гоня титлата Justicar ,но как подяволите се прави тази титла с неработещи ПВП куести.Както по горе казах имам по 2-3 часа на седмица за игра(което малко или много е следствие на всичко това което ме дразни ,и което ще споделя с вас)..... след една груба сметка и се оказва че ще ми отнеме 2 години WTF.
Какво може да се направи според мен.Ами размяна на хонор и арена точки за репутация да речем.
Има неработечи ачивменти който не ти позволяват да вземеш титла да речем,ами нека бъдат аднати на хората който са ги минали ,срещу вотинг или донейт точки (не ме разбирайте грешно не които  ти скимне ачиевмент,а такива който са елементарни и ги взимаме на всяко БГ а не работят,и те спъват).
 
3.Някакви награди  който да се взимат с разменна мнонета, която монета от своя страна да се взима с арена точки,и хонор.Награди като маунтове или някакви петове,пвп титли от ТБЦ или каквото и да е там, което хората искат и не могат да  вземат,поради неработещи инстанции,ачиевменти  и.т.н

4. Начален ПВП сет ,с вотинг точки с което да се избегнат "зеленяците" след всяка промоция.

5.Нещото което най-много ме дразни е че след всеки ъп нещо се скапва на геройте ми ( в момента друида ми бие 150 swire na мечка и 200 rake на котка....както и да е ).

Знам че за да се оправят някой от нещата които изброих, е нужен  човек който да барника нон-стоп по ядрото (човек който за без пари едвали би го направил),но просто споделям моята гледна точка.
Надявам се Пейчо да вземе най-доброто решение за нас и за сървъра,за което трябва ние по старите играчи да помогнем,както с мнения така и със споделянето точно на тези неща който не ни харесват,както и на тези които ни харесват.

Колкото до инстант 80 колкото и да не ми се е вярвало че ще го кажа съм съгласен с първия пост на zeraful......
Но като цяло не ме привлича идеята...

ПП.Ако се случи така че ЕВО по една или друга причина затвори,99.9% и аз спирам WOW-a...
ПП2 Поста ми няма за цел да предлага,критикува или каквото и да е ...просто  реших за нужно да споделя....
« Последна редакция: Май 03, 2012, 10:08:29 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #50 -: Май 03, 2012, 09:56:08 pm »
mariahuana +1
BБлагодаря.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Instant 80
« Отговор #51 -: Май 03, 2012, 10:16:00 pm »
Така и си мислех никаде не си играл ? Тогава защо искаш да ни пробуташ на нас фънка след като и на теб не ти харесва ? Ако някои искаше фън нямаше да е в Ево
Не го псуваи , победи го

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Instant 80
« Отговор #52 -: Май 03, 2012, 11:08:57 pm »
Някой от нещата ги предложих преди време, особено това с маунтовете, вместо ''благодаря'' получих бая готин отговор, само дето кой да се сети, че времената се менят  :doh:
« Последна редакция: Май 03, 2012, 11:27:14 pm от devistator »

Неактивен ph03nix

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
Re: Instant 80
« Отговор #53 -: Май 04, 2012, 12:54:53 am »
И това няма да оправи популацията. Веднъж тръгне ли надолу, връщане назад няма!

Преди да дойда в Ево, играех на друг сървар. Поради ред причини сървара тръгна да запада от към популация, а си работеше много добре за пиратка. Като спадна популацията се почна едно мислене от сортна на: "Аджаба, как да върнем старите играчи и как да привлечем нови?" Нищо не помогна, сървара западна. Сега има наченки, след близо година и половина, отворен е отново но... същия проблем с популацията е налице.

No hard feelings guys. Аз спрях да играя WoW преди месец. Казвам ви предварително какво ще стане.

П.П: Само недейте да правите грешката да се прехвърлите на Cata с намерението, че така ще привлечете хора. You'll fail in an epic way.
« Последна редакция: Май 04, 2012, 12:57:28 am от ph03nix »

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Instant 80
« Отговор #54 -: Май 04, 2012, 01:35:17 am »
Може би има едно нещо, което ще се окаже единствената спасителна нишка за сървъра - да се обединим с друг, защото другите начини действат единствено по обратният начин. Това е само мнение, не е предложение или нещо подобно, само помислете за подобен шанс.

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: Instant 80
« Отговор #55 -: Май 04, 2012, 01:37:08 am »
Някои итеми ще бъдат върнати в шопа ни срещу вотинг точки (не всички както беше преди година.) Вероятно ще са само предмети под 270 левел и тези които не са прекалено редки.
А маунтовете ще върнеш ли с вот?  :up:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #56 -: Май 04, 2012, 09:54:07 am »
maxi1914: не играя никъде освен в близард, вече и там не игратя поради факта че прецакха играта. Не ми се карай като на малкото си братче.
Сървъра ще стане такъв какъвто се налага да бъде за да го има. Казах ви да не изперквате в момента само си говорим, нищо няма да променям или пипам.

devistator, можеше да напишеш темата за да я видя.

Bl1zAlkA7a: За обединяване с друг сървър и дума не може да става.

naffarforii: А какво ще кажете да ви добавя всички предмети в вот шопа за по 1 точка и да мирясате, даже без точки. Това с какво помага?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Eltarion

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: Evo.bg
  • Герой: Eltaron
Re: Instant 80
« Отговор #57 -: Май 04, 2012, 10:13:03 am »
Пак ще предложа, това за прехвърлянето на герой от друг сървър (подобен на ЕВО по дроп, рейт и т.н.), или както някой написа и на цели гилдии, с предоставянето на акаунта от другия сървър, за да се види екипировка, маунтове, постижения и т.н. Не ми изглежда чак толкова трудно- може би по- бавно. Просто човека си прави нов герой- бива му вдигнат левъла и след това му се добавят екипировката, титлите и нещата, които е притежавал.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Instant 80
« Отговор #58 -: Май 04, 2012, 10:30:30 am »
maxi1914: не играя никъде освен в близард, вече и там не игратя поради факта че прецакха играта. Не ми се карай като на малкото си братче.
Сървъра ще стане такъв какъвто се налага да бъде за да го има. Казах ви да не изперквате в момента само си говорим, нищо няма да променям или пипам.

devistator, можеше да напишеш темата за да я видя.

Bl1zAlkA7a: За обединяване с друг сървър и дума не може да става.

naffarforii: А какво ще кажете да ви добавя всички предмети в вот шопа за по 1 точка и да мирясате, даже без точки. Това с какво помага?

Не само че видя, но и отговори, ще си позволя да те цитирам: ''Кой кара влака, аз или ти'' .

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Instant 80
« Отговор #59 -: Май 04, 2012, 10:46:26 am »
Не само че видя, но и отговори, ще си позволя да те цитирам: ''Кой кара влака, аз или ти'' .

Посочи ми темата за да видя за какво става дума точно.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database