Автор Тема: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate  (Прочетена 11282 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #30 -: Декември 29, 2011, 07:22:08 pm »
Не ги обръщай в злато  :doh:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #31 -: Декември 29, 2011, 07:38:10 pm »
И не разбрах в поста ти какво ти "тежат" точките та тооолкова искаш да се махнат, изтрият и т.н? Не виждам причина да се прави и ако има такава обоснови се защо!
Все едно да си събирал материали от професии в раницата и изведнъж да се изтрият е така щото някои сутринта не е имал к`ва тема да създаде за добро утро примерно....
И пак да кажа злато не ми трябва. Как така ще ме задължавате да си сменям точките за злато  :doh:

Админа да решава какво да прави че не ми се занимава вече с "мислещи идеи" хора. Изтрии ми и героя даже за да почна на ново 80 и да има стимул. Нали целта беше да има стимул за арени  :lol: Лек ден  :clover:

Не ми тежат, просто са ми безполезни, вярвам и на доста други хора. Причините са много, нямаш точки - повече арени, няма да правиш само арени за рейт, като знаеш, че наготово имаш 2-3к точки. Така мисля, че ще се правят повече арени, а нали това искате ?! Нов сезон е, като ще почваме наново и ще се реска рейта, то би трябвало да се реснат точките, защото инъче пак имаш преимущество спрямо "младите" играчи, щот ти ще почнеш с 3к точки и ще ги гриндиш по цял ден за рейт, докато те ще са с по 200-300 точки. Отделно, мисля че не се бъркам, но и в blizzard, на wotlk при рестарт на сезона ги трансформираха в злато, а на cata - в honor. Нали уж се стремим да сме blizz? Още причини искаш ли? Дай ми една добра да ти седят точките, освен че ти една година си бил достатъчно мързелив да не направиш 30 арени да си натрупаш рейта за каска. Frozen много правилно го каза. Дори и да имаш необходимите точки, ще ти трябват поне 2-3 месеца да събереш необходимия рейт, а за това време ти пак ще ги имаш нужните точки. И кво правим? Зимаш каска и отново имаш 3-4к излишни арена точки? Що? Тях кво ще ги правиш?!
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #32 -: Декември 29, 2011, 08:47:19 pm »
К`во ще правя си е моя работа! Не пиши,че съм мързелив не ме познаваш ясно?! Аз ако пиша нещо за теб от тоя сорт
Админа да решава какво да прави че не ми се занимава вече с "мислещи идеи" хора.
съм го писал в кавички. Знаеш ли за какво се използват в изречението?
Не ме цитирай повече, не ми казвай какво да правя с точки и подобни глупости темата е приключила за мен. С 2 думи не ми давай наклон на к*ра, капиш?
Със здраве казах и не ме намесвай повече драги мой  :clover:
Админе сложи една голяма ключалка и те така  :-)
« Последна редакция: Декември 29, 2011, 08:49:18 pm от rhapsody »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #33 -: Декември 30, 2011, 09:08:22 am »
К`во ще правя си е моя работа! Не пиши,че съм мързелив не ме познаваш ясно?! Аз ако пиша нещо за теб от тоя сорт съм го писал в кавички. Знаеш ли за какво се използват в изречението?
Не ме цитирай повече, не ми казвай какво да правя с точки и подобни глупости темата е приключила за мен. С 2 думи не ми давай наклон на к*ра, капиш?
Със здраве казах и не ме намесвай повече драги мой  :clover:
Админе сложи една голяма ключалка и те така  :-)

Окей, ти не си мързелив, просто героя ти е на една година, имаш необходимите арена точки, но нямаш необходимият рейт, добре не си мързелив, просто си нямал време. Сега предлагам целия сървър да се съобрази с теб и да изчакаме още 2 години да намериш необходимото време за да си вдигнеш рейта. Пак ще те насоча към поста на frozen, които е доста на място, че след рестарта докато събереш рейта - ще имаш и точките. Ти на 1500 не си си направил рейта, извинявай ама на стартов 1000 ли ще го направиш? Успех.
След като ти ми казваш да си държа точките и да не си ги ползвам, така и аз мога да ти кажа къде да си сложиш твоите, нали?
Ти само изрева "на мен точките ми треат, щот мисля в скоро време да си кача рейта" и темата е приключила? Браво ;)
Ключалка на темата? Защо? Само защотото ти се изказа и за теб темата е приключена?  :doh:
Alein, ако ти се занимава наистина това с вендора, с junk предмета срещу арена точки,  е добър вариант, така и аз като не ми треат точките ще си ги обърна в злато, а хората които са "нямали време" да си дигнат необходимия рейт - ще си запазят точките и се надяваме че до следващият рестарт на rate, или пък последващият (приблизително след година-две) ще имат нужния им gear.
AP са разменна единица и би следващо след рестарт на arena сезона, същите да бъдат занулявани, както правят в blizzard, и обърнати в злато (дано не се бъркам, но мисля че така се процедираше там). Ама май не ви отърва? :)
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #34 -: Декември 30, 2011, 12:05:08 pm »
Това с junk предмета ми харесва, даже мислех да преобразувам златото което се купува с sms също да бъде така, да получаваш мейл с предмет който струва определено количество злато вместо както сега да се налага да излизаш от играта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #35 -: Декември 30, 2011, 12:42:13 pm »
АР в злато е добра идея според мен, тъй като имам към 7300 мисля, но за някои хора може и да не е добра идея... А попринцип каква ще бъде стойността на 1 000 АР примерно ? Ориентировъчно поне ?

500 точки 10к хонор 1 гем 100-150 голд, ако ги обърнат 1 към 1 разликата е 350-400 голд
Съгласен съм, но кой ще обменя АР за Honor... Аз съм обменял-да, но е доста нелогично, 2 BG-та са достатъчни за honor-a от 100 АР...
Но пък от друга страна, да стоят както при мен над 7 000 АР също е нелогично... По едно време мислех да взема всички 2H и 1H Weapons...  :doh:
Идеята за обмяна на АР в Gold е доста добра...  :clover:
А между другото 1 gem не е 100-150 gold... Аз лично ги продавам около 60 gold, че някои и по-малко... От honor не се забогатява, с него може само да си правим за нас неща.

Моите предложения са:
1) Да се остави АР-то и да не се обменя;
2) Да се обмени 1:(1+1/8)=7:8, т.е на 1000 АР към 875 gold или нещо подобно;
3) Да се направи нещо като Custom Vendor с items, които ще се купуват с парична единица Arena Points;
4) Да се обмени със Voting Points или нещо подобно.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #36 -: Декември 30, 2011, 01:50:37 pm »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #37 -: Декември 30, 2011, 02:18:18 pm »
Благодаря.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #38 -: Януари 19, 2012, 09:47:15 am »
   Кога ще върнете Primordial saronite при куцата нинджа, че нямат  събиране рецептите от ICC :) Правя 2 25-ци на седмица и досега не съм успял да спечеля roll за нито един. Единственият ми вариант (предполагам и за другите хора с професии) е да ги купувам от някъде.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #39 -: Януари 19, 2012, 11:25:46 am »
Ако трябват на някой съвсем спокойно мога да му продам.
Цената я оставям както беше при куцата нинджа.
Иначе,Raest,с фрост емблеми могат да се купуват.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #40 -: Януари 19, 2012, 02:25:19 pm »
Знам за фрост емблемите, но малко скъпичко идват :) Примерно вчера ме питат колко искам , за да направя един предмет от LW ICC, разгледах материалите - ако  взема primordial-и с фрост + доста Arctic fur и т.н., не си заслужава за под 10-15к да ги правя, а новите играчи далеч не разполагат с толкова пари (както виждам от снимката по-горе и Алеин няма толкова злато :) :) :) ). Ако ги има при нинджата, цената е почти -70% (защото не съм печалбар :) )  По тази система 1 фрост емблема = 20 злато (все едно всеки ежедневен куест да ти дава 1 фрост), а аз оценявам фростката на поне 100 злато (минимум). Знам, че primordial saronite е много ценен, но търговията в сървъра ни все още не позволява един primordial да струва 2400 злато.
« Последна редакция: Януари 19, 2012, 02:44:08 pm от Anomander »

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #41 -: Януари 19, 2012, 02:52:53 pm »
Знам за фрост емблемите, но малко скъпичко идват :) Примерно вчера ме питат колко искам , за да направя един предмет от LW ICC, разгледах материалите - ако  взема primordial-и с фрост + доста Arctic fur и т.н., не си заслужава за под 10-15к да ги правя, а новите играчи далеч не разполагат с толкова пари (както виждам от снимката по-горе и Алеин няма толкова злато :) :) :) ). Ако ги има при нинджата, цената е почти -70% (защото не съм печалбар :) )  По тази система 1 фрост емблема = 20 злато (все едно всеки ежедневен куест да ти дава 1 фрост), а аз оценявам фростката на поне 100 злато (минимум). Знам, че primordial saronite е много ценен, но търговията в сървъра ни все още не позволява един primordial да струва 2400 злато.
Казваш му да си набави материалите и си готов. Относно търговията- щом може всеки 3-ти да е с мотор (около 12к голд излизаше май) значи голд има :smart:
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #42 -: Януари 19, 2012, 02:57:18 pm »
Ще пусна в AH довечера няколко бройки на по-нормални цени..и без това със скина се чудя какво да ги правя.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #43 -: Януари 19, 2012, 03:04:49 pm »
Ще пусна в AH довечера няколко бройки на по-нормални цени..и без това със скина се чудя какво да ги правя.
Скине по 450 голд бяха нали? Ако е да запази ми 20 броики - 9к голд излизат нали.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: обръщане на AP в злато, при рестарт на team/personal rate
« Отговор #44 -: Януари 19, 2012, 03:11:00 pm »
Скине по 450 голд бяха нали? Ако е да запази ми 20 броики - 9к голд излизат нали.

Ти си ми от гилда,кажи че ти трябват и ще ти дам,каквото съм събрал.
Пари на хора от гилда не взимам.
"Stay Foolish, Stay Hungry"