Автор Тема: Email  (Прочетена 1688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Email
« -: Октомври 27, 2010, 04:52:04 pm »
Предложението ми е следното alein защо не изпратиш писма до всички регистрирани в форума да се сетат за нас може да има по голяма популация

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re: Email
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2010, 05:36:29 pm »
Предложението ми е следното alein защо не изпратиш писма до всички регистрирани в форума да се сетат за нас може да има по голяма популация

Ти си регистриран в EVO Forum, а не отделен wow forum на сървъра (това, че вмомента е отделеня страница си остава пак част от ево форума, само се пренасочва),а и той не може да знае, кой потребител от всички във форума имат регистрация в играта и я играят, освен тези които системно пишат във форума, но това си е голяма играчка, да издирваш стари потребители, с изтрити акаунти, след като правиха една или повече чистки на хора, които не са влизали от 4 месеца.
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Email
« Отговор #2 -: Октомври 27, 2010, 06:17:42 pm »
Нали има Е-пощите на всички регистрирани във играта.Може да има настройка за напомняне или такива неща , както когато имаш рожден ден ти праща автоматично честитка.Добра идея допада ми :Р
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard