Автор Тема: По голям капацитет.  (Прочетена 1727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Euphorius

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: -1
  • evo user
По голям капацитет.
« -: Януари 07, 2010, 09:09:49 pm »
Предлагам да помислите върху уголемяванто на капацитета защото вече сървъра е препълнен и когато реша да влезна ме вкарва в чакалнята, което не е много приятно ;)
според мен по голям капацитет... повече хора, повече вот,по-висок ранк в класацийте, след това още повече хора.... ако сте решили да развивате сървъра мисля че трябва да се направи.

Поздрави-Стойчо.

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:По голям капацитет.
« Отговор #1 -: Януари 07, 2010, 09:21:54 pm »
Дари ~1000 лева за нова машина и ще има по-голям капацитет. Ползвай търсачката следващия път. Има поне 2 подобни теми за капацитета. Ако се вдигне капацитета на сегашната машина ще има голям лаг-> недоволни играчи->загуба на играчи.  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:По голям капацитет.
« Отговор #2 -: Януари 08, 2010, 10:44:40 am »
Дари за развитието на сървъра или си плати за резервиран слот - http://wow.evo.bg/paywow/
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:По голям капацитет.
« Отговор #3 -: Януари 08, 2010, 12:59:05 pm »
Предлагам да помислите върху уголемяванто на капацитета защото вече сървъра е препълнен и когато реша да влезна ме вкарва в чакалнята, което не е много приятно ;)
според мен по голям капацитет... повече хора, повече вот,по-висок ранк в класацийте, след това още повече хора.... ако сте решили да развивате сървъра мисля че трябва да се направи.

Поздрави-Стойчо.

Има изградена от мен система за резервация на място, което ти дава право да влизаш без да чакаш при пълен сървър.

http://wow.evo.bg/paywow/
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Blackr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 186
  • EVO Karma: -34
  • Еvo Helper
Re:По голям капацитет.
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 08:37:21 pm »
Да ! Мале Алейн тва дет сте го измислили и реализирали го няма никаде другаде ! Бес проблем резервация да си напрая  :cap: :cap: :cap: В никой друг БГ сървар го няма тва.  :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:По голям капацитет.
« Отговор #5 -: Януари 17, 2010, 09:22:44 pm »
Да ! Мале Алейн тва дет сте го измислили и реализирали го няма никаде другаде ! Бес проблем резервация да си напрая  :cap: :cap: :cap: В никой друг БГ сървар го няма тва.  :freak:

Еми няма го понеже аз съм го писал скрипта ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database