Автор Тема: Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?  (Прочетена 16722 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #60 -: Ноември 24, 2009, 08:42:27 pm »
Какви глупости май само ти ще си платиш  ;-D

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #61 -: Ноември 24, 2009, 08:46:18 pm »
 Bl1zAlkA7a   

Мойто питане беше  по  подобен повод , а именно ако има 100 човека като тебе (сега съм 93-ти на опашката) и си платят за 24 часа (или за колкото стига СМС-а) .
Интересно ми е  колко платени  слота може да поеме сървъра.
Любопитко  :)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #62 -: Ноември 24, 2009, 09:12:17 pm »
Изобщо не сте разбрали това което ви написах.
И ми омръзна да обеснявам.

Vip потребителите изобщо не пречат на сървъра но не се редят на опашка.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Source_engine

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 3
  • О Hai
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #63 -: Ноември 24, 2009, 09:31:08 pm »
alein обясни на предишната страница как работи системата:
Системата действа така:

Ако няма свободно място, потребитела, който е пратил sms и в момента има активен абонамент влиза директно.
Лимита на сървъра не се променя той си остава 450.
След като влезе абониран потребител лимита става моментно 451. Но за да влезе потребител без абонамент ще трябва да изчака някой да излезе (както си е по подразбиране).

Сървъра винаги изчаква лимита да стане под 450 за да пусне някой, като изключва само тези които са с резервация при влизане.
Ако не сте разбрали вижте другите мнения на същата страница...

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #64 -: Ноември 24, 2009, 09:32:15 pm »
  Azlk.. мислиш ли, че от 600 играча (в пиковите часове 19-21 часът) ще има 100 души които да са си платили.. дори и да има 80 6те са вече в играта, може и повече.. въпросът който задаваш е ако понякаква случайност (няма такава вероятност уверявам те) сървъра да е пълен и от някъде да се изсипят 100 ВиП юзъри (даже 150 ти беше въпроса :exclaim:) и какво ще стане.. предполагам че ще влизат докато не претоварят сървъра и готово.. но прочети малко по внимателно горните редове и се замисли относно възможността това да стане :excl:
  Темата беше добре да стои защото се вижда че е постигнат резултат и проблема е решен до някъде.. но темата стана твърде "оплескана"
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #65 -: Ноември 24, 2009, 10:44:54 pm »
Явно ситуацията за която пиша е тотално немъзможно да се случи , така че нека някой който може да ми затрие коментарите. Препълних ненужно темата ,
извинявам се за което.

Благодаря за отделеното внимание
Любопитко  :)

Неактивен Source_engine

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 3
  • О Hai
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #66 -: Ноември 24, 2009, 10:54:16 pm »
Има един хубав бутон над коментара ти наречен Премахни
Но вече е твърде късно за да го използваш.Останалите реагираха вече на твоите постове...
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 10:56:35 pm от Source_engine »

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #67 -: Ноември 25, 2009, 12:07:50 am »
Ех Алейн опитва какво ли не за да оправим Лимита на сървата а вие пак намерихте за каво да се скарате.
Аз пък бих казал -Нека 100 човека да пуснат едновременно смс пък тогава да му мислим  :up: :up: :up:
Караниците неводят до нищо добро особено ако се караме за неща все още "Не случили се".
Uno Sanctum

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #68 -: Ноември 25, 2009, 09:01:23 am »
Както казах преди,това което е направено е много добра идея,време беше да се направи нещо такова...
Целта на цялата работа е да се съберат парите за новата машина,как винаги ще се намери някой,които да е недоволен и да измисля невъзможни ситуации...
Никой никого не задължава да дава пари за да играе,всичко по на собствена воля....
Поздрави и приятна игра :clover:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #69 -: Ноември 25, 2009, 09:13:32 am »
Както казах преди,това което е направено е много добра идея,време беше да се направи нещо такова...
Целта на цялата работа е да се съберат парите за новата машина,как винаги ще се намери някой,които да е недоволен и да измисля невъзможни ситуации...
Никой никого не задължава да дава пари за да играе,всичко по на собствена воля....
Поздрави и приятна игра :clover:

Кога пък съм изразил каквото и да било недоволство от тази система (или въобще някъде във форума ) ?
Не си измислям невъзможни ситуации ,а още в първия ми пост уточних : "да попитам само теоретично" , но явно не ти се чете толкова . Според мен ситуацията си е напълно възможна и питането ми беше дали Алеин е помислил за този вариант (най - лошия от към натоварване и най - добрия от към приход за сървъра). Уточних също по-нагоре ,че ми е любопитно точно в тази ситуация какво би станало (а не дали е възможна или не ).

Никога нищо лошо несъм казвал или писал за сървъра и нямам намерение. Извинявам се още веднъж ако съм обидил някой с любопитството си.

Любопитко  :)

Неактивен Мanaburn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #70 -: Ноември 25, 2009, 09:19:46 am »
Кога пък съм изразил каквото и да било недоволство от тази система (или въобще някъде във форума ) ?
Не си измислям невъзможни ситуации ,а още в първия ми пост уточних : "да попитам само теоретично" , но явно не ти се чете толкова . Според мен ситуацията си е напълно възможна и питането ми беше дали Алеин е помислил за този вариант (най - лошия от към натоварване и най - добрия от към приход за сървъра). Уточних също по-нагоре ,че ми е любопитно точно в тази ситуация какво би станало (а не дали е възможна или не ).

Никога нищо лошо несъм казвал или писал за сървъра и нямам намерение. Извинявам се още веднъж ако съм обидил някой с любопитството си.


Кой е конкретизирал теб ??  :doh: Имаше по горе един dark_300 мисля ,че за него става въпрос.  :no:

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #71 -: Ноември 25, 2009, 09:46:04 am »
Gospod_spami_manaburn

Според мен : "как винаги ще се намери някой,които да е недоволен и да измисля невъзможни ситуации..." това се отнася за мен , защото  dark_300 никъде не е споменал невъзможни ситуации (за разлика от мен) .
Любопитко  :)

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #72 -: Ноември 25, 2009, 10:19:36 am »
Момчета и момичета, ще си позволя да цитирам в тази връзка alein:

"Donate - Помогнете за развитието на сървъра.
« -: Март 16, 2009, 04:19:35 pm »
----

Никой и по никакъв начин, не би Ви накаръл или принудил да подпомагате развитието на съвръра. Влизането в него е безплатно и свободно.
---"

Това правило(да го нареча) е все още в сила, и по мои наблюдения категорично се отхвърлят варианти за промяна.  :up:

До тук добре, но ми се струва че всички играчи имат желание сървъра да се разшири+ъпгрейд на 3.2+отваряне на Ulduar? ... но това ще стане предполагам когато се съберат средства за нова машина, и до колкото разбирам се разчита до известна степен на ДАРЕНИЯ от ИГРАЧИТЕ. Така че който има желание - да помогне с каквото може, а който не - просто да се въздържа от негативни коментари(до колкото пише във форума, за машината на която играем в момента също са събирани средства между играчите преди година/и). В крайна сметка от даренията може само да спечелим ВСИЧКИ, помислете добре върху въпроса и нека не нападаме дарителите(като ситуацията със пръстените), а да сме благодарни(в това число и на екипа от ЕВО) и просто да се забавляваме.  :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #73 -: Ноември 25, 2009, 10:36:11 am »
@azlk
Визирах всички оплакващи се,не точно теб....
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен darkrider

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Да играем срещу такса, за да се разшири сървъра?
« Отговор #74 -: Ноември 28, 2009, 09:40:47 pm »
Абе ДЖЕИМС ами като си много отворен що не дариш вси4ко каквото е нужно на АДМИНИТЕ а ние по бедните да си играем без пари -4е то ако беше така щях да играя ж БЛИЗАРД бе приятел щом ще плащам ----- а и за какво да плащаме и да даряваме при положение 4е е нахакано с бъгове и има само 2 инса за 80 лвл които работят-и че сърва крашва точно когато си убил боса и 4 фрозен орба из4езват от руцете ти  или куп итеми за новите 80 -а вечер чакам по1.40 мин .за да влезна-   Така че ДЖЕИМСБГ като искаш да се натегнеш на АДМИНИТЕ от любимия си сървер изпрати им по сметка пари -те 6те си го разширят хората и няма да се налага да чакаме по 1 час да се логнем- и бъгове няма да има и всичко ще си работи -ние ако имахме пари мислиш ли че щяхме да играем в пиратски сървър----НЕ ВСЕКИ Е РОДЕН ПОД ЩАСТЛИВА ЗВЕЗДА
RAMPAGE