Автор Тема: Honor  (Прочетена 3160 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xukc

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: -6
  • user
Honor
« -: Юли 26, 2009, 11:39:40 am »
Имам предложение да се увеличи , honor rate на x2 . Надявам се значително, ще се стимулира PvP-то в сървъра. Ще се увеличат хората в BG-тата. В момента с голяма мъка се организира по 1 WSG на ден. Това няма да наруши "баланса" в играта , по никакъв начин , дори смятам , че ще се разнообрази, ако повечко хорат започнат да играят BG-та, и надявам се не само WSG.
Кажете си мнението : "За" или "Против" . Ако имате други идеи как да "раздвижим" PvP-то , споделете.
« Последна редакция: Юли 26, 2009, 12:48:29 pm от xukc »
Ironya
<Destiny>

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Honor
« Отговор #1 -: Юли 26, 2009, 12:06:05 pm »
Напълно подкрепям идеята. В сървъра в който играех преди рейта беше 3x и пак трябваше да се кисне цял ден из БГ-тата за 4-5К хонор. Та един 2x рейт например би паснал отлично на ПвП сървъра. 

FireSoul

  • Гост
Re:Honor
« Отговор #2 -: Юли 26, 2009, 12:11:50 pm »
Подкрепям, но 3х вече става сладникаво. 2х е достатъчно според мен.

Неактивен antonbelev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Honor
« Отговор #3 -: Юли 26, 2009, 02:32:57 pm »
Добра идея. Аз съм ЗА!  :up:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Honor
« Отговор #4 -: Юли 26, 2009, 03:37:21 pm »
Рейтовете на сървъра няма да се променят.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Edi7oR

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -14
Re:Honor
« Отговор #5 -: Август 21, 2009, 03:46:06 pm »
рейтинга зависи най-често от бъговете и лага на сървъра .....

Неактивен Mysstical19

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • LiveFastDieYoung
Re:Honor
« Отговор #6 -: Септември 24, 2009, 03:34:07 pm »
Рейт Х1 на мангос не се пресича с рейт Х1 на близард....ако някой от ГМ-тата му се занимава да намери акаунт в Близард и да види. 1 ВСГ средно около 30-40 мин в близард хората земат по около минимум 3-4к онър сметнете колко трябва да е рейтът тук за да се доближаваме до там. Просто погледнете ПЛС. Аз сам изиграл едно сигърно 30 БГ-та и имам 14к онър това не е реално.....
Anarchy RuleZzzZz

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Honor
« Отговор #7 -: Септември 24, 2009, 03:39:17 pm »
Рейт Х1 на мангос не се пресича с рейт Х1 на близард....ако някой от ГМ-тата му се занимава да намери акаунт в Близард и да види. 1 ВСГ средно около 30-40 мин в близард хората земат по около минимум 3-4к онър сметнете колко трябва да е рейтът тук за да се доближаваме до там. Просто погледнете ПЛС. Аз сам изиграл едно сигърно 30 БГ-та и имам 14к онър това не е реално.....
Това не е вярно.За 30 минути тука, ако печелим битката се изкарва до 500 онър.Ако там изкарват по 4 то се губи кефа да изкарваш точките излиза че на противник трябва да ти дава по 80 -90  :doh:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Honor
« Отговор #8 -: Септември 24, 2009, 03:50:37 pm »
Това не е вярно.За 30 минути тука, ако печелим битката се изкарва до 500 онър.Ако там изкарват по 4 то се губи кефа да изкарваш точките излиза че на противник трябва да ти дава по 80 -90  :doh:
Напротив, вярно е.В Близзард изкарвам 2 пъти повече онър, от колкото тук.И го бях казал преди време, но Алеин или Мекета прецениха, че си е добре.Не знам на какъв принцип дава онър от килл в Близзард, но изкарвам много повече от 1 батълграунд, отколкото тук, при положение даже, че там приключват доста по-бързо от колкото тук.На WSG изкарвах средно по 2000 онър, докато тук,ако вземем бонус онър събирам едва 600-600 и нещо на БГ.

ПС:Пак даваш мнение без да си на ясно.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 03:52:11 pm от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Mysstical19

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • LiveFastDieYoung
Re:Honor
« Отговор #9 -: Септември 24, 2009, 07:12:54 pm »
За това по-горе помолих да няма напротив това напротив онова..... Влезте близард и вижте. На кого да вярвам на "напротив" или на очите си ?

Админа даже ако иска мога да му обясня системата за даване на хонор в БГ, но едва ли ще му се занимава, до тук 2-3 неща които предлагам дори не ми обръща внимание.
« Последна редакция: Септември 24, 2009, 07:15:15 pm от Mysstical19 »
Anarchy RuleZzzZz

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Honor
« Отговор #10 -: Септември 24, 2009, 07:25:35 pm »
Тук не е близард и рейтовете няма да се променят.