Автор Тема: Battleground marks  (Прочетена 3544 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Battleground marks
« -: Юли 10, 2009, 03:05:27 am »
Понеже,непрекъснато правим Warsong Gulch, сабрах максималните 100 марки и започнаха да ми се трупат в mailbox-а.Вече имам 3 страници с марки в него и се чудя какво да ги правя.Та идеята ми беше,има ли начин да се измисли нещо като куест, чрез който да разменяме WSG марките за някакви други (AV,EotS,AB,SotA).В 1 близз-че,пвп сървър го бяха направили понеже инстанции зор се правеха и както е при нас някои батълграунди или не работят или не ги правим.

ПС:дано излезе нещо от това предложение.  :fun:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Battleground marks
« Отговор #1 -: Юли 10, 2009, 11:32:50 am »
В 1 сървър имаше къстъм куест - 2 Марка WSG = 1 Alterac Valley. Така мисля, че е честно, все пак АV марките е невъзможно да се вземат.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Battleground marks
« Отговор #2 -: Юли 10, 2009, 12:40:55 pm »
Съгласен съм с теб. Дано го направят защото само тези марки нямат почти никакво приложение, а за маунтове  трябва да се комбинират с останалите.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Battleground marks
« Отговор #3 -: Юли 10, 2009, 01:03:35 pm »
Съгласен съм с теб. Дано го направят защото само тези марки нямат почти никакво приложение, а за маунтове  трябва да се комбинират с останалите.
Проблема е, че не съм видял да правим Арати Басин от не знам кога. Окото на Бурята също. Може би ГМ трябва да организира ден на БГтата, както за малките така и за големите левели.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Battleground marks
« Отговор #4 -: Юли 10, 2009, 01:22:53 pm »
Проблема е, че не съм видял да правим Арати Басин от не знам кога. Окото на Бурята също. Може би ГМ трябва да организира ден на БГтата, както за малките така и за големите левели.
Вие малки ли сте, че не можете да се организирате? Записвате се за всички БГ–та и чакате да Ви пусне.Примерно ти започваш да спамиш world ордите да се запишат за арати башин.Влиза после някоя орда с акаунт с али герой-има доста такива хора с по 2 акаунта, и той заспамва уърл и готово.Пък и само да се запишете и да чакате да се запишат и други хора и да Ви пусне.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Battleground marks
« Отговор #5 -: Юли 10, 2009, 01:36:20 pm »
При хордите става но при нас не :) аз редовно си спамя и някой редовно ми уиспва няма смисъл само хонор им трупаме ;) Просто няма алианси с мозък, всички стоят в даларан и нищо не правят

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Battleground marks
« Отговор #6 -: Юли 10, 2009, 02:12:54 pm »
Ами 6-7 Алианса vs 10(най- често срещания случай) от Ордата не е много гот, ама пак сме на линия. Все някоя друга хонор точка пада. Никой не може да накараш насила да се запише Battleground. Както и мен да правя репутации и куести - искам малко битки за лека нощ.:flame: Но вече започва да омръзва само WSG. Може да помислим и за други БГ.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Battleground marks
« Отговор #7 -: Юли 10, 2009, 04:15:04 pm »
Трябва да се направи нещо да можеме да разменяма WSG марки за Alterac Valey марки . За другите бг-та няма смисал защото работят , а също и Strand of the Ancients не работи  :no: