Автор Тема: Blink  (Прочетена 14515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Blink
« Отговор #45 -: Август 30, 2009, 01:29:58 am »
Аве  чшшшшшшшшшшш купете си близалки стига лизахте на тоя ботор гъзо.  До оня ден ми одеше  със 27 рес сокети от горе до доло като го репортнаха ги затри та се невиде . А лично като му гледам сокетите в момента ми се иска да вярвам че има над 1900 СП ама ... не мога да го повярвам

Btw Krypto ako може пусни 1 Pic  със професиите си , че или си одиш с бъга от ТБЦ или  по други причини имаш  уникални итеми от всяка професия
:doh:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Blink
« Отговор #46 -: Август 31, 2009, 03:50:07 pm »
Аве  чшшшшшшшшшшш купете си близалки стига лизахте на тоя ботор гъзо.  До оня ден ми одеше  със 27 рес сокети от горе до доло като го репортнаха ги затри та се невиде . А лично като му гледам сокетите в момента ми се иска да вярвам че има над 1900 СП ама ... не мога да го повярвам

Btw Krypto ako може пусни 1 Pic  със професиите си , че или си одиш с бъга от ТБЦ или  по други причини имаш  уникални итеми от всяка професия
няма нищо странно слага например енчант на пръстените с енчантинг маха го слага tailoring слага си хубав енчант на гащите дига са друга професия.Bloodprince например смени engineering за tailoring понже му трябваха за 100те моунта и мисля че може и 4те моунта да вади които са специфични за всяка професия.Но да понякога бъгва и бях с mining engineering и leatherworking :freak:
махнах последната разбира се понеже не ми върши работа

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Blink
« Отговор #47 -: Октомври 04, 2009, 04:34:51 pm »
Оффф направо ми се скъсаха нервите. Днес около 5 пъти пропадам на абсолютно прави повърхности в Un'Goro Crater.

Неактивен Brainiac

  • Knight
  • *
  • Публикации: 8
  • EVO Karma: 0
Re:Blink
« Отговор #48 -: Октомври 04, 2009, 09:49:21 pm »
"Blink" - Уникална магия и незаменима при PVP, която при нас работи на около 30% (има/няма). Тая магия има уникалния ефект да те освобождава от Stun, Freeze, Root, и т.н. , независимо къде се намираш (вода или суша дори и въздух), независимо от разтоянието, което ти остава до пропъстта или стената просто се "Blinkvash" до там където започва стеаната или до ръба на дупката. Можеби ще е добре да се пробва "скачащия" Blink, който можеби ще е по-удобен и полезен тъй като във WSG земната повърхност е доста неравна...

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Blink
« Отговор #49 -: Октомври 04, 2009, 11:08:38 pm »
няма нищо странно слага например енчант на пръстените с енчантинг маха го слага tailoring слага си хубав енчант на гащите дига са друга професия.

Защо ли си мисля,че след като махнеш професията онова надписче дето е на определения енчант-нат итем не трябва да работи понеже е в червенко и пише,че иска професията за да работи :question2:

ПС:Преди да махна енчантинга за тейлоринг си сложих на пръстените разбира се spell power,но интересното, е че след махането на енчантинга въпросния енчант продължаваше да работи въпреки,че изискваше определен скил на енчантинг.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Blink
« Отговор #50 -: Октомври 05, 2009, 10:15:26 am »
Знам че е репортнато N пъти, но все пак да прибавя тежест и с моето мнение: крайно неприятно е да пропадаш под картата и да те връща играта 10 минути назад - на практика ме е страх да го натисна "Блинка"  :confused: Получава се като при хънтъра(там обаче отскачането го оправиха  :up:), влизат ти в меле и си на два удара - не можеш да избягаш.

П.С> а по бъга с айтамите от професии си спомням че бях с Herbalism+Alchemy и тринкетите ми останаха неизвестно време(случката е преди месец/два) след като смених на Mining+Engineering. Играех играта от няколко месеца и не съм изобщо се усетил какво/защо/как - но сега си спомням че след като ги смених с други вече не можех да сложа тези от Alchemy, и така се усетих че са свързани с професията която съм изхвърлил  :doh:.

*интересно ще е ако се направи проверка кой с каква професия е и какви "професионални" айтами носи?
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 10:30:37 am от jamesbg »

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Blink
« Отговор #51 -: Октомври 05, 2009, 03:39:19 pm »
крайно неприятно е да пропадаш под картата и да те връща играта 10 минути назад - на практика ме е страх да го натисна "Блинка"  :confused:

Прав си. И аз така. Вече почти не натискам blink, ако не се уверя, че не съм на идеално права повърхност, но често и това не ме спасява. А без blink не може.
Като се вземе впредвид и доста от неработещите таланти на frost дървото - water elemental, fingers of frost и deep freeze най-вече, това прави Frost mage доста неравностоен. Също и Torment the weak от Arcane дървото. Това ме връща доста назад в играта ми като магъосник.
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 03:55:11 pm от SKO »

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Blink
« Отговор #52 -: Октомври 05, 2009, 07:15:55 pm »
Nyghti  , Myghti  или там какъвто ламав ник имаше.Влез и прочети тази тема преди да ме наричаш "тъпо парче " понеже съм пропаднал два пъти с флага в WSG.Виж колко хора , които играят с Маг са пропадали в БГ и ела ИМ кажи  ,че са тъпанари ако Обичаш. :doh: :doh:

п.п. Алейн моля те направи нещо по въпроса с Blinka :no: :no:
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 08:57:30 pm от spooky »
Uno Sanctum

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Blink
« Отговор #53 -: Октомври 21, 2009, 01:53:31 pm »
Aми не зависи от алеин :)
Някой пробвал ли е как е на Тринити ?
ПС: Паладините хич да не ти развалят кефа.От кога ги признаваш за "player".Retardinite са си "NPC"-ta  :freak:

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Blink
« Отговор #54 -: Октомври 22, 2009, 02:16:24 am »
ПС: Паладините хич да не ти развалят кефа.От кога ги признаваш за "player".Retardinite са си "NPC"-ta  :freak:
От кога МАНГОС аркейн мейджа е по плейър от МАНГОС ретрибюшън паладина? На шегаджия ли се правиш, или ... ?

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Blink
« Отговор #55 -: Октомври 22, 2009, 04:11:58 am »
Ти правиш ли разлика между 2 аркейн мага, или между 2 ретри паладина?Ако не правиш, не виждам как би могъл да се изказваш.Нещо в тона ти обаче ми подсказва, че не я правиш разликата.Сигурно ще ми изтипосаш пост с твърдението, че играеш с 15 различни класа и ги познаваш всичките.Това предстои да се види от компетентноста на постовете ти (бъдеще време е, защото досега не е проличало от нищо).
Всеки се учи.С различна скорост.Времето ти на земята обаче не е неограничено.

По темата - блинка наистина се нуждае от поправка.Факт е че е изнервящо.Надявам се в близкото бъдеще нещата да се оправят.До тогава добавям своя недоволен глас   :lol:
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Blink
« Отговор #56 -: Октомври 22, 2009, 09:57:49 am »
Смисъл? С това "2 аркейн мага" и "2 ретри паладина" имаше предвид разликата от аркейн маг до аркейн маг, или? оО
Това което исках да кажа е ясно.. ретардините (в ЕВО са с около 50% seal демидж по надолу) не са по бъгнати от аркейн мейджовете и няма смисъл от подобни изказвания като това на ГМ ХЕЛПЪРА.
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 09:59:20 am от Corpses »

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Blink
« Отговор #57 -: Октомври 22, 2009, 10:44:33 am »
Смисъл? С това "2 аркейн мага" и "2 ретри паладина" имаше предвид разликата от аркейн маг до аркейн маг, или? оО
Това което исках да кажа е ясно.. ретардините (в ЕВО са с около 50% seal демидж по надолу) не са по бъгнати от аркейн мейджовете и няма смисъл от подобни изказвания като това на ГМ ХЕЛПЪРА.

Абе незнам като гледам дмг ви е fixs то стига , че единия seal си пека damage ся и represhment-а да ви оправят защото дава двоен мана регент неможе един паладин да ми пуска 50 spell-a и да са healv-а постоянно и да не му сварша маната ... Е тва е кофти иначе damage , който правеха е оправен .

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Blink
« Отговор #58 -: Октомври 22, 2009, 03:42:02 pm »
Абе незнам като гледам дмг ви е fixs то стига , че единия seal си пека damage ся и represhment-а да ви оправят защото дава двоен мана регент неможе един паладин да ми пуска 50 spell-a и да са healv-а постоянно и да не му сварша маната ... Е тва е кофти иначе damage , който правеха е оправен .
Демиджа не е оправен... НАМАЛЕН Е. ПАЛАДИНА НА 3.1.3 Е НАЙ-СИЛНИЯ (ОУВЪРПАУЪРЕД) КЛАС с/у малоумни/ъндъргиъред плейъри, заедно с ДК-то. Тук не е така. Сийла не проква от специалните удари на паладина, за кой път искаш да ти се повтори специално на теб?
Последния път като пробвах репленишмента работеше както трябва (преди няколко дни), паладина НЕ трябва да остава без мана, освен ако не мисне с джъджмент, което в близард е невъзможно, а тук мисва в повече от полувината опити. Така е направен от Близард, МАНГОС обаче си вкарват някви техни си нърфове на които неразбиращите се кефят и си мислят, че са фиксове. А ТЕ НЕ СА!
Незнам на къв език искате да ви се обяснат тези работи... явно на български не схващате.
П.с. с таа смрад, искам да кажа, че ретрибюшън паладините не са бъгнати, а оувърпауър'д... ИМА голяма разлика, която явно не разбирате.
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 03:49:46 pm от Corpses »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Blink
« Отговор #59 -: Октомври 22, 2009, 10:26:14 pm »
В заглавието пише Блинк .... ако не ме лъжат очите.За какво говорим ?
За "оувърпаурд" ретри паладините покрай които големите прота си издокараха фюриъсите ?Айде моля ви се.Темата е за маг  :clover: