Автор Тема: Blink  (Прочетена 14495 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Blink
« Отговор #60 -: Октомври 23, 2009, 12:09:30 am »
Демиджа не е оправен... НАМАЛЕН Е. ПАЛАДИНА НА 3.1.3 Е НАЙ-СИЛНИЯ (ОУВЪРПАУЪРЕД) КЛАС с/у малоумни/ъндъргиъред плейъри, заедно с ДК-то. Тук не е така. Сийла не проква от специалните удари на паладина, за кой път искаш да ти се повтори специално на теб?
Последния път като пробвах репленишмента работеше както трябва (преди няколко дни), паладина НЕ трябва да остава без мана, освен ако не мисне с джъджмент, което в близард е невъзможно, а тук мисва в повече от полувината опити. Така е направен от Близард, МАНГОС обаче си вкарват някви техни си нърфове на които неразбиращите се кефят и си мислят, че са фиксове. А ТЕ НЕ СА!
Незнам на къв език искате да ви се обяснат тези работи... явно на български не схващате.
П.с. с таа смрад, искам да кажа, че ретрибюшън паладините не са бъгнати, а оувърпауър'д... ИМА голяма разлика, която явно не разбирате.

Off topic - я си засечи маната дали ти дава 0.25 % или 0.50% очевидно май не си го изчислявал и друго сравни дмг на horde и на allyance паладин и пак си направи разликата . А относно господин Requirem спами си arcane blast-а и не барникай по неща , които очеизвадно грам не ги разбираш - нито споменах , че ме отнасят като побаркани , защото преди си беше така но се оправи след един от fix-овете и друго не казвам , че немогат си играят с героите , а че мана регента им е двоен и нека сами си го засекат и Alein има паладин доколкото разбрах нека и той самия да го провери това ...

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Blink
« Отговор #61 -: Октомври 23, 2009, 12:27:19 am »
Off topic - я си засечи маната дали ти дава 0.25 % или 0.50% очевидно май не си го изчислявал и друго сравни дмг на horde и на allyance паладин и пак си направи разликата . А относно господин Requirem спами си arcane blast-а и не барникай по неща , които очеизвадно грам не ги разбираш - нито споменах , че ме отнасят като побаркани , защото преди си беше така но се оправи след един от fix-овете и друго не казвам , че немогат си играят с героите , а че мана регента им е двоен и нека сами си го засекат и Alein има паладин доколкото разбрах нека и той самия да го провери това ...
Стига човече... точно тези 0.25% мана са ебати проблема за мана ефиктивноста на ретардина? :confused:

Неактивен Dzvera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Blink
« Отговор #62 -: Октомври 23, 2009, 07:58:58 pm »
В заглавието пише Блинк .... ако не ме лъжат очите.За какво говорим ?
За "оувърпаурд" ретри паладините покрай които големите прота си издокараха фюриъсите ?Айде моля ви се.Темата е за маг  :clover:
   Да  :exclaim:  :exclaim:  :exclaim:  :exclaim: Ама блинка още не е оправен  :doh:  :doh:  :doh: вчера половината пъти от мойте умирания на WSG бяха заради тъпият блинк......  :freak:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Blink
« Отговор #63 -: Октомври 23, 2009, 11:00:23 pm »
Банда откажете се , няма смисал да се ядосваме поради простата причина ,че блинка няма да бъде оправен (поне за сега).Дано след ъпа на сървара се промени нещо ,до тогава ще си мрем по Бг-тата и ще се радваме ,че не сме само ние  :freak:
Uno Sanctum

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Blink
« Отговор #64 -: Октомври 24, 2009, 04:18:38 pm »
Лол вие продължавате с малумните и недоказани твърдения , че ретри паладина е бъгав .... Woll  пак ще ти го кажа . Ако човек който може да играе  с  ретри пала за тебе е бъгав това само показва колко сте незапознати с героя ... иначе ДК ако работеше всички щяхте да се надявате да не срещате добър ДК   :smart:
  :wink:  :up: КОЛКО СИ  ПРАВ нямам какво да допълня.
I spit on the Horde!

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Blink
« Отговор #65 -: Октомври 29, 2009, 10:31:23 pm »
Стига човече... точно тези 0.25% мана са ебати проблема за мана ефиктивноста на ретардина? :confused:
че от 7к мана това е долу горе 15 мана направо ужас :freak: :freak: :freak:

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Blink
« Отговор #66 -: Октомври 29, 2009, 11:02:58 pm »
че от 7к мана това е долу горе 15 мана направо ужас :freak: :freak: :freak:
Мисля че говори за инстантната мана,която се връща. :clover:

Неактивен str8er

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 9
  • Самолет
Re:Blink
« Отговор #67 -: Ноември 15, 2009, 01:57:56 am »
Ш... относно тараторчовците, които плюят по паладина... Damage от Seal е занижен, точка по въпроса. Относно http://www.wowhead.com/?spell=53407 сега. Понеже retardinite, както ги наричате, ... имат едно доста СИМПАТИЧНО талантче http://www.wowhead.com/?spell=31878 , което регенва 25% от базовата мана и по 14-15 мана за 12 секунди. http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/29eb7fe393be8550f566a2a83b6d0cb1/wowscrnshot_111509_014818 Забележете колко мана имам и колко ми връща. До колкото ми стига акъла по математика ( имам 3-ка..) е някъде под 25%  :freak: И ми връща http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/e06c7bcb7e568f0c8cf6053cb1a1c308/wowscrnshot_111509_014901 Което като се замислиш... ЕБАХТИ КОЛКО МНОГО МАНА ДАВА  :blink:




ПС А по въпроса с Blink - егоист съм. Паладин съм. Нека им е гадно на мейджовете :P И аз имам бъгнати важни магии :) Като http://www.wowhead.com/?spell=53385 , който не хеалва 25% от DMG, който съм набил... Отделно има глиф, който увеличава с 15% хеала от Divine Storm, който също не работи :-) Като го казвам така в % ... нищо работа. Ама като ударя в Battleground 3ма човека покрай мен с по 5-6к, ще хеална не само мен, но и съотборниците ми с 40% от дмг.Т.е. при 3 ударени таргета с по 5-6к дмг, би трябвало да си натъртя около 7-8к хеал - на мен и на 3 party members около мен
« Последна редакция: Ноември 15, 2009, 02:18:57 am от str8er »

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Blink
« Отговор #68 -: Ноември 15, 2009, 03:39:09 am »
Относно блинка.. надявам се да си остане така, поне докато не се оправи пропадането от sheep-a на маговете  :puppyeyes:

P.S: Знам, че и ако аз играех с маг нямаше да отварям темата за sheeep-a.. но не съм :-)
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Blink
« Отговор #69 -: Ноември 15, 2009, 11:16:14 am »
Интрига, нищо лично, но не си изцяло прав за тези 25%. ПО мои изчисления, 25% от 5800 са си точно 1450 мана.За 400 мана проблемче ли правим ?

Неактивен str8er

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 9
  • Самолет
Re:Blink
« Отговор #70 -: Ноември 15, 2009, 01:54:54 pm »
Ами като се замислим, че Judgement-a ми иска 300 мана, то  тогава - да, за 400 мана съм :) Ако успея да кастна нов Judgement, то това си е още 1500 мана  :clover:

Неактивен Fifita

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 54
  • EVO Karma: 6
  • evo user
Re:Blink
« Отговор #71 -: Ноември 16, 2009, 03:55:35 am »
На инфото на спела ти пише YOUR BASE MANA на скреена си със кинг.
Сметни го без бъфове и 6те ти излязат сметките

Неактивен str8er

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 9
  • Самолет
Re:Blink
« Отговор #72 -: Ноември 16, 2009, 09:59:14 am »
О, вярно Фифи :)   :clover:

Неактивен Midori

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 93
  • EVO Karma: -14
  • (s)aint
Re:Blink
« Отговор #73 -: Ноември 21, 2009, 02:50:49 am »
Е няма как да си на минус Deaths като те знам как играиш всеки път си на 0  :freak: :freak: :freak:
E Кrypto надали може смъртен да му излезе на пътя таа чак да го убие  :fun: :-)
Тhe fire baby, it'll burn us both...

Неактивен Elizza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Blink
« Отговор #74 -: Ноември 21, 2009, 04:35:21 pm »
Убиват ме понякога Midori ... Убиват ме от смях. :lol: Btw много секси шапка имаш ;-)

Иначе това с пропадането и след 10 години няма да се оправи. Друга алтернатива освен подскачащия Blink не виждам.

BerserkeR880203, ти случайно да не си от Перник, бе пич ? Не усещаш ли, че е адски малоумно да не искаш да се оправи пропадането при ползване на Blink, навместо да искаш да се оправи пропадането от движещ се CC. :doh:

И btw случайно да ти е идвало на акъл, че всяко CC, което те кара да се движиш може да те прати под текстурите, точно така както morph-a ? War, priest, lock, hunter и rogue могат да те пратят под текстурите точно толкова, колкото и mage-a.

Значи нека на нито 1 от тези класове да не им оправят спеловете и талантите ... :doh:

Далече ще стигнеш с този начин на мислене ... помни ми думата. :clover:

Хехе май си забравил дуелите ни Krypto :-)

п.С Много поздрави Zuben  :-)
Най-далеч достига онзи, който не знае на къде е тръгнал.
Zuben Night Elf rogue (80).
Elizza  BLood Elf Mage (80).