WOTLK > Предложения

Нова database. UDB

(1/2) > >>

admin:
Вчера след последния ъпдейт се поразрових из интернет за съществуващи бази данни, които както Silvermoon поддържат частни сървъри. На практика Silvermoon са нова db.

Зачидих се дали имат по-развита база или по-изостанала. Няма как да разбера ако не пробвам.

Принцино разликата ще е само в това дали някои магии ще работят, дали някои куестове няма да ги има или ще има повече работещи и др. подобни.
Героите и техните предмети скилове ала бала няма да се променят.

Позагледах се из форума им и видях доста работа по дб-то им. Не съм запознат на колко време вадят нови ревизии, но по моя прецента имат доста по-развита база.

Въпроса ми е, някой играл ли е в сървър, който се поддържа от такава дб(UDB) и какви са впечатленията му.
Има ли по-малко проблеми от този на Project Silvermoon?

Моля не пишете глупости.

MeKeTa:
И двете групи от разработчици са навързани и за много неща ползват фиксовете си взаимно и има разминавания между базите им. При едните нещо работи, при другите не. Помня, че след като silvermoon си смениха хоста и метода на работа, много от udb 'разработчиците' се преместиха към psdb заради метода на работа и качество на 'колегите' си. Може да ги тестваме, предполагам няма да има огромна разлика от psdb.

admin:
Аз чух съвсем обратното, главният девелопер на psdb е вече в udb.

Вчера влизах в irc канала им и говорих с някакъв от leaders.

MeKeTa:
Imperium ?
Може, не посещавам форума на UDB и не знам до къде са стигнали.

admin:
Ще го пусна на моя сървър и ще викна няколко човека да тестваме.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия