WOTLK > Докладвайте нарушение

Изтрити акаунти заради нарушения.

<< < (36/36)

devistator:

--- Цитат на: The Aspect в Август 25, 2011, 04:46:41 pm ---Колкото повече предлагаш , толкова по-добре.
Let`s go ! Troll meh ...

--- Край на цитат ---

До някъде това е така, но само до някъде. Нали видя всичките промоции които имаше до какво доведоха, играем си все същите + - 5 човека и някой заблуден бъгер. Нови 2,3,5 реалма не биха довели до кой знае какво и не е нужно да се разцепват хората из тях. Предполагам си запознат с Проуоу, аз лично никога не съм играл там, но до колкото разбрах са имали няколко реалма и всичките били почти пусти. Като цяло има отлив от УОУ /което е добре/, сървъри се сливат, а други се затварят и ние за 150 човека правиме 3 реалма, които биха искали по-голяма поддръжка и ресурс, и едва ли биха минали по отделно популацията на сървъра сега.

curvylan:
Това с реалмите ми се струва тъпо.Особено тоя tournament realm толкова смърди на форумен скандал,че не е истина.За една арена се скарахте 10 страници,а за "турнир" сигурно ще ви дават в новините.Според мен трябва по-"меки" наказания,като баннеш някой perm той се изнася от сървъра и си намира друг.Така нито онзи си взима поука,нито сървъра печели.Бан за 10-15 дни,триене на хонор arena team.Това е само идея,де.Don't hate me :-)

admin:
Направете отделна тема в форума с предложения.

gen4ev1990:
Искам да кажа само че не ми е изтрито ацц-то просто е забранено до 24 януари.Ако има вазможност да се намали малко забраната понеже мн ми се цака с другото ацц.Ползвах спеед хак за да вдигна един рогуе.Изтрил сам хака и няма да го пусна никога пак.Имам две ацц понеже имам доста герои едното ми е gen4ev а другото съа забраната е kuker. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:.Писах по емейла но нямах отговор затова пиша тук.МИР

untaught:
Щом не е изтрито, не си уцелил темата.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия