Автор Тема: Тhe fastest wins  (Прочетена 10131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2013, 01:05:47 pm »
мен лично не ме бърка дали ще ти е 1 левел или ще започнеш от 0-та,но,за да избегна мрънкачи (няма да е интересно без тях и ще ги има каквото и да направя),всеки ще започне отначало,за да е по-справедливо и равностойно и да няма после"да ама той беше 1 левел и 10 хп бара" и подобни на това изказване,все пак,когато дойде деня на евента ще си покаже кой колко може и не вярвам да те събаря това,че ще започнеш от 0-левел. :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #16 -: Октомври 14, 2013, 01:45:33 pm »
мен лично не ме бърка дали ще ти е 1 левел или ще започнеш от 0-та,но,за да избегна мрънкачи (няма да е интересно без тях и ще ги има каквото и да направя),всеки ще започне отначало,за да е по-справедливо и равностойно и да няма после"да ама той беше 1 левел и 10 хп бара" и подобни на това изказване,все пак,когато дойде деня на евента ще си покаже кой колко може и не вярвам да те събаря това,че ще започнеш от 0-левел. :clover:

ОК, не че ми е проблем ма не знам какво да почна, а не ми се иска нов герой от същия клас  :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2013, 02:53:36 pm »
Най-доброто време петък-събота-неделя  :freak:

А и не отговорихте на въпроса ми? Ловеца ми е 1-во ниво и има опит от 1-2 моба убити нищо повече. Та проблем ли е или не  :question:

Гегоя ще трябва да е създаден след началото на евента.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2013, 03:28:58 pm »
Гегоя ще трябва да е създаден след началото на евента.

Добре.
А телепорта ще седи ли или ще се махне за евента? С него ще е супер лесничко да се ходи от зона в зона от единия континент в другия  - така че или да се махне или да изисква 80-то ниво за ползване (поне докато трае евента)  :question: :blush:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2013, 03:44:58 pm »
Добре.
А телепорта ще седи ли или ще се махне за евента? С него ще е супер лесничко да се ходи от зона в зона от единия континент в другия  - така че или да се махне или да изисква 80-то ниво за ползване (поне докато трае евента)  :question: :blush:

Нищо няма да се маха.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database