Автор Тема: Бъгняр в Strand of the Ancients  (Прочетена 5293 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #15 -: Април 02, 2011, 04:24:37 pm »
Не ги деля на хорди и алианси просто играя алианс и ги виждам по-често  :doh:  а и мисля че доста се отклонихме от темата пък и това че съм бъгнал и аз 1 бг значи че не трябва да репортна друг нарушител ли  :question2:

Това казвам и аз, репортвай ги, но ги репортвай всичките. Това, че играеш алианс не значи, че не трябва да ги репортваш и тях и изобщо не значи, че виждаш главно хорде нарущители, подобна лигика е доста смешна, но ти разбира се си прочел поста ми по ''най-добрия'' начин.

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #16 -: Април 02, 2011, 04:30:51 pm »
Да за съжаление няма как да се следи. Много са слизали от танковете но не си правя труда да снимам, да качвам снимки и да се занимавам с простотии. Не съм влезнал да съм пъдар, а да играя уж за удоволствие :)
бъгването не се дели на бъгване от хорди и бъгване от аллита, нарушението си е нарушение без значение кой какъв е и като такова трябва да НЕ СЕ толерира.

Това ако всеки го разбираше......  :clover: Темата е за ключ вече :)

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #17 -: Април 02, 2011, 06:02:44 pm »
Да за съжаление няма как да се следи. Много са слизали от танковете но не си правя труда да снимам, да качвам снимки и да се занимавам с простотии. Не съм влезнал да съм пъдар, а да играя уж за удоволствие :)
Това ако всеки го разбираше......  :clover: Темата е за ключ вече :)

Хех, като никой не го разбира да го удариме на анархия.

Хем не го разбира ли хем репорт след репорт и бъг след бъг.

Неактивен groundhog

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 2
  • evo user
  • ISP: citynet
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #18 -: Април 03, 2011, 10:25:27 am »
Относно слизането и пълнетето на танковете, аз например слизам удрям typhon  и се качвам няма как да забраните да слизаме от танковете , друг е въпроса, че те се пълнят.

untaught

  • Гост
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #19 -: Април 03, 2011, 11:08:23 am »
Относно слизането и пълнетето на танковете, аз например слизам удрям typhon  и се качвам няма как да забраните да слизаме от танковете , друг е въпроса, че те се пълнят.
Танк не може да рита нали? :doh:

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #20 -: Април 03, 2011, 11:45:14 am »
Танк не може да рита нали? :doh:
Рита си

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #21 -: Април 23, 2011, 06:27:18 pm »
Надявам се че се вижда как жултата врата не е счупена.

http://www.prikachi.com/images.php?images/168/3258168a.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/169/3258169O.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/170/3258170c.jpg


ПС: като ме видя бързаше дасе изнесе  :doh: :up:
Вижда се вратата тя, няма къде да иде  :freak: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #22 -: Април 23, 2011, 10:37:55 pm »
Вижда се вратата тя, няма къде да иде  :freak: :freak:
Aз ще пиша от името на Ainstain, понеже ми е брат и няма регистрация, а седи до мен. В случая е от другата страна, защото когато е свършил предния рунд е бил във феар и го пуснало така("не падайки към кораба, а летейки към укреплението" цитирам), но не е влизал в комбат. По снимките личи, че вратата е непокътната.
 Не знам какво е виновен и какъв избор е имал като му се е случило, освен това, което е направил- да си тръгне. Даже мен ме пита и аз отговорих "не знам :D ".
  Мисля, който не вярва да го изпробва, но не естествено като съвет да бъгвате...

untaught

  • Гост
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #23 -: Април 23, 2011, 11:30:58 pm »
Нито виждам да е сложил бомба, нито виждам да е бил при бомбите. Единствено се вижда как си заминава. Явно му се бъгва за първи път и не е направил нищо нередно.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #24 -: Април 24, 2011, 09:45:04 am »
Погледни на 2рата снимка долу в десния ъгал на екара се вижда че вратата е бита... место даси признае пошлите опити дане направи на мома неущипана са бесмислени.... :clover: :clover:
Не е ли ви срам! :freak: Виновни сте , а пак се опитвате да лъжете.
Shame  и позор :freak: :freak: :freak:

п.п.Не го банвайте , че то и без това не останаха хора , при повторно нарушение , е , вие си знаете .....
Uno Sanctum

untaught

  • Гост
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #25 -: Април 24, 2011, 10:17:51 am »
Т'ва вярно съм го изтървал, но не е гаранция отново, че не я е сложил някой роуг или друид. :freak:

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #26 -: Април 24, 2011, 12:02:12 pm »
НЕ Я Е УДРЯЛ! Покажете снимка как я удря и тогава говорете!
ГМ-тата да си оправят бъговете по сървара и да престанат да банват хората, които играят от 4 месеца и не знаят когато се бъгнат какво да правят, да не говоря, че има сумати народ дето дори не знае кое е бъг и кое не! Оня ден баннахте човек от гилда, който има 1 ИП с друг, използвал fly hack, а той дори не си споделя ИП-то с други хора. Не един човек от сървъра ще загубите, ами на всички ще ни писне накрая, ако продължавате така. Всеки си трае, ама до кога... Аз си говоря каквото мисля винаги и не ме е страх, имам си право на мнение, а WoW не ми е живота. Казах ви какво се е случило, който иска да вярва, но надявам се някой оправи нещата и утре да не се случи същото на някой, който примерно за първи път стъпва на това бг. Нищо, нека се кефят Spooky и другите като него. От първия ден лично аз съм му като трън в очите, но все тая :D
 Айде, спирам да се ядосвам на празника, а този форум няма да го отварям повече  :-)

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #27 -: Април 24, 2011, 12:26:36 pm »
НЕ Я Е УДРЯЛ! Покажете снимка как я удря и тогава говорете!
ГМ-тата да си оправят бъговете по сървара и да престанат да банват хората, които играят от 4 месеца и не знаят когато се бъгнат какво да правят, да не говоря, че има сумати народ дето дори не знае кое е бъг и кое не! Оня ден баннахте човек от гилда, който има 1 ИП с друг, използвал fly hack, а той дори не си споделя ИП-то с други хора. Не един човек от сървъра ще загубите, ами на всички ще ни писне накрая, ако продължавате така. Всеки си трае, ама до кога... Аз си говоря каквото мисля винаги и не ме е страх, имам си право на мнение, а WoW не ми е живота. Казах ви какво се е случило, който иска да вярва, но надявам се някой оправи нещата и утре да не се случи същото на някой, който примерно за първи път стъпва на това бг. Нищо, нека се кефят Spooky и другите като него. От първия ден лично аз съм му като трън в очите, но все тая :D
 Айде, спирам да се ядосвам на празника, а този форум няма да го отварям повече  :-)
+1 от мен , както виждаш съм написал да не го банват ( не се кефя , справедлив съм).Незнам защо си решил/а ,че си ми трън в очите, това е твое мнение.Лично на мен ми е писнало от Баннове за щяло и нещяло , но това е реалността.
Uno Sanctum

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #28 -: Април 24, 2011, 02:30:19 pm »
Вратата е бита ... и има основание за 10 дневно заключване на героя. Съжалявам за напразната защита от адвокатите  :freak:
Но поне на Великден човек може да си затвори очите на наглите опити за измъкване :cap:

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: Бъгняр в Strand of the Ancients
« Отговор #29 -: Април 24, 2011, 03:41:00 pm »
НЕ Я Е УДРЯЛ! Покажете снимка как я удря и тогава говорете!
ГМ-тата да си оправят бъговете по сървара и да престанат да банват хората, които играят от 4 месеца и не знаят когато се бъгнат какво да правят, да не говоря, че има сумати народ дето дори не знае кое е бъг и кое не! Оня ден баннахте човек от гилда, който има 1 ИП с друг, използвал fly hack, а той дори не си споделя ИП-то с други хора. Не един човек от сървъра ще загубите, ами на всички ще ни писне накрая, ако продължавате така. Всеки си трае, ама до кога... Аз си говоря каквото мисля винаги и не ме е страх, имам си право на мнение, а WoW не ми е живота. Казах ви какво се е случило, който иска да вярва, но надявам се някой оправи нещата и утре да не се случи същото на някой, който примерно за първи път стъпва на това бг. Нищо, нека се кефят Spooky и другите като него. От първия ден лично аз съм му като трън в очите, но все тая :D
 Айде, спирам да се ядосвам на празника, а този форум няма да го отварям повече  :-)
нямате ли срама да обвинявате човека баба му чистила и леко му бутнала раката и той натиснал леко върху бомбата и я сложил с добрите намерения да свали вратата и да спечели 1 бг  :lol: :lol:

Стига рева знаеш че си виновен и пак