Автор Тема: Обща информация и разяснение относно ловците :)  (Прочетена 6367 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stormscream

  • Гост
Ловецът

Ловците са смъртоносно отлични стрелци, способни са да свалят техните врагове от разстояние с лъкове или пушки. Квалифициран "оцеляващ"(survaival)-Те могат да наблюдават враговете си и да поставят капани за да им причинат щети или да ги забавят. Ловците също притежават силна връзка с зверовете на AZEROTH, способна на опитомяване и тренираща тях да бъдат верни пазители . Носейки лека (leather) до средна броня(mail), ловците също могат да използват по 2 оръжия в сражение, борба в близост техните "домашни любимци"(pets) в битка.

Ловецът е порочено ДПС. С тяхната способност за да стрелят извънредно добре и удрят силни чудовища от надалече, те несъмнено помагат свалянето на чудовищата да става по- бързо. Техните "домашни любимци" се събират към броят за повреда и могат да помогнат в известна степен в провокация на успяващо чудовище. Разнообразието на капани позволява на ловецът да контролира тълпи в количесто. Комбинацията на техните голям обхват, приличен ДПС, и способността на капан, ловци са съвършеният дпс-та за каквато и да е група.

Раси: Dwarf, Night Elf, Orc, Tauren, Troll, Blood Elf, Draenei
Облекло: Cloth, Leather, Mail (на ниво 40, с трениране)
Оръжия:Axes (Dwarves/Tauren започват, за другите с трениране), Daggers (Night Elves and Blood Elves започват, за другите с трениране), Guns or Bows, Crossbows (Draenei започват,за другите с трениране),Swords (Draenei започват,за другите с трениране)
И следните могат само след трениране:Fist Weapons,Polearms , Staves , Thrown , Two-Handed Axes , Two-Handed Swords .

Превод:Stormscream,Bgthinker

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Добре е, само това да уточня:
Cloth - Light Armor
Leather - Medium Light Armor
Mail - Medium Heavy Armor
Plate - Heavy Armor
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
А в превод:
Cloth - Парцал , изделие от плат
Leather - кожени глупости
Mail - Метални или сплавни частици обединени в гъвкава материв
Plate - Ковано желязо ( не чиния  :doh::freak:

Stormscream

  • Гост
А в превод:
Cloth - Парцал , изделие от плат
Leather - кожени глупости
Mail - Метални или сплавни частици обединени в гъвкава материв
Plate - Ковано желязо ( не чиния  :doh::freak:

Грешчица,Cloth- може да се преведе и като коприна :)
Lether-Кожа и натам си прав  :lol:

Collins

  • Гост
Защо превеждате всичко буквало? Смисъл? Никакъв.. някой неща просто си ги напишете на английски.. това е все едно да ми превеждаш зоните.. :down:

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
А в превод:
Cloth - Парцал , изделие от плат
Leather - кожени глупости
Mail - Метални или сплавни частици обединени в гъвкава материв
Plate - Ковано желязо ( не чиния  :doh::freak:
Дали ще видя тема, по която да не си се изказал?!
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Cloth момчета млади без зъби буквално не буквално си значи плат ... Това изказване за коприната доказва че трябва да унищожат с бодене на захаросани клечни за зъби този които ви е учил на английски език...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Cloth момчета млади без зъби буквално не буквално си значи плат ... Това изказване за коприната доказва че трябва да унищожат с бодене на захаросани клечни за зъби този които ви е учил на английски език...  :clover:

човека си е направил труда да го преведе
до колко сполучливо не е от значение важен е жестът.
да приемем че си нов и попаднеш на тези теми няма ли да ти са от полза макар да им е нужно леко редактиране

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Обща информация и разяснение относно лов&#
« Отговор #8 -: Май 28, 2009, 06:40:37 pm »
"Продава се куче. Яде всичко. Много обича деца." Това как би го разбрал. Отговори и се замисли дали ще ти е от полза. И както казах, в гугъл такива теми бол...
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:Обща информация и разяснение относно ловците :)
« Отговор #9 -: Март 09, 2010, 01:17:10 am »
А в превод:
Cloth - Парцал , изделие от плат
Leather - кожени глупости
Mail - Метални или сплавни частици обединени в гъвкава материв
Plate - Ковано желязо ( не чиния  :doh::freak:
приятелу ledar тва е обработена животинска кожа