Автор Тема: [Horde]-Различните Гилдии  (Прочетена 8440 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
[Horde]-Различните Гилдии
« -: Септември 30, 2009, 06:40:02 pm »
Искам да споделя своето мислене в/у въпроса с Guild-овете от страна на Ордата... Преди няколко месеца всички бяха задружни и се разбираха напълно ,като имаше само 4-5 Гилдии с по над 200 играча... сега всичко се разпокъса и всеки иска да направи собствена, като мисли ,че "Аз като съм Guild Master , всичко ще е наред". На някои хора не им се нравят "Super Ultimate Mega Pr0-Player-ите" и напускат с мисълта за по-добра.Започнаха да ми се мяркат всякакви като "Quest,Al kaida,Otbor Chereshka,Armageddon,Annihilation,TheBurningBlade,The Immortals,Soulles,The Blood Knights,Red Demons,Flesh Hunters,Destiny,Dark Crusaders,Blood And Honor... " и всякакви от смешни,по-смешни!Забога хора играта не е само битка на чудовища и дигане на Нива ... направена е да ни научи да се играе в екип и също така това да бъде последвано от дружби (Гилдии)(И не мисля ,че тези с по 30 човека може да направят нещо голямо)... И стига сте се нервирали по време на арени... това е игра и се играе с цел забавление а не псуване и да се показвате колко ви е богат речника на нецензурни думи!   :clover:

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #1 -: Септември 30, 2009, 06:52:42 pm »
Далеч съм от мисълта да се меся на ордата (:angel:), но това си е съвсем нормално явление в разрастнали се сървъри и гилдии. Играейки в големи и силни гилдии, поотраквайки се в играта, хората започват да мислят, че и те могат да го постигнат това, че и да се справят по-добре. От тук се започва с роенето. Някои от тези гилдии ще оцелеят, някои не, някои ще се обединят в нови....
Във всеки случай, развитието на гилдия не е лесна задача, да си ГМ или офицер е по скоро работа и отговорности, а не кеф заради права...
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #2 -: Септември 30, 2009, 08:35:19 pm »
Това че сме в различни гилдии не пречи да правим общ райд :)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #3 -: Септември 30, 2009, 10:15:58 pm »
рядко случващо се явление... обикновено отговора дето получавам е " аа да ве и да вземеш предмета на някой от гилд"
+ ид-тата ако си влезнал един път с друг гилд ще трябва пак да ги търсиш а няма гаранция, че ще те вземат.обикновено който си влезе в началото на седмицата с гилда цяла седмица ходи с тях
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2009, 10:42:59 am »
А ти Owatanka от коя "pro-guild" си?!? Бил съм на в смесени рeйдове с някой от старите гилдии в сървъра и то беше такава пародия, че....На толкова смешни рейдове не бях присъствал... Предмети се даваха на хора за 2-3-8-21312 gear без дори да спечелят с roll :doh:, даваха се итеми на определен енчантър за материал въпреки, че имаше играчи нуждаещи се от тези итеми :doh:.....и още много много много издънки от всякакъв характер. Общо взето шуробаджанащината е на доста високо ниво. Количеството не означава и качество. И от 500 човека да е гилдията, 480 като са тъпи кат гъз все тая. :doh:

Неактивен joffer

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2009, 01:00:19 pm »
Аз също предпочитам качество пред това "сулю и пулю" или някаква сбирщина да са в гилдията. В destiny са събрани много добри играчи, минава ми мисълта и едни от най - добрите на хордата, отгоре на всичко са предимно сериозни хора. Tи за това не си зацепил, си ми тръгнал да даваш оценки кой е смешен и кой не.

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2009, 07:45:57 pm »
Не съм в никоя гилдия в момента ... Знам ,че някои от гилдиите представляват играчи от други сървъри ,които са дошли да играят тук. Знам също,че има добри и грачи в някои от тях , не съм казал обратното .

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #7 -: Октомври 01, 2009, 11:07:25 pm »
откакто сам влезнал в тоя сървар съм забелязал,че по-голямата част от гуилдиите не взимат други хора от други гуилдии,което според мен е малко тапо,но различни хора различни виждания. за моя гуилд не мога да кажа,че сме прота,но винаги сам взимал хора от други гилдии ако сам имал свободно място в раида,а относно даването на итемите не казвам,че не сам правил тапотии да давам на мои хора итеми,но такива случаи са много малко и то защото хората на ,които съм ги давал са били много ценен кадар от сорта на 1 шаман да хелва цял  раид. а за олатанка пича няма гуилд,защото киква хора поради причината,че не са разбирали и са говорили тапотии ... иначе мойта гилдия е Wipe Faster  :clover:

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #8 -: Октомври 02, 2009, 02:03:23 am »
откакто сам влезнал в тоя сървар съм забелязал,че по-голямата част от гуилдиите не взимат други хора от други гуилдии,което според мен е малко тапо,но различни хора различни виждания. за моя гуилд не мога да кажа,че сме прота,но винаги сам взимал хора от други гилдии ако сам имал свободно място в раида,а относно даването на итемите не казвам,че не сам правил тапотии да давам на мои хора итеми,но такива случаи са много малко и то защото хората на ,които съм ги давал са били много ценен кадар от сорта на 1 шаман да хелва цял  раид. а за олатанка пича няма гуилд,защото киква хора поради причината,че не са разбирали и са говорили тапотии ... иначе мойта гилдия е Wipe Faster  :clover:
Точно с този guild съм райдвал главно....и кво да ти кажа - "игрички на съдбата" дет се пееше в една песен, че сте се събрали такива дебили и олигофрени там. Не визирам всички, но с тия които сме райдвали, ителектуалния им капацитет е под този на шимпанзе :eek:

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #9 -: Октомври 02, 2009, 04:11:20 am »
и какво ся да земем да ги отлачим хората и да спрем да играем с тях ли ?? никои не е роден научен ... според мен ти е дебилски поста,защото критикуваш другите при положение,че и ти си бил такав ..

Неактивен pun4o

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #10 -: Октомври 02, 2009, 09:41:10 am »
и какво ся да земем да ги отлачим хората и да спрем да играем с тях ли ?? никои не е роден научен ... според мен ти е дебилски поста,защото критикуваш другите при положение,че и ти си бил такав ..
Обличане на гърба на другите играчи не бих го нарекъл - незнание :eek:
« Последна редакция: Октомври 02, 2009, 09:57:11 am от pun4o »

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #11 -: Октомври 02, 2009, 09:50:21 am »
забравяш и ред уингс с 500 4овека онлайн които бтв се разпаднаха....иначе играта е така направена от близ че можеш да се облечеш по 10 различни начина така че...инстанцийте не са единствения вариант но това малко хора го разбират :)
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #12 -: Октомври 02, 2009, 02:19:46 pm »
забравяш и ред уингс с 500 4овека онлайн които бтв се разпаднаха....иначе играта е така направена от близ че можеш да се облечеш по 10 различни начина така че...инстанцийте не са единствения вариант но това малко хора го разбират :)
Аз при Red Wings се облякох,но напуснах гилда,заради постоянните караници там...малко след това се разпадна тотално...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #13 -: Октомври 02, 2009, 08:23:11 pm »
кои са тия новите,които се мислят за по-големи :) аз не виждам такива :) поне за сега се справям да не зимам такива  :wink:

Неактивен Owatanka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: 15
  • he felt it everyday...
Re:[Horde]-Различните Гилдии
« Отговор #14 -: Октомври 03, 2009, 01:00:54 am »
Като мен нали ... дал си право на ранка ми да киква ... ем човек.. да не си давал правото или въобще да не си ме дигал на този ранк ... а относто човека който кикнах ,даже не разбра какво е станало и веднага отиде в The Immorals  :blink: . Така ,че "gryka" демек "Reddbull" нямам нищо против теб или гилдията ти ,но просто прекалено голямо самочувствие имаш на моменти ...