Автор Тема: Thrall "боксовата круша"  (Прочетена 14027 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #45 -: Ноември 18, 2013, 07:02:00 pm »
 :confused:
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 07:06:09 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #46 -: Ноември 18, 2013, 07:06:35 pm »
Не знаех, че са те обявили за говорител. Извинявам се за която.
Това което се иска от вас е да си обявявате претенциите по малко по-тактичен начин поне тук.
Изказване като това - "Чудесно. И нека реването започне сега, хеаххеах  :-)" след като администратора е обявил решение, остава в посетителите на форума усещане за евтина селска манипулация от страна на измекяри. После се чудете на ниската посещаемост.
Като има проблем, нека да бъде решен по възможно най-добрия начин. Модератора на форума най-накрая да си влезе  в ролята и да започне да трие всякакви постове от подобен характер.

Хаха, с този пост ме разби буквално. Това ти ли го казваш? Този, който казва 2 думи, от които 3 са му псувни. :smart: Вие заедно с брат ли ти е, какъв е другия там сте от най - лошите примери в самия сървър. Имате божествена закрила и ги храните наред, а тука във форума сте големите "умници". Искам да кажа:



























Това е малка част от всичко. :doh:

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #47 -: Ноември 18, 2013, 07:21:11 pm »
Аз мога да пусна два пъти повече от теб. Не е проблем. Иде реч да се съобразяваш какво пишеш тук. Знаем какво искаш да кажеш, затова по-добре си замълчи. До края на годината може и 1000 поста да натрупаш.
П.С. Ще ти издам една малка тайна - каквото повикало, такова се обадило.
Само че дай да не е тук, понеже е във вреда на всички.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #48 -: Ноември 18, 2013, 07:27:22 pm »
Нали знаеш, че 50% от играчите не са чували за форума?

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #49 -: Ноември 18, 2013, 07:49:10 pm »
Тез новите шоколади много сладки ги правят.

Офтопик: Времето взе да позхладнява.
The pain is my best friend.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #50 -: Ноември 18, 2013, 08:47:20 pm »
Нито се заяждам с zeraful,нито с когото и да било други го,още по малко ми пука за куеста.Става на въпрос за историята,която по нататък,меко казано е с цел унищожаване на алиансите (говоря за след WOTLK) и просто на тази версия на играта може да се запази лекото преимущество на алиансите (бли то да се сведе само до наши бос в столицата)докато в следващите експейжани,хордите има голямо,да не кажа пълно превъзходство над алиансите.
Всеки запознат поне малко с историята знае,че до WOTLK го има някъде баланса от там нататък всичко е в полза на хордите,малко или много това води до такива спорове каквито водим и сега с разликата,че тука може да се постигне една малка победа за алиансите,докато по нататък това е решено от близард.
И сега вече става проблем, защото децата не са на ясно как се бият 2-та боса едновременно.
Единствено не съм съгласен с вдигането на кръвта и щетата на боса, защото двамата едновременно не са лесни за убиване. ;)
Щом и untaught,казва това,човека,който знае играта дори повече от мене ...
@Roguetype: http://forum.evowow.com/bug-tracker/36/ring/29470/15 прочети пост 22 и 23 мисля,че там ясно показваш,че си убеден,а даже си твърдял(ако трябва да бъда по точен)което е равностойно на 100% това,че ти се опитваш да се измъкне не се получава по-простата причина,че човек не си залага героя,ако не е 100% сигурен в твърдението си (или ти ще ми кажеш,че не си от тези  другите и си залагаш героя всеки ден само и само да докажеш,нещо в което и ти не си убеден,така ли ?)
По добре не се опитвай да се измъкваш с някакви оправдания ами си трай по този въпрос :)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #51 -: Ноември 18, 2013, 09:19:14 pm »
Става на въпрос за историята,която по нататък,меко казано е с цел унищожаване на алиансите (говоря за след WOTLK) и просто на тази версия на играта може да се запази лекото преимущество на алиансите (бли то да се сведе само до наши бос в столицата)докато в следващите експейжани,хордите има голямо,да не кажа пълно превъзходство над алиансите.

АХАХАХХАХА, не че нещо, ама ето това вече е доста основателна причина да се върне старото положение с босовете. Не искам да те засегна, нямам това за цел, ама честно, яко ти е зле. Каква история, какви пет лева, всичко в случея се свежда до 1 куест и някакви си арена точки.
Така като ти чета поста, поне за мен е видно, че си напълно наясно, че при старото положение, алианса имаше преимущество, обаче искаш да бъде запазено заради сюжетната линия на играта? Е, не...
Все пак, ако някога минем на Cata и тогава историята тотално смаже алиансите, обещавам ти, лично аз, да направя предложение да се нърфне Thrall.

Не, честно, без да се заяждам, ама ти сериозно ли?

Не знам за каква провокация от моя страна говорите, в първият ми пост, но е видно, от 3та листа с мнения, за какво точно говоря.

С притеснението отново да се почне един безсмислен спор и низ от глупави мнения, daylight, как точно ти ми говориш за липса на популация, заради предложенията ни, при положение, че  част от ордата спря да играе именно заради теб и брат ти? И не, не говорим за skill от ваша страна. Риторичен въпрос. Толкова.

И все пак, ако толкова много ви пречи, имам едно предложение към Alein. След като толкова много ви наруши душевния покой, моето предложение и доведе до толкова притеснения и бунтувания, предлагам, да се върне старото положение на Thrall, нека пак се бие от 3ма човека, нека не е в група с VolJin, нека убийството му е меко казано смешно, но за "For the Horde", сложи друг бос, а не този в SW. Така как е ви е такта?
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 09:24:42 pm от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #52 -: Ноември 18, 2013, 09:35:27 pm »
Zeraful, изпревари ме. Поста ми е отправен към n0lan.

Наистина не искам да се занимавам, но си толкова изостанал, че не мога да се издържам.

От WOTLK мина на Cataclysm да доказваш, което няма нищо общо. Пак ли само аз не мога да свържа логиката тук?

Домързя те и не прочете темата до края, нали? Я прочети, какво казвам на 32 пост и какво казва Панчо като заключение? Ти също си от тези, които реши така от злоба. :confused: Така че това отпада и остава тази тема. Ако срещуположната страна не е заложил нищо и аз не залагам, ти това ако го приемаш за измъкване, е твой проблем. Та, ще си заложиш ли и ти героя и да пробваме, това, което си измислил (някаква тайна)? Тогава да видим, кой е по - честен и си стои на думата? Предлагам ти и втори шанс: Вместо да се излагаш повече с негативизма си и излишните ти глупости, се отдръпни, че заради теб и аз оспамих темата.



« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 09:40:40 pm от Roguetype »

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #53 -: Ноември 18, 2013, 10:08:33 pm »
Жалко, че не правих скрийншотове всеки път, когато заварвах по 4-5 човека да си бият Вариан.
Жалко, че не си ме снимал как соло си го праскам Вариана

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #54 -: Ноември 18, 2013, 10:36:55 pm »
Не така Зери. Итема си го имам от TBC. нали се сещаш - още преди ти и Рогито да знаете що е ЕВО. Нали се сещаш, че и за 11 септември 2001 поемам отговорност... даже и за Сомалия.
Сядайте си на гъзовете и не пишете глупости, пък темата да се заключва като преди това и се изтрие спама.

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #55 -: Ноември 18, 2013, 10:59:33 pm »
Аз съм за премахване на задачата и връщане на Трал на старото положение( както близзард го е родило )  :cap:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #56 -: Ноември 18, 2013, 11:10:28 pm »
Не така Зери. Итема си го имам от TBC. нали се сещаш - още преди ти и Рогито да знаете що е ЕВО. Нали се сещаш, че и за 11 септември 2001 поемам отговорност... даже и за Сомалия.
Сядайте си на гъзовете и не пишете глупости, пък темата да се заключва като преди това и се изтрие спама.

Първо, нищо лично, но на галено може да викаш на любовника си или на приятелите си. Аз не съм нито едно от тях.  :clover: Второ, за това, че предмета ти е аднат още през TBC и все още го носиш, признавам ти го, герой си. А и това, че си натискаш гъза на тоя сървър от двуцифрено (примерно) число време, не виждам как да те прави богопомазан, затова и не виждам защо го споменаваш, освен може би да демонстрираш колко много време си изгубил тук?  W/e
За Сомалия и 11 септември, както винаги шегите ти са не на място и неуместни.
Това ти бяха 5те минути слава, толкова за теб. Ти все така продължавай да си пускаш плоските постчета, с цел да се заяждаш с поредният човек, дръзнал да пише в темата, но не и да казваш нещо смислено по темата, as usual.
 
Колкото до сядането на гъзовете, това трябваше да стане още след поста на Алейн, а не да се развива конспирация, да се говори за сюжетна линия, катаклизъм и всякакви такива дивотии.

Останахме средно 30-50 човека на линия, все едно дали боса ще го биете 5 минути или 15, все така столицата е празна и няма кой да го защити.

Играем на нещо отдавна умряло, факт който се вижда все по-силно и по-силно, напоследък, при нас. Мисля, че е крайно време за Cata, пък ако ще и началното му ниво на работещи неща да е 20-25%, а другото да се "майстори" с времето.
Според мен това е единственият изгод от ситуацията, в която сървъра остава "призрачен", нещо което с този темп, ще стане съвсем скоро. Вярно е, цифра донейтнати предмети ще станат непотребни и ще има доста реване и цупене, но това е единственият вариант.
Аз лично, до преди 1 година влизах доста редовно, сега логвам 1-2 пъти в седмицата, за по 5 минути и не че не ми се играе, просто няма какво, всичко ми е до болка познато.
Това е мое мнение, мое виждане и не ангажирам никого с него.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #57 -: Ноември 18, 2013, 11:15:51 pm »
Говоря от името на цялата фракция. На мен не ми трябва нищо от този куест, така че ми е все едно.

Ако се гледаше интереса на играта, защо на King Varian Wrynn се добави 30% живот и 30% повече щета?

Добави се щета и кръв, защото има къстъм куест.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #58 -: Ноември 18, 2013, 11:19:48 pm »
Алейн не един или два пъти е казал, че няма стабилно ядро и 90% от нещата няма да работят. Едва ли някой ще е доволен на такъв не работещ сървър. И на мен ми се иска да играя ката, но за сега положението е такова :(

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #59 -: Ноември 18, 2013, 11:36:09 pm »
Zeraful, изпревари ме. Поста ми е отправен към n0lan.

Наистина не искам да се занимавам, но си толкова изостанал, че не мога да се издържам.

От WOTLK мина на Cataclysm да доказваш, което няма нищо общо. Пак ли само аз не мога да свържа логиката тук?

Домързя те и не прочете темата до края, нали? Я прочети, какво казвам на 32 пост и какво казва Панчо като заключение? Ти също си от тези, които реши така от злоба. :confused: Така че това отпада и остава тази тема. Ако срещуположната страна не е заложил нищо и аз не залагам, ти това ако го приемаш за измъкване, е твой проблем. Та, ще си заложиш ли и ти героя и да пробваме, това, което си измислил (някаква тайна)? Тогава да видим, кой е по - честен и си стои на думата? Предлагам ти и втори шанс: Вместо да се излагаш повече с негативизма си и излишните ти глупости, се отдръпни, че заради теб и аз оспамих темата.
Изостанал  :lol: казва ми го човек,който даже не знае на какво се основава играта и не знае за какво става въпрос във всеки един експежан ...
Не че трябва да го знаеш,но от обща култура прочети 1 2 книги,за да ти стане ясно,а по другия въпрос,никой не те е карал да си го залагаш сам си се набил между шамарите и пак ти казвам недей да се правиш на умен не върви просто.
Цъкай си там,бий си някакви НПЦ-та без да знаеш за какво става дума и си мисли,че си по от останалите  :clover:
Ще ти кажа и общото,а то е,че алиансите ги ощетяват за сметка на хордите,като почнеш от огримар,който е обновен изцяло,а столицата на алиансите потрошена,завземат зоните,който преди това са били на алианса,но това от къде да го знаеш ...то трябва и да се чете или поне да си мръднал от WOTLK поне за малко.
И zeraful,аз куестове не правя,но те подкрепям,че вече е време да се сменят босовете с други от столиците...малко разнообразие  :clover:
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 11:46:55 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време