Автор Тема: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.  (Прочетена 12786 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #45 -: Септември 21, 2013, 11:49:52 pm »
Good night, sweet prince!

После що се прескачат олигофрени по пиратките :flehan:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #46 -: Септември 22, 2013, 12:02:23 am »
Там, където се правиш на много богат, се спри. Вие сте 3-ма, ние сме цял сървър, коя страна е по - силна според теб? Пейчо да сметне и той да каже, ако искаш? Но това, което ние сме донейтнали, не пречи на никого, а вашето пречи на цялата противоположна фракция. Затова предлагам още една безсмислена идея: Пръстена да се замени с герой, който е Full WF. Просто предлагам. Пръстена струва по - малко от цял донейтнат герой.

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #47 -: Септември 22, 2013, 01:51:53 am »
Здравейте. Новорегистиран съм във този WOW гейм сървър. Дайте ми причина за да остана.

П.С. - Това беше чисто хипотетично.
The pain is my best friend.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #48 -: Септември 22, 2013, 08:12:06 am »
Хахахааааа. Някои същества не са спали цяла вечер с идеята да се превърнат в Пайсий Хилендарски.
След като прочетох глупостите които сътворихте цяла вечер /по време на сутрешното кафе/ стигнах до извода, че мога да спра да си поръчвам всяка сутрин ежедневници. По-забавни сте.
Самочувствието ми скочи до небесата /като на всяко обявено божество естествено/. Позволявам ви да ми се кланяте и да пренасяте жертви пред олтарите. Във всяка столица на алианса искам по един, пред който да си триете оръжията и акаунтите всеки уикенд /през седмицата може и хонор точки/.
Весел и усмихнат ден. :)

П.С. Побързайте с олтарите - колкото повече почитатели имам, толкова повече усещам божествената сила в себе си.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #49 -: Септември 22, 2013, 09:11:47 pm »
Малееее , добре че спрях WoW-a.... :doh: :doh:
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен shanostation

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #50 -: Септември 22, 2013, 10:22:44 pm »
мисля да разведря атмосферата с един клип

http://www.youtube.com/watch?v=TyV-ebnPnGQ

Неактивен Cheater

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 82
  • EVO Karma: -13
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Bladefury & company
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #51 -: Септември 23, 2013, 12:24:36 am »
Усещам само божествената олигофрения в теб :doh:

Неактивен Zulthan

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: 3
  • Zulthan :)
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #52 -: Септември 23, 2013, 12:32:10 am »
Не знам за тези боклуци, ама на Траволтера поста ме разби.  :lol: :lol: :lol:
Zulthan <ActOfWar> Level 80 Draenei Shaman -> Elemental ~ DELETED ~ :)
Goji <ActOfWar> Level 80 Human Warlock -> Destruction & Demonology :)

Неактивен The Exile

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #53 -: Септември 23, 2013, 10:56:58 am »
Честно казано , аз също спрях да играя в ЕВО , заради тези пръстени. Всъщност , не заради тези "бижута" , а заради собствениците им , които се правят на някакви божества и про-играчи (поне се изказват като такива) , а в действителност , ако играят без тези 1000 def ще са поредният killing blow на всеки посредствен играч с Furious сет.

Да ползваш тези пръстени е все едно ГМ да си играе батълграунди наляво-надясно и да ползва директни команди "kill" върху играчите. Така играта не е равнопоставена. Щом те имат тези айтъми , би трябвало всеки друг играещ в сървъра да може да се сдобие с тях , ако ще и срещу 200-300 лв. донейт. Тази шитня , която научих от тази тема за възможността да си вземеш пръстен за 1 час на стойност 20к злато sucks. To в сървъра се прави по 1 БГ на 6-7 часа ... някой ще си даде парите да стои с пръстена 1 час в Даларан и да чака да го викне за PvP.

Пейчо премахна "черният" ефект на табардите , разбираш ли , защото му се оплаквали , че не било честно да раздава такива яки итеми на донаторите ...  :freak: Да поговорим за пръстените тогава , които влияят пряко на баланса в играта ... докато ефекта на табардите е просто визуален.
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 11:00:29 am от The Exile »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #54 -: Септември 23, 2013, 02:11:52 pm »
Щом те имат тези айтъми , би трябвало всеки друг играещ в сървъра да може да се сдобие с тях , ако ще и срещу 200-300 лв. донейт.
Пейчо,моля те пусни пръстена за 200 - 300 лева само за 1 месец,искам да видя талпата от желаещи,които ще си го купят и ще станат "immortals" :dohh:.
Ако са толкова много желаещите да платят тази цена,че то са добре дошли за сървъра...(понякога пишете и сами не си вярвате в това което пишете)

П.с: The Exile предполагам,че ти ще си 1вия,който ще си го купиш за 300 лева и най-накрая ще намериш смисъла на живота си с този пръстен  :lol:
П.с:
Аз пък си спомням,как много ги пердашехме алитата(тогава бях орда) и пръстените нямаха кой знае какъв ефект...вярно 1в1 държи на млатене,ама кой се бие по БГ 1в1 !? Ама не ме взимайте на сериозно като мнение,аз мразя ПВП  :lol:
Спомням си един маг имаше Белит....много съм го налагал,чак след време разбрах,че бил с пръстен та за т'ва падаше по бавно  :cap: :clover:

п.п. гледайте си кефа и енс е дразнете от глупости  :arrowr:
сега вземам да се чудя на кого да вярвам,като човек,който е играл срещу човек с пръстена,даже не е разбрал,че има такъв БОЖЕСТВЕН предмет.
Abrucci явно и ти си някакъв БОЖЕСТВЕН,щом само на тебе не ти е направило впечатление :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен The Exile

  • Knight
  • *
  • Публикации: 23
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #55 -: Септември 23, 2013, 02:26:42 pm »

П.с: The Exile предполагам,че ти ще си 1вия,който ще си го купиш за 300 лева и най-накрая ще намериш смисъла на живота си с този пръстен  :lol:


Аз вече не играя  :) Просто казвам принципно , че щом едни го притежават , би трябвало и другите да имат възможност да си го вземат , иначе играта става небалансирана.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #56 -: Септември 23, 2013, 03:21:29 pm »
Тогава вече ще е пълен хаус.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #57 -: Септември 23, 2013, 03:51:39 pm »
Те се продават. 20к голд.

На притежателите на пръстена мога само да им предложа да им възстановя сумата в дарителски точки, но не и да ги принуждавам само защото на някой не му харесва.

Ако сте достатъчно организирани и находчиви, може да се справите с всеки носещ пръстена.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #58 -: Септември 23, 2013, 04:13:29 pm »
На притежателите на пръстена мога само да им предложа да им възстановя сумата в дарителски точки, но не и да ги принуждавам само защото на някой не му харесва.

Много добра идея, но притежателите на пръстените не я приемат, защото...?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #59 -: Септември 23, 2013, 05:37:24 pm »
предложението ми,да се пусне пръстена за 300 лева беше иронично,все пак не ми се иска да ми тежат 100 200 деца на съвестта,за това,че вместо да са си купили закуска са ги дали за пикселче,то вярно ние и месо може да ядем,но за децата хляб да има :freak:.
Пък и като знам,как хващат телефоните на мама и тати ииииииии почват луди смс,чак ми е жал за тях...Може да ви се струва смешно,но си е трагично,лично аз познавам 2-ма 3-ма на които сам и дали пари за дрехи,а те ги похарчили за пикселчета,но това си е техен проблем  :clover:
« Последна редакция: Септември 23, 2013, 05:38:59 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време