Автор Тема: С и Р ........ кой номер стана вече?  (Прочетена 17973 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sashky

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #15 -: Юни 02, 2013, 11:41:44 am »
"Roguetype , Eon, Jani , Grendel ,Sunnyx, Problem,Darkassasin,Azetar,Castiel,Zakaraq,Glendolin,Alistar,Josefine,Woly,Likenoother,Angelofsin,Stormrider,Gladiator,Nestinarka,Absollut,Myncho,Truestory,Binki,Sanitha,Moonbeam,Folly,Farfan,Gnidaz,bladefury,Helyon,Welorian,Skulldmg,Heloman,Toreto,Lasnoches,Dalt,James"







Amaranth трябва или да смениш болничното заведение, или дилъра :)  :clover:
« Последна редакция: Юни 02, 2013, 11:44:26 am от sashky »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #16 -: Юни 02, 2013, 11:45:37 am »
Изобщо даже не ми влиза в работата, просто се опитвам да разбера причината, поради която са баннати само малка част от хората, които го заслужават. Има такива, които са взимали много повече предмети и са злоупотребявали много повече с хака - те защо не са го отнесли? Нима го заслужават по-малко от тези, които бяха баннати? Да не са специални или да се ползват с някакви по-особени превилегии?
 Aми, това е много хубаво, защото само някои да получат бан, докато други си играят, някак не върви.

Ако имаш някакви доказателства, моля да ми ги предоставиш за да си отнесат заслуженото.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #17 -: Юни 02, 2013, 12:38:08 pm »
Защо,където и да има лайна все Invasion са дълбоко там...  :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #18 -: Юни 02, 2013, 01:13:31 pm »
"Искаме на нас да ни махнат бановете и/или тия които нямат да им сложат."


                                                                                             С любов-Вуте
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #19 -: Юни 02, 2013, 01:52:02 pm »
:yikes:

 
п.п.: Amaranth някой от хората, които изброи, сме в сървъра от още преди да се родиш и ме съмнява някой прекарал толкова време "тук" да тръгне да ползва програми и хакове. Но както винаги, все първо се сипят обвиненията(в повечето случаи без доказателства),а после се мисли и размишлява над дадената тема.
 :clover:

Lasnoches играя тук и в Blizzard още когато  не си знаел кво е WoW ... в сервера от хордите аз и Wollverine  мисля че сме последните останали от самото начало , но има доста алита  :clover:
Защо,където и да има лайна все Invasion са дълбоко там...  :lol:

Защо ли ? Направи гилд който всеки да мрази и да му завижда макар да твърди че не е така , после спри да играе6 и дай на Problem (дидо) Gild Lider и от там нататък оправия няма ... все още има идиоти от на дидо обкръжението ...

Jani - Angelofsin е вече герой на Sunnyx което ме кара да мисля , че не само Sunnyx се е позвалa с  WPS , Zakaraq точно преди 1 седмица изведнъж както нямаше ПвЕ го гледам с фулл хероик сет единствено Roguetype може да оправдаеш защото не аз само го видял това. А и с Roguetype сме прайли доста аренки и аз сам го бооствал , така че помолих без тъпи изказвания от вас ...

П.П - Още една тема където темата ви се изплъзва като смисъл на казаното , а не като репорт на играчи! Gzdravkov си го е написал СПРАВЕДЛИВОСТ! :flehan:
Winter is coming ....

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #20 -: Юни 02, 2013, 02:03:18 pm »
Lasnoches играя тук и в Blizzard още когато  не си знаел кво е WoW ... в сервера от хордите аз и Wollverine  мисля че сме последните останали от самото начало , но има доста алита  :clover:
Защо ли ? Направи гилд който всеки да мрази и да му завижда макар да твърди че не е така , после спри да играе6 и дай на Problem (дидо) Gild Lider и от там нататък оправия няма ... все още има идиоти от на дидо обкръжението ...

Jani - Angelofsin е вече герой на Sunnyx което ме кара да мисля , че не само Sunnyx се е позвалa с  WPS , Zakaraq точно преди 1 седмица изведнъж както нямаше ПвЕ го гледам с фулл хероик сет единствено Roguetype може да оправдаеш защото не аз само го видял това. А и с Roguetype сме прайли доста аренки и аз сам го бооствал , така че помолих без тъпи изказвания от вас ...

П.П - Още една тема където темата ви се изплъзва като смисъл на казаното , а не като репорт на играчи! Gzdravkov си го е написал СПРАВЕДЛИВОСТ! :flehan:


Да, и аз искам наказания за всички използвали този хак и се надявам да ги получат, без значение кои са! За това напълно подкрепям инициативата.
Но вие с Woll не сте дори от старите играчи, какво остава да сте единствените останали от тях. :doh:
Хорде гм-ми е имало доста, уви никога не са били достойни за това.
« Последна редакция: Юни 02, 2013, 02:06:08 pm от devistator »

Неактивен viscount86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #21 -: Юни 02, 2013, 02:25:44 pm »
хаха е няма такава държава!Проблема се оказа проблемна личност  :doh:
говоря от името на балъците  "Време е някой да изхвърли боклука " "ама всичкия "

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #22 -: Юни 02, 2013, 02:38:08 pm »
хаха е няма такава държава!Проблема се оказа проблемна личност  :doh:
говоря от името на балъците  "Време е някой да изхвърли боклука " "ама всичкия "
Няма как да го изхвърлят. Той е защитена личност. ;)


Неактивен viscount86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #23 -: Юни 02, 2013, 02:43:44 pm »
Що е може даму сложи един "фективен бан" и даго махне след няколко дена,май така стана последния път.Явно оправданието несъм бил аз някой ми е влизал в ацц все още е вървежно .


ПС: нищо лично все пак че го и разпостранява.

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #24 -: Юни 02, 2013, 02:58:47 pm »
Може ли и на мен?! :blush:


Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #25 -: Юни 02, 2013, 02:59:43 pm »
Защо,където и да има лайна все Invasion са дълбоко там...  :lol:

Скине, ако е имало "лайна" от страна на Invasion, те са били породени от страна на Problem, когато той и неговите приятелчета са се разпореждали с гилда, през времето (горе-долу година), за което мен ме нямаше, като му бях доверил гилд лидерството (и за което сега съжалявам). Разбирам, че репутацията на гилда е сериозно накърнена, както и че сега вероятно повечето хора в сървъра, свързват името на гилда ни с нинджене на чужди гилд банки, псувни и идиотщина, (както и бях информиран от множество хора, още след 1-вия си log in в играта, след едногодишното си отсъствие), но драги ми, гилдът от месец и нещо, няма нищо общо с практиките на Problem и неговата жалка пасмина от малоумници (да извиняват за епитетите, при положение, че освен Problem, другите не ги познавам, но нещата, на които станах свидетел, когато се върнах, няма как да ги опиша по какъвто и да било друг начин. Така че, моля да отправяте заслужените нападки към тях, а не към нас. Не ни свързвайте повече с тези индивидуалности, ако може. Ние - хората от гилда, ги ненавиждаме за глупостите, които са правили и които направиха, точно толкова, колкото и вие. Ако не и повече.

Ако имаш някакви доказателства, моля да ми ги предоставиш за да си отнесат заслуженото.

Не играя играта, за да се занимавам с това кой нарушава правилата на сървъра. Нито пък е моя работа да следя.

"Искаме на нас да ни махнат бановете и/или тия които нямат да им сложат."

Точно това искаме, и точно затова е тамата, драги ми Цървулане. Както вече 10 пъти казах - в сървъра сигурно 100 човека ползват програмата WPS, като баннатите са само хората от нашия гилд, ползващи я. Причината, че само те бяха баннати е може би и това, че само те са били репортнати, докато останалите 100 човека в сървъра с програмата не са. Поради което, те ще продължат да си играят. Но мисля, че този факт трябва да е достатъчен за всички да си дадат сметка колко се гледат логове.

Така че в заключение искам да кажа на всички потребители на сървъра, които четат форума: Ползвайте си програмата WPS, както всички останали, които я ползват безнаказано. Няма кой да ви банне за това. Освен ако не ви репортнат. Просто се пазете се от останалите играчи, да не ви разкрият, че сте с програмата и можете да си я ползвате на воля. Мисля, че това беше всичко от мен по темата.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #26 -: Юни 02, 2013, 03:17:56 pm »
Няма как да го изхвърлят. Той е защитена личност. ;)

Кой е защитен?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #27 -: Юни 02, 2013, 03:20:50 pm »
Скине, ако е имало "лайна" от страна на Invasion, те са били породени от страна на Problem, когато той и неговите приятелчета са се разпореждали с гилда, през времето (горе-долу година), за което мен ме нямаше, като му бях доверил гилд лидерството (и за което сега съжалявам). Разбирам, че репутацията на гилда е сериозно накърнена, както и че сега вероятно повечето хора в сървъра, свързват името на гилда ни с нинджене на чужди гилд банки, псувни и идиотщина, (както и бях информиран от множество хора, още след 1-вия си log in в играта, след едногодишното си отсъствие), но драги ми, гилдът от месец и нещо, няма нищо общо с практиките на Problem и неговата жалка пасмина от малоумници (да извиняват за епитетите, при положение, че освен Problem, другите не ги познавам, но нещата, на които станах свидетел, когато се върнах, няма как да ги опиша по какъвто и да било друг начин. Така че, моля да отправяте заслужените нападки към тях, а не към нас. Не ни свързвайте повече с тези индивидуалности, ако може. Ние - хората от гилда, ги ненавиждаме за глупостите, които са правили и които направиха, точно толкова, колкото и вие. Ако не и повече.

Не играя играта, за да се занимавам с това кой нарушава правилата на сървъра. Нито пък е моя работа да следя.

Точно това искаме, и точно затова е тамата, драги ми Цървулане. Както вече 10 пъти казах - в сървъра сигурно 100 човека ползват програмата WPS, като баннатите са само хората от нашия гилд, ползващи я. Причината, че само те бяха баннати е може би и това, че само те са били репортнати, докато останалите 100 човека в сървъра с програмата не са. Поради което, те ще продължат да си играят. Но мисля, че този факт трябва да е достатъчен за всички да си дадат сметка колко се гледат логове.

Така че в заключение искам да кажа на всички потребители на сървъра, които четат форума: Ползвайте си програмата WPS, както всички останали, които я ползват безнаказано. Няма кой да ви банне за това. Освен ако не ви репортнат. Просто се пазете се от останалите играчи, да не ви разкрият, че сте с програмата и можете да си я ползвате на воля. Мисля, че това беше всичко от мен по темата.

Къде ги виждаш тея играчи репортнати пък ти бе? 90% от тези които съм бан са от лога на сървъра за последния месец. Има 3-ма репорнати и 40 баннати.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #28 -: Юни 02, 2013, 03:23:02 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/62/6177062U.png - Алеин щом си казал, че искаш доказателства ето ти едно, което само по себе си говори, че дадения човек ползва WPS.

На тоя и на sunnyx онзи ден им възтанових героите на sunnyx даже и итемите, сега какво ми казвате че и хакове ползват така ли?

И причината да им ги върна беше че доверен човек се застъпи за тях.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #29 -: Юни 02, 2013, 03:23:09 pm »
Ах, че сте двулични...
Кой е защитен?
Знаеш, знаеш! ;)