Автор Тема: С и Р ........ кой номер стана вече?  (Прочетена 17976 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
С и Р ........ кой номер стана вече?
« -: Юни 01, 2013, 01:47:57 am »
Отново темата беше заключена, без да се отговори на въпроса, който зададох.

кого плашите ? Въпрос на време е на alein да му писне да се прави на детегледачка и да ви тегли една майна
Мекет, ти си този, който плаши със затварянето на сървъра. А колкото до мен, аз просто искам думите в заглавието на темата на практика. Относно заплахата ти - едно евентуално сприране на сървъра не би било много справедливо, спрямо хората, които си дават парите, за да купуват предмети в играта, но въпреки това, Алейн би могъл да го затвори, тъй като сървърът е негов, с това съм наясно. Също така и с това, че издръжката на един такъв сървър (плащането на хоста, на тока и прочее) не е безплатна и струва пари. Пари, които може би в последно време не се набавят посредством донейт, като мисля, че причината е ясна. Занапред нивото на донейт ще става и все по-ниско, поради скоростното разпространение на хака, който наскоро наводни раздела "Докладвай нарушение". Банвайки 20 човека, няма да се спре разпространението на програмата, тъй като я имат много повече хра. За целта трябва да се приложи някаква анти-чийт система срещу WPS-то, и то бързо, тъй като не знам колко ги следиш тези логове, както и дали изобщо си наясно с факта, че всеки втори в сървъра, вече е чувал за програмата (ако не и всички, след гръвмването за нея във форума), а всеки трети я ползва. Само че, както вече казах, банването на няколко човека за сплашване на останалите, няма да подейства, тъй като в сървърът има още два пъти по толкова, които виждат, че въпреки бановете, има безнаказаност от гледна точка на това, че те все още си играят (предполагам защото не са репортнати). Щом си тръгнал да банваш, трябва да баннеш всички, използващи програмата. За което може би е малко късно вече, понеже след подобни действия в сървъра не биха останали кой знае колко много хора. И все пак, тъй като ти вече започна да банваш:

Остава си ми въпросът: ще има ли наказание за всички хакери или да се разбира, че в сървъра се банват избирателно само някои, като всички други биват оставяни да си хакват безнаказано?

Този път не заключвайте дискусията, при положение, че не сме се разбрали, както и не сменяйте темата в друга насока, ако има такава възможност. А колкото до това дали администраторът на сървъра е длъжен "да се обяснява" - да трябва да се обяснява на играчите в сървъра си, когато те му задават въпроси и се интересуват за неща, които касаят тяхната игра в сървъра, вслучай, че не иска да ги изгуби като потребители.
« Последна редакция: Юни 01, 2013, 05:16:53 am от Gzdravkov »
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #1 -: Юни 01, 2013, 04:24:49 am »
А някои са драли в клубове, докато други са се чудили дали е възможно да се влезе в даден сървър чрез прокси. :(

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #2 -: Юни 01, 2013, 07:51:31 am »
Да, рано или късно всички нарушители ще бъдат баннати.
Не сме на работа в сървъра и не може да се отдели нужното време наведнъж. Грижата, за него е в извън работно време и като част от хоби/забавление.
Всички нарушители, трябва да бъдат наказвани, не само в сървъра, но и в реалния живот. Хора с мислене 'оня не спазва правилата, аз защо да ги спазвам' са и причината за многото главоболия на цяла една държава. Пак ти казвам, да ще бъдат наказани, дори и 20 човека да останат онлайн. Просто трябва време, което в момента нямаме много.  :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #3 -: Юни 01, 2013, 01:39:54 pm »
Gzdravkov: античийт системата си я има повече от година. Просто не съм я пуснал да банва автоматично.
Това какви пари влизат в съвръра не виждам какво ти влиза в работата.

Банвам тези които съм хванал и тези които преценя че залужават.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #4 -: Юни 01, 2013, 04:47:37 pm »
Gzdravkov: Това какви пари влизат в съвръра не виждам какво ти влиза в работата.
Изобщо даже не ми влиза в работата, просто се опитвам да разбера причината, поради която са баннати само малка част от хората, които го заслужават. Има такива, които са взимали много повече предмети и са злоупотребявали много повече с хака - те защо не са го отнесли? Нима го заслужават по-малко от тези, които бяха баннати? Да не са специални или да се ползват с някакви по-особени превилегии?

Да, рано или късно всички нарушители ще бъдат баннати.
Aми, това е много хубаво, защото само някои да получат бан, докато други си играят, някак не върви.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #5 -: Юни 01, 2013, 08:52:48 pm »
Официално си адски забавен! :doh:


Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #6 -: Юни 01, 2013, 10:04:15 pm »
Официално си адски забавен! :doh:
С теб не мога да се сравнявам.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #7 -: Юни 01, 2013, 10:43:58 pm »
Аlein мойте извинения , но ето мен ме интересува къкви пари влизат щото и аз давам доста , но това не е въпроса ! Защо едни да са баннати задето ЗАСЛУЖАВАТ ,а да има такива дето НЕ ЗАСЛУЖАВАТ- кой са те ? Любимите Алита , който един бог знае защо са с повече права? От самото начало на сервера играя тук и не помня хорд ГМ освен Volodq да е имало или ГМ да минава толкова райдове на хорд , макар че и не искам , губи се смисалът , но неразбирам защо Welortina и Palach са баннати ,а хора като  Roguetype , Eon, Jani , Grendel ,Sunnyx, Problem,Darkassasin,Azetar,Castiel,Zakaraq,Glendolin,Alistar,Josefine,Woly,Likenoother,Angelofsin,Stormrider,Gladiator,Nestinarka,Absollut,Myncho,Truestory,Binki,Sanitha,Moonbeam,Folly,Farfan,Gnidaz,bladefury,Helyon,Welorian,Skulldmg,Heloman,Toreto,Lasnoches,Dalt,James,  и още много не ми се изброява за който сам над 100% сигурен че са с с програма. Като видя банн на тях и останалите ще съм сигурен , че има някав ред...

П.П - Не ми пука кой какво мисли за мен и Invasion , аз казвам истината и не крия , че и от моя гилд има такива хора който позваха WPS програмата , така че не ми пишете! Единствения човек извън Invasion който в тоя сервер има право да ми каже нещо е Аlein или Maketa!
П.П - Ако ще има дори 1 баннат , всички тези + още много трябва да бъдат, иначе справедливостасе губи като 7 са банн или всички 70 да ги няма или никой! :down:

Winter is coming ....

Неактивен AceRTeaM

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 1
  • Muah
  • Side: For The Alliance
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #8 -: Юни 02, 2013, 12:18:19 am »
Аlein мойте извинения , но ето мен ме интересува къкви пари влизат щото и аз давам доста , но това не е въпроса ! Защо едни да са баннати задето ЗАСЛУЖАВАТ ,а да има такива дето НЕ ЗАСЛУЖАВАТ- кой са те ? Любимите Алита , който един бог знае защо са с повече права? От самото начало на сервера играя тук и не помня хорд ГМ освен Volodq да е имало или ГМ да минава толкова райдове на хорд , макар че и не искам , губи се смисалът , но неразбирам защо Welortina и Palach са баннати ,а хора като  Roguetype , Eon, Jani , Grendel ,Sunnyx, Problem,Darkassasin,Azetar,Castiel,Zakaraq,Glendolin,Alistar,Josefine,Woly,Likenoother,Angelofsin,Stormrider,Gladiator,Nestinarka,Absollut,Myncho,Truestory,Binki,Sanitha,Moonbeam,Folly,Farfan,Gnidaz,bladefury,Helyon,Welorian,Skulldmg,Heloman,Toreto,Lasnoches,Dalt,James,  и още много не ми се изброява за който сам над 100% сигурен че са с с програма. Като видя банн на тях и останалите ще съм сигурен , че има някав ред...

П.П - Не ми пука кой какво мисли за мен и Invasion , аз казвам истината и не крия , че и от моя гилд има такива хора който позваха WPS програмата , така че не ми пишете! Единствения човек извън Invasion който в тоя сервер има право да ми каже нещо е Аlein или Maketa!
П.П - Ако ще има дори 1 баннат , всички тези + още много трябва да бъдат, иначе справедливостасе губи като 7 са банн или всички 70 да ги няма или никой! :down:

Само не мога да разбера, какво ревеш в форума и в същото време провокираш хората от сървъра да пускат хака.

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #9 -: Юни 02, 2013, 12:24:13 am »
Само не мога да разбера, какво ревеш в форума и в същото време провокираш хората от сървъра да пускат хака.

Като има привилигировани да я пускат нали няма ги баннат..Сервера е хубав стига да ги няма идиотите заради който се разваля всичко шото ся  7 човека ги няма за 20 години , но ако тях ги няма и останалио 70% от сервера трябва да ги няма soooo да провокирам е силно казано , просто казвам на тея с програмата , че няма да остая нещата така  :cap:
Winter is coming ....

Неактивен Callestex

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • :-)
  • Side: For The Horde
  • Герой: Jani
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #10 -: Юни 02, 2013, 12:27:29 am »
Пича по-горе, моля ти се, СТЕГНИ СЕ МАЛКО! К'ви са тия простотии да ми "изказваш" половината от сървъра? Някои даже не са виновни...
ANGELOFSIN - вижте го, бил си е босовете, няма донейт, няма никакви хероик марки;
ROGUETYPE - има си облечени герои, за к'во му е програмата? о.О облякъл си е и двата героя, когато ти, моето момче, си бил на -15.;  :fun:
ZAKARAQ - какво да говорим, той няма ПвЕ...
 Толкова трагично няма накъде.. ти си изброил доста алтове и на Проблем, Грендел, даже и мои. Все пак, има виновни тука(няма да оточня кои). Има и такива, дето не са и чували за програмата. Както викат: "Яде ли се?"
Винаги бъди малко по-добър, отколкото е необходимо. :) :)

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #11 -: Юни 02, 2013, 12:54:41 am »
Let's hate!!!


Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #12 -: Юни 02, 2013, 05:49:58 am »
.....Lasnoches....
:yikes:

YES!!! Споменаха ме !!! От кога чакам да ме обвинят в "хакерство"  :freak:
Да признавам си  :smart: всеки ден с влизането си в сървъра почвам си гриндя от ицц-то, каквото ми падне, затова съм толкова "мощен" и имам толкова много злато(ЛоЛ последно време намаля  :cry2: май ще трябва пак да отида да по"хакерствам" в ицц-то  :blush::doh:

 
п.п.: Amaranth някой от хората, които изброи, сме в сървъра от още преди да се родиш и ме съмнява някой прекарал толкова време "тук" да тръгне да ползва програми и хакове. Но както винаги, все първо се сипят обвиненията(в повечето случаи без доказателства),а после се мисли и размишлява над дадената тема.
 :clover:
« Последна редакция: Юни 02, 2013, 05:58:20 am от LaSnOcHeS »

Неактивен viscount86

  • Knight
  • *
  • Публикации: 19
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #13 -: Юни 02, 2013, 07:42:09 am »
Мамка му мен ме няма :( :evilmad: а изглеждам толкова виновен хахаха чета форума от няколко дена и дасе смея ли да плача ли незнам,като бъркате в кацата с мед сега го яжте никой неви е виновен  :doh:

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: С и Р ........ кой номер стана вече?
« Отговор #14 -: Юни 02, 2013, 10:12:32 am »
:yikes:

YES!!! Споменаха ме !!! От кога чакам да ме обвинят в "хакерство"  :freak:
Да признавам си  :smart: всеки ден с влизането си в сървъра почвам си гриндя от ицц-то, каквото ми падне, затова съм толкова "мощен" и имам толкова много злато(ЛоЛ последно време намаля  :cry2: май ще трябва пак да отида да по"хакерствам" в ицц-то  :blush::doh:

 
п.п.: Amaranth някой от хората, които изброи, сме в сървъра от още преди да се родиш и ме съмнява някой прекарал толкова време "тук" да тръгне да ползва програми и хакове. Но както винаги, все първо се сипят обвиненията(в повечето случаи без доказателства),а после се мисли и размишлява над дадената тема.
 :clover:

Ти не си стар играч а новобранец от година-две играеш тук което си те прави новобранец.  :freak: