WOTLK > Забавление

Любими книги, нови книги

<< < (6/7) > >>

The Aspect:
Няма нищо общо с това, за което ти подозираш. Започнах да я чета и не ми допада, как е написана, но има истини.
Аз не градя живота и навиците си по книга.

Bilderberg:
Една от любимите ми книги, която взех на скоро е на Марио Пузо "Умират глупаците"
"Fools Die", но книгата, която изстрелва автора на върха и никога не слиза от там си остава най-голямата класика "Кръстникът" !

IvoArsov:
Според мен "Глупаците" е по - качествен роман от " Кръстникът " .

IvoArsov:
"Мразя тази столица" - съвременна руска литература . От Сергей Минаев , автор на "Духless" и "The Мацки" . В "Мразя тази столица" главния герой е куфарче с един милион долара , подкуп за общински чиновник от чеченски бизнесмен. Секретарката на чеченеца обърква нещо и куфарчето попада в грешния куриер ( дошъл в офиса за друга обикновенна пратка ) . И оттука започва всичко . Куриера се оказва неуспял режисьор , завършил ВГИК ( московския Натфиз ) , който мечтае да заснеме филм от "новата вълна" , играе "Диабло" и се друса с ЛСД . Случайно отваря куфарчето , вижда парите , решава да ги кашира . По пътя до вкъщи решава да си употреби последното усмихнато хапченце .... и става мазало . Минава покрай строеж и там го подгонва някакво куче , обаче нашия нали е надрусан решава , че го гони некъв дзвер от Диаблото ... захвърля куфарчето и бяга , дебила . Оттам куфарчето е намерено от гастербайтери и така куфара започва пътешествие из Москва , между различни хора и прослойки . Всички дошли в Москва за по - добър живот и в последствие намразили "града герой" . Той е разбил мечтите им , всички искат да избягат от него и куфарчето е изхода .

Ако харесвате цинична и реалистична проза , то всички романи на Минаев ще ви харесат. 

Abken:
Това ми стана интересно вече.  :freak:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия