Автор Тема: 1,3 милиона геймъри са напуснали WoW за три месеца  (Прочетена 4503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
 Stray  Кое от "пробвал съм играта" за GW2 не видя ?

Играта е тъпа приеми го.
Какво правиш в тази игра кефиш се на графиката ?

В WoW има много неща които може да се правят като само и единствено се иска да вдигнеш максималния левел след което сам избираш какво искаш от играта...кеф ти pvp(арени рейт бг, рандом бг, арени, гринд), кеф ти pve (нормал dungeon, heroic dungeon, challange mode, raid 10/25 normal or heroic or 25 lfr)  или да правиш задачи (Quest) с които да проследиш историята на играта както и на всяка зона. Може да правиш постижения както и да играеш Бреуер гилд което е арена 1в1 срещу елитен бос  :freak: :freak: yea това последното е зарибявка. Може да развиеш професии и да си в крак с икономиката или просто да си гледаш фермата както и да си играеш на покемони  :cool:.

От целя ти пост стигнах само до това, че играеш играта заради графиката й ...еми евала ти правя  :freak:
« Последна редакция: Май 16, 2013, 07:14:05 am от Rumba »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Това не е ли фен страница?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Това не е ли фен страница?

Не не е фен страница. Тази страница е като един вид новини относно MMO игрите и  WOW в частност.  Близард до колкото знам имат някакъв договор със сайта като в него се побликува всичко още преди в официалния сайт да е направено.  Има интервюта с разработчиците на WoW както и с по големите им началници.

Именно в този сайт както и официалния сайт и форума на Близард следя за новините.  От време на време влизам и в тестовия (PTR) за да разгледам какво ново има. Именно това което бях копирал беше интервю относно 2-ря спад на клиентите на играта WoW.  :blush:

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Всички плюете новите експанжъни, но да ви кажа играта става по-хубава и се модернизира, аз ако влезна в TBC не мога да изкарам и 10 минути, графика, магии, класове и територии, всичко ми е скучно.  :-|  TBC беше велика, защото беше играта на най-високо ниво, а сега всички игри стават по-хубави и по-хубави и за това много хора спряха WOW.Аз лично играя League of Legends, но това е защото още няма хубави сървъри на Mists of Pandaria  :cap:

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Всички плюете новите експанжъни, но да ви кажа играта става по-хубава и се модернизира, аз ако влезна в TBC не мога да изкарам и 10 минути, графика, магии, класове и територии, всичко ми е скучно.  :-|  TBC беше велика, защото беше играта на най-високо ниво, а сега всички игри стават по-хубави и по-хубави и за това много хора спряха WOW.Аз лично играя League of Legends, но това е защото още няма хубави сървъри на Mists of Pandaria  :cap:

До вчера беше прав/а, но с пач 5.3 съсипаха изцяло пвп-то. Всичко останало си е перфектно  :freak: , но пвп-то твърдо умря.  :unsure: