Автор Тема: Бъгнати мобове.  (Прочетена 2384 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dimiterr

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: Aimbot
Бъгнати мобове.
« -: Декември 23, 2012, 08:42:55 pm »
Според мен, не е нормално моб да ме гони от единия край до другия на stranglethorn vale. Адски трудно се вдига нива защото през 5-10 минути се умира. Нападат ме по 10-15 моба .... Не съм сигурен за другите зони. :-|

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Бъгнати мобове.
« Отговор #1 -: Декември 23, 2012, 10:01:56 pm »
Нормално е да внимаваш като пулваш camp от мобове а ти явно не внимаваш и пулваш всички. За това, че те гонят повече от колкото трябва си прав, но за момента няма какво да се прави. Затова внимавай колко мобове пулваш, ако пулваш внимателно по 2, максимум 3 моба, или толкова колкото ти позволяват възможностите в момента да убиеш, едва ли ще ти пречи че те гонят през цялата карта.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

untaught

  • Гост
Re: Бъгнати мобове.
« Отговор #2 -: Декември 23, 2012, 10:07:07 pm »
Как става тоя трик, че аз нещо не мога да го издокарам?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Бъгнати мобове.
« Отговор #3 -: Декември 23, 2012, 10:09:29 pm »
Как става тоя трик, че аз нещо не мога да го издокарам?

Не става при всички мобове, става предимно при summon-ати  единици, поне преди така ставаше, гонят те докато не убиеш моба на който принадлежат или тях. Получава се и при отделни други мобове, които или те гонят докато не ги убиеш или пропадат/скриват се или се връщат към обичайния си патрул/стоене на място и те държат в комбат, като те държат на фокус, но не те атакуват.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

untaught

  • Гост
Re: Бъгнати мобове.
« Отговор #4 -: Декември 23, 2012, 10:16:45 pm »
За петовете знам, но точно тези на снимката ги тествах и не намерих проблем. Явно е някакъв специален случай. Ако някой може да разкаже по на широко какво и как прави, за да се получи това, за да мога да тествам и да докладвам.

Неактивен dimiterr

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • Герой: Aimbot
Re: Бъгнати мобове.
« Отговор #5 -: Декември 24, 2012, 12:27:51 am »
Ами проблема със гоненето , не само са ме таргет-нали и ме държат в комбат а и ме бият. Проблема със снимката е , че нападам един , той отива и вика друг и така се събират прекалено много .... смисъл нападат ме от много далече.
« Последна редакция: Декември 24, 2012, 12:29:53 am от dimiterr »