Автор Тема: Wotlk и Cata анкета  (Прочетена 33699 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #30 -: Май 25, 2012, 08:49:44 am »
"няма как да не се отбележи и най големият минус на емулаторите за ката, че неща от преди ката няма да са достъпни като рейдове и инстанци. "
И какво правим в този случай? И още - искате да се замени нещо що годе работещо, с нещо почти неработещо. Това за почесване на егото ли е?
Поне 70% от пишещите по темата бяха против донейта, против хората отделящи средства, а сега чета че се иска с тези пари да се закупуват  фиксове, ядра, ала бала. Принципно няма проблем с минаването на катаклизъм, даже ви предлагам елементарно и работещо решение. Сървъра се прави платен. 10 евро на акаунт за събиране на първоначален капитал, после по 5 евро на месец. Останалите акаунти се трият. Така играчите с претенции, ще имат пълното, абсолютното и неподлежащото на съмнения право да излагат претенциите си. Със средствата администратора  събира екип разработчици, плаща му и изисква от тях работещи инстанции, батълграунди, евънти и т.н.т.   
До този момент не съм видял някой да отговори на въпросите на PrincessOfHate.

                                                                              Best Regards
                                                                                                      Daylight
« Последна редакция: Май 25, 2012, 09:30:05 am от daylight »

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #31 -: Май 25, 2012, 09:16:40 am »
Алейн ,пусни паралелен ката "бета" сървър.Нека  пробват ,както беше направил преди.Няма да навреди да се тества ,ако има успех нека "бетата "остане като 2 -ри ката реалм. И агнето цяло и вълка сит....ако не помогне,то със сигурност няма как да навреди.
ПП.Пусни тема в която имащите умения и желание да кандидатстват , за така да се каже ЕВО" девелопери"хем ще видим става ли нещо от туй животно "ката" хем и хората ще имат поле за изява да се докажат..
Виж работата им и ако найстина стават за това, то нека продължат да го правят,стига да има желаещи разбира се.
« Последна редакция: Май 25, 2012, 09:20:22 am от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #32 -: Май 25, 2012, 11:32:24 am »
"няма как да не се отбележи и най големият минус на емулаторите за ката, че неща от преди ката няма да са достъпни като рейдове и инстанци. "
И какво правим в този случай? И още - искате да се замени нещо що годе работещо, с нещо почти неработещо. Това за почесване на егото ли е?
Поне 70% от пишещите по темата бяха против донейта, против хората отделящи средства, а сега чета че се иска с тези пари да се закупуват  фиксове, ядра, ала бала. Принципно няма проблем с минаването на катаклизъм, даже ви предлагам елементарно и работещо решение. Сървъра се прави платен. 10 евро на акаунт за събиране на първоначален капитал, после по 5 евро на месец. Останалите акаунти се трият. Така играчите с претенции, ще имат пълното, абсолютното и неподлежащото на съмнения право да излагат претенциите си. Със средствата администратора  събира екип разработчици, плаща му и изисква от тях работещи инстанции, батълграунди, евънти и т.н.т.   
До този момент не съм видял някой да отговори на въпросите на PrincessOfHate.

                                                                              Best Regards
                                                                                                      Daylight

Бих казал, че изобщо не четеш или четеш през ред....

Отговорил съм на момичето....преди да коментираш поне си направи труда да прочетеш коментарите от до дори и с риск да не се повториш с друг.

 :cap:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #33 -: Май 25, 2012, 12:08:36 pm »
Мисля да ви го обесня на масовката,че повечето ама хич не сте в час.Що за животно е Ката?От сървъра я има 2,я не които са го играли на офи,тъй че е редно да ви (пре)разкажа що за чудо бе това нещо Ката.Общо взето това беше експанжъна с най-куцо PvP в историята/с цифрата МУЛТИ-ГЛАДИАТОРИ,които има(ше) в ево това със сигурност е тъжна вест/средно по тъпотия PvE и забележете готин левелинг.Нека сега се върнем в наши дни и проследим какво ще стане ако минем на свещения Ката.Ден 1-Минаваме на 4.1.0 неработещи със сигурност класове(Паладин-HoP системата не работи в нито един сървър в момента с МНОГО малки изключения)друид същото като с паладина.Arms warr и frost mage бият всичко(единия с революционното one shot macro другия с shatter).Oстаналите класове са на сегашното положение-работещи на 70-80%.Ден 2-масов рев във форума основно от хората зад идеята да минем на ката настояване за моментално подобряване и заплахи с физическа саморазправа.Ден 3-минаваме на 4.2.0 или не дай боже 4.3.0 нещата продължават да не работят и във форума цъфва някой с идея-"Нека се върнем bitch king,докато се оправят нещата"
The END!!
Predicted by дядо Цървуланга

"няма как да не се отбележи и най големият минус на емулаторите за ката, че неща от преди ката няма да са достъпни като рейдове и инстанци. "
И какво правим в този случай? И още - искате да се замени нещо що годе работещо, с нещо почти неработещо. Това за почесване на егото ли е?
Поне 70% от пишещите по темата бяха против донейта, против хората отделящи средства, а сега чета че се иска с тези пари да се закупуват  фиксове, ядра, ала бала. Принципно няма проблем с минаването на катаклизъм, даже ви предлагам елементарно и работещо решение. Сървъра се прави платен. 10 евро на акаунт за събиране на първоначален капитал, после по 5 евро на месец. Останалите акаунти се трият. Така играчите с претенции, ще имат пълното, абсолютното и неподлежащото на съмнения право да излагат претенциите си. Със средствата администратора  събира екип разработчици, плаща му и изисква от тях работещи инстанции, батълграунди, евънти и т.н.т.   
До този момент не съм видял някой да отговори на въпросите на PrincessOfHate.

                                                                              Best Regards
                                                                                                      Daylight

10 евро за пиратка е няма как да е по-изгодно.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #34 -: Май 25, 2012, 12:11:14 pm »
Това, че не ви харесва Катаклизъм на вас не означава, че не се харесва на други, не го ли разбрахте? Все едно и също повтаряте като папагали "много е зле пвп системата, много осран експанжън, пълна пародия"

Само аз ли си мисля, че проблема е в това, кое работи и кое не, а не в това какъв е експанжъна  :smart:

А какво стана с предния тестов реалм на Ката? Защо беше спрян?
The weak will always obey the master

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #35 -: Май 25, 2012, 12:22:55 pm »
Мисля да ви го обесня на масовката,че повечето ама хич не сте в час.Що за животно е Ката?От сървъра я има 2,я не които са го играли на офи,тъй че е редно да ви (пре)разкажа що за чудо бе това нещо Ката.Общо взето това беше експанжъна с най-куцо PvP в историята/с цифрата МУЛТИ-ГЛАДИАТОРИ,които има(ше) в ево това със сигурност е тъжна вест/средно по тъпотия PvE и забележете готин левелинг.Нека сега се върнем в наши дни и проследим какво ще стане ако минем на свещения Ката.Ден 1-Минаваме на 4.1.0 неработещи със сигурност класове(Паладин-HoP системата не работи в нито един сървър в момента с МНОГО малки изключения)друид същото като с паладина.Arms warr и frost mage бият всичко(единия с революционното one shot macro другия с shatter).Oстаналите класове са на сегашното положение-работещи на 70-80%.Ден 2-масов рев във форума основно от хората зад идеята да минем на ката настояване за моментално подобряване и заплахи с физическа саморазправа.Ден 3-минаваме на 4.2.0 или не дай боже 4.3.0 нещата продължават да не работят и във форума цъфва някой с идея-"Нека се върнем bitch king,докато се оправят нещата"
The END!!
Predicted by дядо Цървуланга

10 евро за пиратка е няма как да е по-изгодно.
ахаха ...+1
ПП.влизай неделя вечер да си лафим е ... :up: :up:
ПП.2 Чакай да проверя за пунктуационни грешки и.т.н.  че караконджула дебне,да хейтне... да го .б. в .з. или по-правилно е в ..з. !!!
« Последна редакция: Май 25, 2012, 12:25:27 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #36 -: Май 25, 2012, 12:23:46 pm »
Само аз ли си мисля, че проблема е в това, кое работи и кое не, а не в това какъв е експанжъна  :smart:

А какво стана с предния тестов реалм на Ката? Защо беше спрян?

Тестовия реалм беше спрян поради многобройни наработещи неща, но по времето на тестовия реалм нямаше толкова фиксове...дори може би се броиха на пръсти фиксовете. Сега има сървъри пиратки където далеч по са на пред с материала и работят доволно.
« Последна редакция: Май 25, 2012, 12:25:23 pm от Rumba »

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #37 -: Май 25, 2012, 02:14:32 pm »
Само аз ли си мисля, че проблема е в това, кое работи и кое не, а не в това какъв е експанжъна  :smart:

А какво стана с предния тестов реалм на Ката? Защо беше спрян?

Жалко, че изтриха раздела за бъгове в Ката реалма. Бях написал 2-3 коментара, които описваха по най - точния начин ситуацията  ;-D

Румбе, интересна тема си захванал ама махни поне втората снимка от втория ти пост. Тея кончета ги има и на този пач в Гризли хилс. Даже има мисия за тях :freak:

Относно темата - толкова съм свикнал на единия пач, че втора дипломна работа ще напиша. Другият както всичко ново е интересен, но и на него ще му мине модата
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен Thurisaz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: 6
  • The only good gnome, is a dead gnome!
  • Side: For The Horde
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #38 -: Май 25, 2012, 02:23:04 pm »
Само аз ли си мисля, че проблема е в това, кое работи и кое не, а не в това какъв е експанжъна  :smart:

Проблема кое работи и кое не винаги ще си го има, както и в момента на Лич-а. Но някои гледат какъв е експанжъна и не искат да го играят заради "любимата" им ПВП система. Мислят си, че всичко се върти около ПВП играта. За пандите говорят същото. Защо минахме въобще на TBC? Ванилата си беше най-добре хаха голяма логика...

Мисля да ви го обесня на масовката,че повечето ама хич не сте в час.Що за животно е Ката?От сървъра я има 2,я не които са го играли на офи,тъй че е редно да ви (пре)разкажа що за чудо бе това нещо Ката.Общо взето това беше експанжъна с най-куцо PvP в историята
Ето пак ПВП ПВП ПВП. Да чакаме направо пандите, да прескочим Ката, че не можете да играете ПВП, защото играта няма ПВЕ и може би всички играят само БГ  :doh: Няма кой да ви оправи ПВП-то след като в Близард си е прецакано.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #39 -: Май 25, 2012, 02:37:53 pm »
Проблема кое работи и кое не винаги ще си го има, както и в момента на Лич-а. Но някои гледат какъв е експанжъна и не искат да го играят заради "любимата" им ПВП система. Мислят си, че всичко се върти около ПВП играта. За пандите говорят същото. Защо минахме въобще на TBC? Ванилата си беше най-добре хаха голяма логика...
Ето пак ПВП ПВП ПВП. Да чакаме направо пандите, да прескочим Ката, че не можете да играете ПВП, защото играта няма ПВЕ и може би всички играят само БГ  :doh: Няма кой да ви оправи ПВП-то след като в Близард си е прецакано.


И с кой ще играеш PvE?Колко хора от сървъра знаят как се бият босовете на ката,ДОРИ да работят?Или ще правим като на 3.2.0 половин година да чакаме за скрипт?
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #40 -: Май 25, 2012, 02:55:53 pm »

И с кой ще играеш PvE?Колко хора от сървъра знаят как се бият босовете на ката,ДОРИ да работят?Или ще правим като на 3.2.0 половин година да чакаме за скрипт?

Признавам тук ме заинтригува с този пост. Да не би да искаш да ми кажеш, че като пъкне нова инстанция ти вече знаеш как се бият босовете ? Аз май съм бил в заблуда и съм се ровел из нета за информация чат пат някои клип и да питам други играчи как ставало. Е мога само да ти завиждам, че с излизането на нов бос вече го знаеш и няма нужда да му учиш нещата,

Неактивен Rasekt

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 66
  • EVO Karma: -3
  • wow user
  • ISP: PALAR-NET
  • Side: For The Alliance
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #41 -: Май 25, 2012, 03:50:19 pm »
даже ви предлагам елементарно и работещо решение. Сървъра се прави платен. 10 евро на акаунт за събиране на първоначален капитал, после по 5 евро на месец. Останалите акаунти се трият.

                                                                              Best Regards
                                                                                                      Daylight

Представям си как сървъра тотално замира и не могат да се съберат за едно 'RDF'....  :smart:
стегнете се хора...  :no:
та по теемата: според мен ще е хубаво да прескочиме cata
« Последна редакция: Май 25, 2012, 03:52:58 pm от Rasekt »
Моето призвание е спускане с лопатка.
 Мечтата ми е спускане с найлон !

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #42 -: Май 25, 2012, 03:53:53 pm »
Признавам тук ме заинтригува с този пост. Да не би да искаш да ми кажеш, че като пъкне нова инстанция ти вече знаеш как се бият босовете ? Аз май съм бил в заблуда и съм се ровел из нета за информация чат пат някои клип и да питам други играчи как ставало. Е мога само да ти завиждам, че с излизането на нов бос вече го знаеш и няма нужда да му учиш нещата,

Ехехехе,аре само да не ми извърташ думите,а?Нали видя колко време го мъчиха ICC?То не бяха wipe-ве от първия бос то не бе чудо.Като се има предвид,че доста хора бяха минавали ICC в други сървъри?И при положение,че един Dragon soul няма да се появи на пиратка в близките 2 години за какво водим диспут?Стабилно ядро+работещи таланти/мастъри и т.н+работещи инсове със сигурност няма,а тея лафове как имало сървъри с "много работещи неща" не са за тук.Както казах по-горе ако минем на ката същите хора,които сте тук да ревете за него ще писнете,че не работи нищо ще изсиквате/като  на митинг на БСП/да ви се оправят нещата,а накрая ще драснете едно "прощално" писъмце в което обяснявате как калпавата администрация ви е отказала от сървъра.Това го имаше има го и за съжаление ще го има.

И не мога да ви разбера,при положение,че нещата само ще се влошат,защо искате да минем на ката?Да си цъкаме(евнтуално) Zul aman и другите 5 ман?Или може би ще се кефим на RBG,която едва ли ще работи,а и нямаме хора за нея.Какви са тия надежди,че щом минем на ката и БУМ пада самолет с емигранти и сървъра се пълни с хора,ами няма да стане.Най-много да се изпразни,след като бъговете вземат превес.Нека някои даде аргументи как точно минаването на ката ще вдигне популацията?Мислите,че няма други ката сървъри?Хайде някой да се изкаже.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #43 -: Май 25, 2012, 04:17:17 pm »

И не мога да ви разбера,при положение,че нещата само ще се влошат,защо искате да минем на ката?

Може би, защото 90 процента от отказалите се хора, с които съм говорил, а повярвай те хич не са малко, като ги питам защо не влизате в ЕВО ми отговарят "Ами какво да правим там? Да гриндим за хиляден път icc? Просто ЕВО няма какво повече да ни предложи" и си цъкат в молтен. Нямало работещо ядро и работещи в голяма степен сървъри? Молтен какво е?
Някой по-горе се изказа нещо от сорта "нека прескочим cata". СЕРИОЗНО ТИ ЛУД ЛИ СИ?! Искаш ли да чакаме още 10 години на WOTLK за да излезе читав емулатор на Пандите, че да можем да прескочим cata?
Вярно е и в молтен има доста неща, който не работят, но няма пиратка която да работи на 100 процента. Вярно е, че не съм много запознат на какво ниво са молтен, поиграх там едва няколко часа, но мога да кажа, че ми беше в пъти по-забавно да поцъкам там, от колкото последната половин година в ЕВО. ю
Бях спрял да играя wow доста дълго време, последно бях играл на ванила, преди 2 години от любопитство за първи път започнах да играя WOTLK и мога да кажа, че след 2 години ми писна до болка този пач. Мога само да си помисля какво им е на по-старите играчи.
Жътварке как да има орди, след като всички, без една, ордски гилдии се преместиха на cata сървъри.
Всички мрънкате и се притеснявате, че сървъра нямало да работи на 100 процента. Не знам как е било тук, но предполагам не сте минали на WOTLK когато е имало 100 процента работещо ядро?
Не мога да повярвам, че искате да тъпчин на едно място вместо да опитаме нещо ново, но както и да е...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #44 -: Май 25, 2012, 04:30:53 pm »
Хората си тръгнаха от Ево, не защото единственото, което се прави вмомента е ICC, а поради причината, заради която се прави само ICC. Повечето хора помнят причината.. всъщност бяха 2, но всеедно. Ако минем на ката, както така ревностно искат някои хора, точно тези дето го искат ще са първите, които ще си тръгнат.