Автор Тема: Wotlk и Cata анкета  (Прочетена 33697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #15 -: Май 24, 2012, 07:18:44 pm »
Продължавайте с обвиненията по мене, може би това ще Ви донесе малко разнообразие в живота.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #16 -: Май 24, 2012, 07:44:04 pm »
Спорите като бабички за сирене на промоция. Да от Cata неработят доста неща, но ще правим нещо ново, така или иначе и в момента WOTLK неработят доста работи и в двата случая ще се нервим, че едно или друго неработи поне да се нервим за нещо ново (това си е мое мнение). Колкото до проблема със емолатор – щом има стабилен сървър според мен винаги може да се попита за информация, а още по-добре е парите които за от даренията за нова машина да се ползват за да се закупи свестен емолатор.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #17 -: Май 24, 2012, 07:53:31 pm »
Продължавайте с обвиненията по мене, може би това ще Ви донесе малко разнообразие в живота.

А кой според теб трябва да се обвинява, че повечето сървъри минаха на Cata преди повече от година, а ти все още ни държиш на WOTLK?
Това, че те обвиняваме значи че ни пука за сървъра и искаме той да се развива, но колкото и да ни пука  тъпкането на един и същи пач години наред, няма да ни задържи в сървъра.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #18 -: Май 24, 2012, 08:02:39 pm »
Може ли някой да ми обясни, като на един незнаещ човек, как ще го 'правите' това новото, когато то не работи и няма да може да бъде 'правено'?
The weak will always obey the master

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #19 -: Май 24, 2012, 09:08:51 pm »
Проблем,Румба пуснете си собствен сървър на КАТА като толкова знаете и можете а?Нали ви се вижда лесно.Като обвинявате Пейчо,няма постигнете нищо!Ще кажете сега нали се донейтва да плати за фикс,за ядро и т.н,донейтвате си по ваше желание и никой не ви кара да давате пари за сървъра,а това Пейчо как ще ги харчи тези пари си е негово решение.Не знам какво се оплаквате като вдовица за кУрбан чорба.Всеки може да мрънка това е ясно!Дайте решения по въпроса,направете някой Фикс,дайте някой емулатор на Ката който да работи добре и хубаво ядро.Направете нещо за да имате нещо на среща си.Най ме е яд за това в България всеки мрънка,че това и това не е наред ама направете нищо,за да се оправят нещата!

П.с:Румба не ми казвай как да говоря и не съм дете океу?Ти освен да правиш някакви анкети,с който не помагаш с нищо(и по този начин уронваш и малкото авторите на този сървър) и да спамиш на сам и натам друго не те виждам да правиш. :clover:
« Последна редакция: Май 24, 2012, 09:17:13 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен v3lkos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 176
  • EVO Karma: -5
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #20 -: Май 24, 2012, 09:50:47 pm »
Румба пумба бумба ходи пийни 1 вода от пералнята та дано се оправиш .. :clover:

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #21 -: Май 24, 2012, 10:17:27 pm »
Незнам дали се оплаквам за курбан чорба, но само нашата гилдия остана от ордата и вярвайте ми щом казвам, че е добре да минем на Cata значи съм поразпитал насам натам и съм преценил, че това е най-разумното решение, не просто защото съм станал тази сутрин и един определен орган е висял в десният ми крачол. Колкото до парите от даренията, те се събират с цел за поддържане на сървъра, купуването на емолатори мисля, че се класира. В molten до колкото поразпитах работят доста неща на мястото на Alein бих започнал от там, ако реши да се минава на Cata.

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #22 -: Май 24, 2012, 11:33:28 pm »
Румба пумба бумба ходи пийни 1 вода от пералнята та дано се оправиш .. :clover:

А ти кой беше ????? Абе караш ме да псува вече. За малумните ограничени идиоти погледнете, че това е анкета в която се гласува и съм помолил най любезно да изкажете мнение за играта не за мене.

А ти детенце не играеш при нас от много време, не виждам причина да спамиш темата с безсмисления  и без това прост коментар който не е на място.

Отнася се за всички който си мислят, че това е тема в която едни хранят други. Гледайте за какво става на въпрос в темата, изкажете защо сте против и защо сте за, а не като ограничени хора запецнали като грамофона плоча на едно място което знае само едно .... :doh:

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #23 -: Май 24, 2012, 11:55:16 pm »
Проблем,Румба пуснете си собствен сървър на КАТА като толкова знаете и можете а?Нали ви се вижда лесно.Като обвинявате Пейчо,няма постигнете нищо!Ще кажете сега нали се донейтва да плати за фикс,за ядро и т.н,донейтвате си по ваше желание и никой не ви кара да давате пари за сървъра,а това Пейчо как ще ги харчи тези пари си е негово решение.Не знам какво се оплаквате като вдовица за кУрбан чорба.Всеки може да мрънка това е ясно!Дайте решения по въпроса,направете някой Фикс,дайте някой емулатор на Ката който да работи добре и хубаво ядро.Направете нещо за да имате нещо на среща си.Най ме е яд за това в България всеки мрънка,че това и това не е наред ама направете нищо,за да се оправят нещата!

П.с:Румба не ми казвай как да говоря и не съм дете океу?Ти освен да правиш някакви анкети,с който не помагаш с нищо(и по този начин уронваш и малкото авторите на този сървър) и да спамиш на сам и натам друго не те виждам да правиш. :clover:
Ние ли нищо не правим ? Виж хубаво форума и пак кажи че няма предложения как да се оправят нещата . За какво аз да давам емулатор колко кадърни хора искаха да са ГМ и щяха мн да поногнат до не им се даде шанс ? Какво направиха отговорните лица за запазване на папулацията преди атаките ? предложението на Румба е пак НЕЩО направено за запазване на Ево и е така защото е АНКЕТА. Не е оштял пистолет в челото на Пеичо и да е казал искам КАТА. А в прочем ти нямаш  1 аргумент защо си против . Защитаваш само Пеичо а мисля , че тои е достатъчно умен и сам да го направи .
ПС - ти какво направи за да се подобрят нещата ?
ПС 2 - Постоянно света се променя или се променяма с него или всички ще ни изоставят неможем да тъшчем все на 1 и също място . Ако толкова е проблем за неработещите неща предлагам на се върнем на WOW  инстант 60 лвл тап трябва да работят повече неща отколкото на WOLTK

Не го псуваи , победи го

Неактивен asdfghj

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -4
  • wow user
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #24 -: Май 25, 2012, 12:36:36 am »
Може ли някой да ми обясни, като на един незнаещ човек, как ще го 'правите' това новото, когато то не работи и няма да може да бъде 'правено'?
Сега да не работи всичко на 100%??
Играя по-малко от година и играта започна да се изчерпва за мен. Представям си какво е на по-старите играчи. Все някога ще трябва да се мине на ката. От това което казва Alein имам усещането че иска вечно да сме на WOTLK.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #25 -: Май 25, 2012, 12:48:26 am »
Сега да не работи всичко на 100%??
Играя по-малко от година и играта започна да се изчерпва за мен. Представям си какво е на по-старите играчи. Все някога ще трябва да се мине на ката. От това което казва Alein имам усещането че иска вечно да сме на WOTLK.

не съм твърдяла, че всичко работи на 100%, но като виждам колко теми има за бъговете сега и колко хора мрънкат постоянно, не мога да си представя какво ще стане когато освен неработещи инстанции, bg-та се прибави и един доста голям процент неработещи куестове, таланти и може би и цели дървета на развитие. Както казах не съм запозната с нещата и поради тази причина искам да ми се обясни как ще стане  :-)
The weak will always obey the master

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #26 -: Май 25, 2012, 01:15:09 am »
не съм твърдяла, че всичко работи на 100%, но като виждам колко теми има за бъговете сега и колко хора мрънкат постоянно, не мога да си представя какво ще стане когато освен неработещи инстанции, bg-та се прибави и един доста голям процент неработещи куестове, таланти и може би и цели дървета на развитие. Както казах не съм запозната с нещата и поради тази причина искам да ми се обясни как ще стане  :-)

Принципно работещ емулатор няма до толкова, че да няма оплаквания.  До този момент повечето сървъри минали на ката с имат собствена поддръжка.

Голяма част от нещата няма да работят, но стига Алейн да се занимава с това и разбира се да позволи на други разбиращи лица да се заемат с този проблем може да потръгнат нещата. Сега не казвам, че с минаването на ката ще е всичко супер.  Ще имаме нови неща и поне малко работещи неща към който да се стремим докато други бъдат оправени. :clover: Дори ако ще да е дигането на репутация.

Разбира се няма как да не се отбележи и най големият минус на емулаторите за ката, че неща от преди ката няма да са достъпни като рейдове и инстанци.

Вече има достатачно фиксове за някой инстанции и 1-2 рейда който не е скрипнат на 100 %, но работи доволно.

Примерите който дадох са за сървъри без спецове който да им пишат фиксовете. :cap:

Неактивен v3lkos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 176
  • EVO Karma: -5
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #27 -: Май 25, 2012, 01:45:29 am »

А ти детенце не играеш при нас от много време, не виждам причина да спамиш темата с безсмисления  и без това прост коментар който не е на място.



Това че ТИ не ме виждаш не означава , че не играя "при вас" хах ...

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #28 -: Май 25, 2012, 01:53:04 am »
Алейн, аз не разбирам толкова от тези неща, но потърсих малко информация която може да разгледаш.

http://code.google.com/p/cntc2/

http://www.youtube.com/watch?v=QFeccGCg_WE

http://www.mmotop.org/emulator-repacks/3575-%5Brelease%5D-iraque-cataclysm-repack.html

надявам се да съм помогнал с нещо.

Неактивен Thurisaz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: 6
  • The only good gnome, is a dead gnome!
  • Side: For The Horde
Re: Wotlk и Cata анкета
« Отговор #29 -: Май 25, 2012, 02:24:23 am »
Дрън-дрън та пляс! Пълни бул шит... Лич-а го почнахме с 4-5 отворени инстанции, к'ви ги пишете, та чак и вие си вярвате :doh: ...все едно от вчера играя в Ево.
Не ме карайте да изброявам колко неща не работеха или може би ще ми е по-лесно да изброя колко неща работеха като минахме на Лич Кинг,но няма смисъл и без това ще измислите друга глупост.  :down:
Това, че не ви харесва Катаклизъм на вас не означава, че не се харесва на други, не го ли разбрахте? Все едно и също повтаряте като папагали "много е зле пвп системата, много осран експанжън, пълна пародия" и к'во ли още не.  :no:
Няма да има хора в сървъра - не заради лятото, не заради атаки, а защото на всички ни омръзна да циклим едно и също с изключение на 10-те човека в уарсонг, и останалите 5 човека в Даларан, които дори не знаят, защо са логнали.
На TBC беше същата работа, пак умря сървъра и като минахме на Лич-а се напълни или може би е било зимата и е нямало атаки?  :lol:  :clover: