Автор Тема: Проблем с Lunar Festival  (Прочетена 518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Проблем с Lunar Festival
« -: Януари 29, 2012, 01:03:32 pm »
Давам по същество. Основата на world eventa е правенето на куестове пръснати из WoW света ,които ти дават  [Coin of Ancestry] ,които пък са ти необходими за друг ачиевмент от самия евент състоящ се в събирането на 50 *  [Coin of Ancestry] и отделно могат да се взимат някакви глупости. Проблема е следния...миналата година съм правил каквото е имало от работещите ачийвменти и съм сабрал ''n'' на брой  [Coin of Ancestry] ,които бях си ги сложил в банката. Тази година както всички знаем за наша голяма радост целия евент работи на 100% и реших да си го направя и взема титлата Elder ...до тук всичко ок. От ачийвментите ,които не бях направил от миналата година събрах 38 броя  [Coin of Ancestry] ,а за последния ачийвмент от евента необходим за завършването и взимането на титлата иска 50 броя ,а монетите които бях сложил в банката от миналата година са ми изчезнали....нямам си идея какво /как и защо е станало ,но резултата е че не мога да си завърша евента и взема титлата  :cry2:
Моля ако е възможно нещо да се направи по въпроса ,примерно да ми бъде реснат подачийвмента Elders of Northrend ,за да мога да си го мина и събера необходимите монети и направя целия евент и взема титлата. Ако нещо друго може да предложите по въпроса с радост ще го видя.
Благодаря за отделеното внимание и моля да проявите разбирателство ,на практика аз с нищо не съм виновен.
Поздрави! :clover:
П.С. Героя ми се казва Sapphiron ,както и ми е регистрацията във форума.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin