Автор Тема: 10x expiriance  (Прочетена 3034 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Snik4er

  • Гост
10x expiriance
« -: Септември 17, 2011, 01:35:15 pm »
Искам да разбера има ли хора, които да искат отново 10x expiriance ratе. Понеже започна учебната година, смятам че повечето ученици ще започнат да играят отново, а някой тепърва ще се запознават с играта, за по- добър старт би било добре дошло ако отново има такава промоция!

Неактивен Canar4ever

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 173
  • EVO Karma: -6
  • Rogue Power
Re: 10x expiriance
« Отговор #1 -: Септември 17, 2011, 01:44:37 pm »
Пуснат ли е , правя друг герой да дигна

Snik4er

  • Гост
Re: 10x expiriance
« Отговор #2 -: Септември 17, 2011, 01:47:35 pm »
Не, просто искам да видя дали има желаещи, пък ако има повечко, admin-а може да реши да пусне пак такава "промоция"  :).

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: 10x expiriance
« Отговор #3 -: Септември 17, 2011, 01:57:13 pm »
Според мен точно поради началото на учебната година трябва да се намали рейта, за да могат учениците да учат малко повече.

Бихте казали, че учите? Реално от това ще ви дойде свободното време след това. Не казвам да не играете, просто да си го ограничите до 2-3-4 часа на ден.

Сега ще ви изброя от плюсовете на учението:
Хората, които са направили оригиналната игра, както и пиратските копия, са учили доста като малки, мечтали са, и сега имат възможност да излеят знанията си в нещо, за което плащат милиони. След известно време, когато всичко работи както трябва, те получават доста добро заплащане и с много малко усилия имат много пари и свободно време, в което да разполагат с тях пълноценно :angel:


Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: 10x expiriance
« Отговор #4 -: Септември 17, 2011, 02:33:44 pm »
Според мен точно поради началото на учебната година трябва да се намали рейта, за да могат учениците да учат малко повече.

Бихте казали, че учите? Реално от това ще ви дойде свободното време след това. Не казвам да не играете, просто да си го ограничите до 2-3-4 часа на ден.

Сега ще ви изброя от плюсовете на учението:
Хората, които са направили оригиналната игра, както и пиратските копия, са учили доста като малки, мечтали са, и сега имат възможност да излеят знанията си в нещо, за което плащат милиони. След известно време, когато всичко работи както трябва, те получават доста добро заплащане и с много малко усилия имат много пари и свободно време, в което да разполагат с тях пълноценно :angel:
Не знам защо написа всички тия неща но всеки си решава сам за себе си.И като е x10 ще по-добре даже няма да губят време да си дигат нови герой по 2 3 седмици ми за 2 3 дена ще могат.И поне 30 40 нови ще дойдат да играят аз познавам лично поне 13 човека който биха играли в ево.Дано да има скоро  :cap:

Неактивен Rendorlek

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • Great Warriors Never Die
  • ISP: Net Is Sat
  • Side: For The Alliance
Re: 10x expiriance
« Отговор #5 -: Септември 17, 2011, 02:37:45 pm »
И аз съм за;-)
Човек с желанието си да помогне в 99,9% от случаите просто пречи и усложнява нещата още повече.А хората не винаги виждат това което е, защото виждат само това което искат!

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: 10x expiriance
« Отговор #6 -: Септември 17, 2011, 02:44:52 pm »
Blizalkata мислиш ли ,че 12 годишните влизат тук ? А и да е така кво те бърка дали ще учат имат си родители и глави на рамената. А сега по темата . Аз съм против нека се потрудат малко забриличахме мн на функа с тия портове и хп по10 , как е тръгнала скоро ще можеш 80 ка да си правиш направо . Качваш за 2 дена и какво итеми 30 лвл не си знаеш магиите още и веднага БГ няма сми .
Не го псуваи , победи го

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: 10x expiriance
« Отговор #7 -: Септември 17, 2011, 02:48:28 pm »
Абе да ви питам закво правите анкети относно ехр или каквото и да било друго като не ще повлият на Алейн :doh:

Snik4er

  • Гост
Re: 10x expiriance
« Отговор #8 -: Септември 17, 2011, 02:49:13 pm »
Според мен точно поради началото на учебната година трябва да се намали рейта, за да могат учениците да учат малко повече.

Бихте казали, че учите? Реално от това ще ви дойде свободното време след това. Не казвам да не играете, просто да си го ограничите до 2-3-4 часа на ден.

Сега ще ви изброя от плюсовете на учението:
Хората, които са направили оригиналната игра, както и пиратските копия, са учили доста като малки, мечтали са, и сега имат възможност да излеят знанията си в нещо, за което плащат милиони. След известно време, когато всичко работи както трябва, те получават доста добро заплащане и с много малко усилия имат много пари и свободно време, в което да разполагат с тях пълноценно :angel:

Прав си, но могат да си научат уроците за по 2 часа, примерно, и след тва да поцъкват малко. То е ясно, че ученето е важно, но може ли да кажеш, че това, което си научил в основното и гимназията ти помага? Аз бих казал, като човек, който ще бъде 3 курс след седмица, че точно нищо не ми влиза в помощ от даскалото. Мисля, че и ти си завършил гимназия и знаеш за какво говоря. И при повечето хора е така, все пак има и единици, при които гимназията им върши работа.

Цитат
Blizalkata мислиш ли ,че 12 годишните влизат тук ? А и да е така кво те бърка дали ще учат имат си родители и глави на рамената. А сега по темата . Аз съм против нека се потрудат малко забриличахме мн на функа с тия портове и хп по10 , как е тръгнала скоро ще можеш 80 ка да си правиш направо . Качваш за 2 дена и какво итеми 30 лвл не си знаеш магиите още и веднага БГ няма сми .

Както каза, 12 годишни не влизат тук, затова се предполага, че знаят английски и могат да си научат магиите. Аз хванах предната промоция на exp без да съм играл преди, и смятам, че научаването на магиите не ми бе проблем...
« Последна редакция: Септември 17, 2011, 02:52:43 pm от Snik4er »

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: 10x expiriance
« Отговор #9 -: Септември 17, 2011, 03:05:53 pm »
Гласувах "против". Обяснения не Ви дължа. :) Защо?! Сетете се сами! :clover:

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: 10x expiriance
« Отговор #10 -: Септември 17, 2011, 03:54:31 pm »
Твърдо против!

Неактивен Canar4ever

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 173
  • EVO Karma: -6
  • Rogue Power
Re: 10x expiriance
« Отговор #11 -: Септември 17, 2011, 04:22:03 pm »
Твърдо против!

Що е ? ще имаш да прайш килове от зеленяци :D

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: 10x expiriance
« Отговор #12 -: Септември 17, 2011, 06:03:17 pm »
Против.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: 10x expiriance
« Отговор #13 -: Септември 17, 2011, 06:04:41 pm »
Що е ? ще имаш да прайш килове от зеленяци :D

Devistator of the Horde да ти е познато  :clover: Дали му трябват още убийства ;) На него предполагам(както и на мен) ми е много по-приятно да играя с/у облечени, отколкото one hit kill  :mrgreen:

Неактивен Canar4ever

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 173
  • EVO Karma: -6
  • Rogue Power
Re: 10x expiriance
« Отговор #14 -: Септември 17, 2011, 06:27:25 pm »
Знам че е доста килове девистатора  :clover: