Автор Тема: EVOWOW Cataclysm Realm  (Прочетена 45256 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #30 -: Август 31, 2011, 12:23:37 am »
Казано е, че ще се отвори 2 реалм с Катаклизм, който иска да отива, който не иска, да си седи на WOTLK, обаче аз имам 1 въпрос, този WOTLK реалм, ще види ли Лич Кинга скоро ?

Предупредих ви в 1-вия си пост да не се отклонявате от темата.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #31 -: Август 31, 2011, 03:07:38 am »
Аз подкрепям идеята за 2 реалма. Знае се, че МНОГО хора НЕ харесват cataclysms и няма смисъл заради тези, които искат да го играят, всички да трябва да се преместят. Идеята - тези, които искат ката да отидат в ката реалма и тези, които не искат ката да останат на сегашния е най - разумна за мен  :clover:
« Последна редакция: Август 31, 2011, 03:15:02 am от DespiseTheWorld »

Неактивен v3lkos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 176
  • EVO Karma: -5
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #32 -: Август 31, 2011, 03:57:22 am »
Аз подкрепям идеята за 2 реалма. Знае се, че МНОГО хора НЕ харесват cataclysms и няма смисъл заради тези, които искат да го играят, всички да трябва да се преместят. Идеята - тези, които искат ката да отидат в ката реалма и тези, които не искат ката да останат на сегашния е най - разумна за мен  :clover:

Хмм не сам съгласен :D махни 1то S от cataclysms ;] ... че се получава друго яче :D

Неактивен sssnnnake

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #33 -: Август 31, 2011, 09:11:38 am »
Едно скромно мнение и някой друг съвет ако може само да добавя :).Играх тук около година, и именно играта тук ме накара да заиграя на официалния сървър(това не е критика към екипа на evowow макар да си мисля че е малко скромен на брой :)) След като човек заиграе там, разбира че играе World of Warcraft и разбира какво е бос и какво е райд, да не говорим за арени и батълграунди,ачивмънти,репутации абе каквото се сетите.Искам да споделя някои впечатления.Според мен хората които играят тук трябва да се заредят с голяма доза търпение поради факта че Катаклизма е доста по-сложен технически от Лич Кинга.Давам за пример куестовете - докато си вдигнеш героя до 85 левъл ще минаваш куестове които 80-90% от тях са с куест итеми и куп подобни неща,които както съм забелязал за приватките е убийство и малко такива куестове работят.Това е само пример които давам има още доста неща като талантите да речем които са изцяло преработени:)Естествено можеш да вдигаш само с дънджъни - тъкмо ще видиш колко са интересни малките дънджъни като ги минаваш на левъла им :).Та мисълта ми е да сте по-търпеливи и разбрани към хората от екипа.От мен поздравления за тях че имат желанието и нервите да се занимават с това.Чудно е за мен че има такива които не харесват катаклизъм!!?!?или са играли много малко или не са играли въобще.И последен съвет - ако имате парите да играете на официалния сървър и се мислите за добри играчи и фенове на играта не се колебайте заслужава си :)

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #34 -: Август 31, 2011, 12:19:26 pm »
Сигурен съм че по-голямата част са играли Катаклизам, но не съм сигурен дали им е харесало. Но това е една ПАРОДИЯ . Но това е само по мое мнение.
Да предположим че над 50% гласуват за преминаване на Ката, и сегашния реалм стане Катаклизам. За любителите на Лича ще има ли нов реалм?  :confused:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #35 -: Август 31, 2011, 12:36:25 pm »
Ох ! Има любители на Classic , на TBC ... за всеки ли трябва да се пусне по един реалм ? Играта просперира и се развива, ако сте достатъчно назадничеви за да играете една и съща игра 3 години , WOTLK реалма ще остане пуснат - Алейн го каза 10 пъти.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #36 -: Август 31, 2011, 12:52:06 pm »
Успех с пускането на Катаклизъм, с удоволствие ще го пробвам макар и да не е толкова читав колкото WotLK. :clover:

Неактивен Thurisaz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: 6
  • The only good gnome, is a dead gnome!
  • Side: For The Horde
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #37 -: Август 31, 2011, 05:45:45 pm »
Моето скромно мнение е, че по-голямата част от играчите ще минат на Катаклизъм. Колкото и да се оплюва това продължение на играта факта си е факт, че много хора искат промяна в играта включително и аз.

Не съм против Лич Кинг реалма,но не ми трябва да гледам във вълшебната топка на Мерилин, за да се досетя, че ще киснат 10 човека онлайн, от които 5 ще искат да правят инстанции и всичките ще са dps  :-) Другите 5 човека ще искат да играят батълграунд и ще ги пуска в Уарсонг, в който ще изтекат минутите за недостаъчна бройка на играчи.

В Лич Кинг лично аз нямам какво да правя там. Имам от всичките класове развити герои,някои даже ми се повтарят,професиите са на макс,куестове не останаха да минавам...няма да изпадам в подробности. Повечето знаете,че не съм единствения. Остана с Лич Кинг да се бием ;-)

До колкото разбрах проблемът е в PvP-то на Катаклизъм.
PvP-то не прави Света на Уаркрафт,а PvE-то. PvP за мен е вмъкнато в Уаркрафт като разнообразие...но всеки си има предпочитания.

Това е всичко приятели!  :lol: 

Очаква ни промяна, дали ще е в положителна или ще е отрицателна ... предпочитам нещо ново, а не свят научен наизуст.

Поздрави,
Shagrat  ;-)

Неактивен Kanedo

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -3
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Sindroma
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #38 -: Август 31, 2011, 06:42:08 pm »
Бе Алеин пусни един нов реалм WoW Classic и после го качи на TBC и после LK. А сегашния го мини Ката. Да видим ние младото поколение малко класика :)
Как се прави пвп на 6к HP с крит 600dmg  :woot:

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #39 -: Август 31, 2011, 08:59:58 pm »
Какво е това Катаклизъм? Може ли да стане на сандвич или се пие бавно с мезе? Извинете за невежеството, но дали всички знаем, за какво става дума, че да го коментираме? Признавам, че не съм запознат и гледам на темата като бебе пред микровълнова печка, та ми се ще някой да ми отговори на следните въпроси:
Новият "Катаклизъм", прилича ли на сегашният "Лич Кинг"? Имам предвид, дали графиката, зоните, тревите и дръвчетата, поточетата и моренцата си приличат. Героите същите ли са или има още или пък са просто по-напудрени? Магиите приличат ли си или са съвсем нови? Ако си имал умения на сегашният сървър, ще ти е полезно ли за бъдещият? Ако някой до вчера е играл "Супер Марио" и днес му предложат 2-та вида WoW, кое е впечатляващото и дали неукият геймър, би избрал "Катаклизма"?
Трябва ли да си сменя Видеокартата и процесора на компа или просто трябва да си пусна клъстер за случая. Дали ще ми е достатъчен интернета, който винаги съм гепил от съседката или трябва най-сетне да почна да си плащам по 2.5$ на мегабит.

Благодаря за разбирането и желанието да възпитате бедните юноши.
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен sssnnnake

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #40 -: Август 31, 2011, 09:47:24 pm »
Пич на това можеш и сам да си отговориш при малко по-голямо желание.Все пак имаш интернет нали ? Какво ви плаши толкова тоя Катаклизъм не разбирам аз.Трябва да има прогрес и да се върви напред и ако успее да се получи един приличен private server тук играчите ще се увеличат и бързо ще спрете да мислите за стария Лич Кинг които си го има и в Катаклизма все пак :)

Неактивен Deragot

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #41 -: Август 31, 2011, 10:17:39 pm »
Катаклизма е много добър според мен. Проблема, както каза някой по-горе е че повечето куести са "вериги" и използат куест-итеми. Повечето такива куести не работят в частните сървъри. Предимство е че при ктаклизма, босовете в инстанциите дропват едни и същи итеми и на 10 и на 25 човека, разликата е в броя на итемите. Така тези, които играят 10 човека, ще имат толкова добри итеми, колкото и тези, които играят 25. Това, при сървър с по- ниска популация е много, много добре.
Има т.нар. " рейтед батълграунди" от които се печелят арена - точки и се вдига рейтинг, все едно е от арени.
Не е чак толкова голям дисбаланса и при ПВПто- тоя пач едни герои са малко по силни, на следващия - други./под ПВП нямам предвид дуели - там може и да е по голям дисбаланса/ но приятели, които играят в близард от около 5 години ми казват, че по едно или друго време винаги е имало много силни класове.
Много хора не си купили Катаклизма защото бил зле. Те много хора и имоти вече не купуват и не защото са станали по- зле имотите.
Ако пуснете Ката, мога само да ви пожелая успех - ще бъде много трудно и ще иска много търпение, но си заслужава.

Неактивен Carter

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • Side: For The Horde
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #42 -: Август 31, 2011, 11:48:00 pm »
Ще пробвам реалма на Катаклизъм, успех в правенето ! :)

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #43 -: Септември 01, 2011, 10:30:47 am »
Мислих, събирах мнения от играчи и накрая установих следното най-добро решение за по-голямата част от играчите: Повечето казват, че не искат да играят Cata без да са били финалните босове в WOTLK (LK и Halion), а тези босове са изпълнени с добри моменти, фази как да се бият особено на Heroic версията и LK, и Halion са доста трудни босове, но и много интересни.
Ако се пуснат тези босове популацията несъмнено ще се дигне, защото много PvE играчи, които познавах отидоха в друг сървър точно поради тази причина.
Ако се започне развитието и на 2-ри Cata Realm, то най-добре 1-вият да се остави, защото по-хубаво е да се съберем играчите на едно място, за да правим Rated BG-та, Raids (10,25) и да не се делим без значение дали сме на 3.3.5 или 4.х.х. Та заключението на моите събрани отговори на играчи (както и моето) е, че трябва да се ускори развитието на WOTLK Realm-а да се пуснат и скриптнат всичките възможни босове, така популацията малко, но ще скочи, ще се мъчим поне 4 месеца, ще си поиграят тези, които не са били босовете и тогава съм 100% сигурен, че няма да има толкова недоволни - "ама защо САТА" и подобни...
Така ще се доразвие от към Raids (PvE) сървъра и от друга страна за 4 месеца време все ще излезне някакъв масов конвертор на Accs и след като всеки се е насладил на WOTLK с 1 анкета и нова тема във форума ще разберем дали ще има някой, който да не иска Cata, всички ще играем в Cata и всеки ще помага както може, било със съвети, донейтове и ще спомогнем бързото развитие и на САТА Realm-a...  :clover:

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #44 -: Септември 01, 2011, 10:50:50 am »
Моето мнение е:
1-во- ката не е зле,но още се оправят бъгове в близз. Някой ще кажат "в привате сървар се играе рамо до рамо с бъговете". Да така е но в evo-то бъговете са сведени почти до минимум (браво на админите).
2-ро- според мен изкането на хората за ката се дължи на т.н."ограничаване на развитието",т.е. работят 50% от Icc-то и липсва HC мод. Това като цяло значи че с малко късмет за 1 месец можеш да достигнеш максималното развитие на героя си.
3-то- според мен бързото преминаване към ката ще бозася мн сервера, ще има много работа,и пак ме съмнява да достигнем това ниво (на което сме в момента) относно чистене на бъгове и свясно работещи dungeon and raid.

Имам и още неща да добавя но от телефон голяма скука писането
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d