Автор Тема: EVOWOW Cataclysm Realm  (Прочетена 45257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #240 -: Март 17, 2012, 08:37:31 pm »
При нас, доколкото си спомням, никой не говореше за мигриране на Cataclysm, а за отварянето на отделен Cataclysm сървър...

Сега... ако искаме работещи 85% от зоните с phasing-а, това няма как да стане в близко бъдеще. Ще излезе, че Mists of Pandaria ще бъде налице, а хората тук и Cataclysm не са играли...

Аз лично предлагам по-скромен сървър - 85 инстант, заедно с отворени бетълграунди - примерно Battle for Gilneas, Twin Peaks. Толкоз.
Аз лично съм против фън елементите. Ако ще е Ката сървър, да е като хората, иначе не бих играл. Особено системите с инстант 80-85 са ми много противни, как ще цениш геройчето си, като можеш за 1 мин да го смениш с друго ?

Неактивен Zvezdichko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 53
  • evo user
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #241 -: Март 17, 2012, 08:43:35 pm »
Разбирам, но просто няма друг вариант. До този момент ако имаше някакъв вариант с 80% работещи куестове и удоволствие при вдигането, нямаше да харча 50 лева на всеки два месеца.
Apxuenuckon, Human Paladin от Алианса

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #242 -: Март 17, 2012, 09:07:09 pm »
Според мен за момента Ево трябва да има един официялен рийлм, без значение дали ще е ванила, тбц, уотлк или ката. Добре би било и да има и един тестов, но да е достъпен само за екипа и за тестери. Инстант рийлмовете не са добра идея, защото не търпят развитие, няма как сървъра да е инстант в продължение на Х време и в момента в който се постигне напредък (+85-90%) да се направи на х5-х10, а и бъговете по-трудно се долават и фиксват когато е инстант. Иначе имате право. Времето на катаклизъм отминава и идва нов експанжън. По този начин екипа ще се развива и израства. Ще има нови предизвикателства и нови проблеми за  решаване, но ако играчите не застанат зад екипа в такива моменти изхода е ясен. Това е един вид симбиоза.
The pain is my best friend.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #243 -: Април 08, 2012, 08:41:37 am »
Пиратки на Ката 4.0.6 има много и обикновенно са с по няколко реалма. Добри с бгта/арени/раидове и лоши с ... освен лаг друго почти няма. Интересното е че има мноооого българи и български гилдии там. Обаче ... има едно "обаче" - явно не е лесно да се подържа такава система. Незнам те ли са си я разработили или са я купили или .... нямам идея, но имат работещи механизми за донейт - примерно 2.40лв с СМС ти прави героя 85лв+20к голд+ разни други неща ... и това се използва много от българите ... и от другите вероятно. Та с 2 думи това си е БИЗНЕС ... хора бачкат и си изкарват заплатите.

Пример > на Монстера 4.0.6 стана на една година - бачка перфекто. 35мс пинг - никакъв лаг по никое време. Има бгта доста, арени, райдове ... не виждам особенна разлика от Близзард ... даже се чака по-малко за бгта - две-три минути и си вътре. Преди няколко дни пуснаха ПЪРВИЯ в света реалм на 4.2.2 - там наистина още е доста в тестов вариант но ще захапе и там скоро.

Та мисълта ми беше каква - в Ево докато не се наемат няколко хакера да правят сървър+донейт като при другите, няма да има Ката. Което е за съжаление, защото има хиляди българи които пълнят сметките с есемеси на западни фирми. .... и даже тия в Молтен играят на 200мс лаг защото реалмите са в УСА но пак там стоят - всяка 3та гилдия е българска с по 50+ човека онлайн.

Както и да е. Аз го виждам това като бизнес проект, който български екип не е хванал да разработи по някакви причини. Незнам по какви. Тяхна си работа. ... За играчите не е голям проблем, има ЕУ сървъри пефектни за игра. Това го подчертавам за песимистите които невярват че има работещи готини сървъри с много българи на Ката.

И още нещо да подчертая, който е играл на Ката, НЯМА да се върне посмъртно на WOTLK да играе - просто последната е се едно Трабант с Хонда по отношение на геймплея и механиката на класовете. Приятна игра на всички и дано някой ден дойде експанжъна и тук. :clover:

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #244 -: Април 08, 2012, 10:15:22 am »
При нас, доколкото си спомням, никой не говореше за мигриране на Cataclysm, а за отварянето на отделен Cataclysm сървър...

Сега... ако искаме работещи 85% от зоните с phasing-а, това няма как да стане в близко бъдеще. Ще излезе, че Mists of Pandaria ще бъде налице, а хората тук и Cataclysm не са играли...

Аз лично предлагам по-скромен сървър - 85 инстант, заедно с отворени бетълграунди - примерно Battle for Gilneas, Twin Peaks. Толкоз.
До някъде си прав, но имай предвид че половината от удоволствието в тази игра е левелинга. И да, хората вече Мист ъф Пандария ще пускат, а ние още кибичим по тоя WotLK. Това все едно да играеш GTA Vice City години напред.  :freak:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #245 -: Април 08, 2012, 04:35:55 pm »
До някъде си прав, но имай предвид че половината от удоволствието в тази игра е левелинга. И да, хората вече Мист ъф Пандария ще пускат, а ние още кибичим по тоя WotLK. Това все едно да играеш GTA Vice City години напред.  :freak:

Доколкото знам няма сървър на ката, работещ на повече от 15% от това, което би трябвало да е. Един колега в сряда ми разказваше, че в Molten до сега е работела една инстанция и тъкмо тогава са пуснали 2 нови - и то като се има навпредвид, че скриптовете са пипнати за тамошните играчи, които им е прекалено трудно


А за играенето на една и съща игра години наред: винаги има какво да откриеш, ако не се забиваш в точно определено нещо, а това е трудно, понеже живота ни подтиква да се специализираме в едно единствено нещо, а откриването на нещо ново в пролетта за слепеца е трудно, защото е свикнал да вижда само сивият оттенък на зимата :-)

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #246 -: Април 08, 2012, 07:18:20 pm »
Къв Ката , какви 5 лева сънувате незнам?!В ево играят около 100 човека , рядко надминават 150.И на Ката и на Пандария , ако искате и на Околовръстното да минем , пак няма да има хора в този сървър и всичким знаем защо.
Uno Sanctum

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #247 -: Април 08, 2012, 08:00:14 pm »
Защо?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #248 -: Април 08, 2012, 08:29:25 pm »
Къв Ката , какви 5 лева сънувате незнам?!В ево играят около 100 човека , рядко надминават 150.И на Ката и на Пандария , ако искате и на Околовръстното да минем , пак няма да има хора в този сървър и всичким знаем защо.
Никой не е казал, че ако имаме и риълм на Катаклизъм, ще се напълни сървъра. Точно обратното, рано или късно (при мен стана рано) на всеки ще му писне от WotLK и тогава какво прави? Отива да играе в друг сървър, понеже ние сме заклети кибици на WotLK и докато не минем 500000 пъти Icecrown Citadel с по 20 героя, няма да ни мине мерака.
 Вярно ще е пълно с бъгове от начало, но ако не помните, началото на WotLK не беше, кой знае колко по-добро от това на Cataclysm.

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #249 -: Април 20, 2012, 08:52:54 pm »
Никой не е казал, че ако имаме и риълм на Катаклизъм, ще се напълни сървъра. Точно обратното, рано или късно (при мен стана рано) на всеки ще му писне от WotLK и тогава какво прави? Отива да играе в друг сървър, понеже ние сме заклети кибици на WotLK и докато не минем 500000 пъти Icecrown Citadel с по 20 героя, няма да ни мине мерака.
 Вярно ще е пълно с бъгове от начало, но ако не помните, началото на WotLK не беше, кой знае колко по-добро от това на Cataclysm.
+1

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #250 -: Април 22, 2012, 01:42:32 pm »
Ами да минаваме на Ката и толкова!
Ще се пусне една промоция 20х на експириънса , за да може да се вдигнат по лесно героите и така.Няма да се местят старите герои а ще си вдигнем напълно нови.Бъгове и други неработещи неща ще се репортват постоянно , само остава въпроста ; - Има ли кой да поправя тия репорти и неработещи неща , както сега го правят Тринити?
Uno Sanctum

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #251 -: Април 22, 2012, 02:23:48 pm »
Ами да минаваме на Ката и толкова!
Ще се пусне една промоция 20х на експириънса , за да може да се вдигнат по лесно героите и така.Няма да се местят старите герои а ще си вдигнем напълно нови.Бъгове и други неработещи неща ще се репортват постоянно , само остава въпроста ; - Има ли кой да поправя тия репорти и неработещи неща , както сега го правят Тринити?

Има някакви разработчици от сорта на Тринити и Мангос.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: EVOWOW Cataclysm Realm
« Отговор #252 -: Април 28, 2012, 05:55:52 pm »
ако може някой да ми даде адони за ката 4.0.6 РАБОТЕЩИ? И моля без това  curse,трябват ми тествани и работещи адони .... :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време