Автор Тема: Много малък ДМГ  (Прочетена 6257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #30 -: Март 30, 2011, 04:25:00 pm »
Абе добре що не си сложи ти на героя да видиш вс проблем нямам никакви проблеми както и още някой играчи срещу паладин удрям по различно  неможе на Jericho на БГ скачам Таунка прок от ДБ от drugiq trink 1000 ap  и криле и да му ударя 3500 критикал на Judjement той се обърна без прокове 5к еми не ми се вярва да ми е наред..

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #31 -: Март 30, 2011, 04:30:51 pm »
И да ти кажа сега се бих срещу Omni така 1100 ресил е ударих ми нормал 800 crusader strike критикал на същата магия 1600 това само с един прок за АП демек на 7к АП Divine storm 1200 нормал 1700 крит после пробвах с всички прокове 9300 АП (пвп геар) успях да ударя 5к Judjement отново crusader strike и 3к Divine storm еми замисли се на 9300 АП 2600 критикал не ти ли се струва шантаво подяволите това са ми 3к АП над нормалното което имам срещу Problem които е 1во Маил и 2ро е с по малко ресил същия дмг като на платер с поече ресил и е холи .... незнам правете квото искате вече ми е се тая видях колко ви пука за някой играч мерси за отделеното време..

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #32 -: Март 30, 2011, 06:00:22 pm »
Еи грозен на теб ли говоря а ? точно ти нямаш думата тук  :excl: Стори ти се голям ДМГ ми с мага ли нека те засека отново на БГ да видиш как ти ще плачеш последен женчо ще напълниш форума с тъпите ти теми и да ти кажа проковете на мага ми стигам 4500+ СП с ЦД може и 15к да ти ударя даже ще се пробвам с повече да те видя тогава на кого ще ревеш.Заклучвайте тъпата тема явно Алеин не му пука за нищо щом няма някой лев за него и не искам да чета глупостите които ще спами тоя Зализания че дмг ми бил наред или пък оня с млекцето ти така ли се успокояваш..... :down:

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #33 -: Март 30, 2011, 06:58:26 pm »
АХАХАХАХАХАХААХАХАХАХААХАХХАХАХА Колко си умен направо да те шляпне някой през ръцете че да неможеш да пишеш повече в този форум е  :woot:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #34 -: Март 30, 2011, 08:58:31 pm »
Еи грозен на теб ли говоря а ? точно ти нямаш думата тук  :excl: Стори ти се голям ДМГ ми с мага ли нека те засека отново на БГ да видиш как ти ще плачеш последен женчо ще напълниш форума с тъпите ти теми и да ти кажа проковете на мага ми стигам 4500+ СП с ЦД може и 15к да ти ударя даже ще се пробвам с повече да те видя тогава на кого ще ревеш.Заклучвайте тъпата тема явно Алеин не му пука за нищо щом няма някой лев за него и не искам да чета глупостите които ще спами тоя Зализания че дмг ми бил наред или пък оня с млекцето ти така ли се успокояваш..... :down:

ако бях на тебе щях да си играя с mage


пп:админ ае локвай темата че тея ще излязат с BMW-тата навън  :doh: :doh:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #35 -: Март 30, 2011, 09:28:24 pm »
Ouch That hurt..... Локвайте я видяло се е че няма да се направи нищо по въпроса доколкото Sweeney внимавай коя патка ще отиде в твоето дупе  :devil: И бъди готов да лефтиш по БГтата  :excl:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #36 -: Март 30, 2011, 09:34:34 pm »
Ей,няма да се научите че никой не ви е длъжен за нищо в тази игра.  :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #37 -: Март 30, 2011, 10:03:11 pm »
Абе а на теб да съм ти изкал мазното мнение че нямам спомен ????

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Много малък ДМГ
« Отговор #38 -: Март 30, 2011, 10:26:47 pm »
Като цяло темата е за http://forum.evowow.com/index.php/topic,24393.0.html
The pain is my best friend.