WOTLK > Забавление

Какво ме накара да се усмихна днес?

<< < (456/456)

Abken:
 :freak:
Ето и от мен едно с х и у: sqrt(x*x+y*y)+3*cos(sqrt(x*x+y*y))+5*sin(sqrt(x*x+y*y))*sin(sqrt(x*x+y*y))

dobermana:
Какво е твоето ?
Много ми напомня на една игра, която имах като малък. 2 пръчки с пусков механизъм и кошове под формата на лалета отгоре. Слагаш топче в лалето, натискаш механизма, той го изтрелва и другия трябва да го хване  :unsure: С тази разлика, че лалетата бяха по - издължени и тесни

Нещо такова  , с малко по-дълга дръжка

Abken:
Е моето е изображение на натрупани синусоиди и косинусоиди, изрязани като сбор с самото f(x) на sin(f(x)) и съответно cos. Доста налучкване и малко логика и опитвах да правя цвете, хрумват ми как да изправя отгоре с хиперболични аркусфункции, но после трябва пак да се нагъва с подобни и ще се получи малко по-реалистично в ъглите, предполагам, както казах има голяма доза налучкване и по-малко логика  :freak:

Аз в моето детство нямах подобни механизми.  :freak: Играехме си с фунии и стрелички от хартия (дори от оризова) и много боляха, ама си беше забавно, но малко след това DOS игри като Doom, ми развалиха детството. Не много години съм живял преди да нахлуят компютрите и геймърството, но определено и онова време си имаше плюсове (и по-малко затлъстели деца  :freak:)

dobermana:
Когато намажехме фунийките с лак за нокти болеше 2 пъти повече  :freak:

IvoArsov:
http://www.youtube.com/watch?v=WUcSDSmI_JE  :smart:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия