Автор Тема: 2vs2 Явен Abuse  (Прочетена 9010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #45 -: Юли 15, 2010, 10:17:31 am »
Ако става дума за мен - да, играх в 1 часът, защото партът ми Bladefury беше изморен преди това (все пак цял ден е бил на работа) и просто искаше да направим 1 арена, за да вдигне 1,8к личен, но сме изиграли една арена, без никакъв abuse :doh: А за това кой колко е годишен - едва ли е твоя работа. За разлика от повечето си играя само за забавление :doh:

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #46 -: Юли 15, 2010, 10:26:34 am »
не за теб а  за хеалзи(корни) тои постна темата без никакъв абусе просто го бих и реши да репортне .. теама е махнат но тои  е 10 годишен и трябва постне
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #47 -: Юли 15, 2010, 10:54:52 am »
Значи аз имам няколко въпроса:
1.  Winlight какво общо имаш в цялата работа та се месиш при положение, че и вас са ви били 4 игри?
2. Когато имат 86 изиграни игри и са качили за 3 дена 1800 рейт: За КАКВО алтване говорите ?
3. Приест и Ретри пала свалят точно за 5 сек Холи паладин ако искате мога да ви до демонстрирам. Не бил пуснал сакред, не бил пуснал балон какви са тия глупости
1 масс диспел и край със сакреда, а до балона като му пусне силенсе повреме на каст има 6 сек global cd как искате да го пусне ?
Само глупости си говорите и се чудите как да преебете някои от Ордата, а никои не пипа тези които си мятаха 3в3 рейт и още го правят ( съюзници)......
В понеделник вечерта с Холисмите и Лакич хванахме едни такива съюзници и изгоряха набързо с 110 рейт докато се осетят какво става в 2-3 през ноща.....
Измислете някаква друга тема за разговор тази няма смисъл!
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 10:57:54 am от Ballista »

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #48 -: Юли 15, 2010, 10:56:31 am »
не за теб а  за хеалзи(корни) тои постна темата без никакъв абусе просто го бих и реши да репортне .. теама е махнат но тои  е 10 годишен и трябва постне
Глупак !  :freak: :freak: ГМ-а ви следя 2 арени преди това  :evilmad:
Аз знаех, че алтваш, неможе някой като теб да има 1800 рейт..
И защо арената ви свършваше за минута и най много 20 секунди?
Защо ме молехте да не пиша?
Защо и 2та тийма писахте в 1 и също време
Иво дойде и ви хвана , за което съм много доволен.

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #49 -: Юли 15, 2010, 10:59:42 am »
хах как сме го помолили като биеме корни и  от него можехме   ?
Бихте ни веднъж , и преди това ме молехте да не пиша , защото щяхме да ви бием.. Но ти си обърнал шадоу, за да може по бързо да свършва работата...
Дуре оправи си правописа селянине... после ми говори глупости ингейм със твоя Каруцар сиксенс
и вашите Че-кания  :freak:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #50 -: Юли 15, 2010, 11:01:29 am »
Значи аз имам няколко въпроса:
1.  Winlight какво общо имаш в цялата работа та се месиш при положение, че и вас са ви били 4 игри?
2. Когато имат 86 изиграни игри и са качили за 3 дена 1800 рейт: КАКВО алтване говорите ?
3. Приест и Ретри пала свалят точно за 5 сек Холи паладин ако искате мога да ви до демонстрирам. Не бил пуснал сакред, не бил пуснал балон какви са тия глупости
1 масс диспел и край със сакреда, а до балона като му пусне силенсе повреме на каст има 6 сек global cd как искате да го пусне ?
Само глупости си говорите и се чудите как да преебете някои от Ордата, а никои не пипа тези които си мятаха 3в3 рейт и още го правят ( съюзници)......
В понеделник вечерта с Холисмите и Лакич хванахме едни такива съюзници и изгоряха набързо с 110 рейт докато се осетят какво става в 2-3 през ноща.....
Измислете някаква друга тема за разговор тази няма смисъл!
Не съм обвинил никого.Отидох да проверя след репорт.Не горови за Mass Dispell защото магията има ефект видим, а аз не съм сляп.
Лично пробвах миналата седмица, че за един ден от 10 сутринта до 1 през ноща, можаг да се направят 70 - 80 арени, а ако има кой да пише и повече.
Какъв Silence Global CD, Silence на приеста не е Interrupt ефект и не взема предвид това дали кастваш или не. 4 Секунди сайлънс, както сайлънс на ДК, но можеш да пускаш балон.
Ако нямаше нищо гнило в работата незнам защо не биха го направили пак - 2 дни са им предостатъчни, не мислиш ли  ?

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #51 -: Юли 15, 2010, 11:03:18 am »
не за теб а  за хеалзи(корни) тои постна темата без никакъв абусе просто го бих и реши да репортне .. теама е махнат но тои  е 10 годишен и трябва постне
Хаха 10 годишен ,,,, Говориш по скайп като някаква крава и си с 1 година по голям от мен  :-? :-?

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #52 -: Юли 15, 2010, 11:08:43 am »
Не съм обвинил никого.Отидох да проверя след репорт.Не горови за Mass Dispell защото магията има ефект видим, а аз не съм сляп.
Лично пробвах миналата седмица, че за един ден от 10 сутринта до 1 през ноща, можаг да се направят 70 - 80 арени, а ако има кой да пише и повече.
Какъв Silence Global CD, Silence на приеста не е Interrupt ефект и не взема предвид това дали кастваш или не. 4 Секунди сайлънс, както сайлънс на ДК, но можеш да пускаш балон.
Ако нямаше нищо гнило в работата незнам защо не биха го направили пак - 2 дни са им предостатъчни, не мислиш ли  ?
Дам затова те вече почнаха да играят . И въпреки това като спреш каста на паладин има глобал цд ( поне на моя ) ако искаш пред ОГ е ела да ти покажа.   :unsure:

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #53 -: Юли 15, 2010, 11:17:42 am »
 2 слиенса от  блоод елф  по 3 сец  приестски 5 сец стуна  + 2 сец от хорора и да пусне балон с 700 хасте му го махам за 1 сец  и го доубиваме + че  хеалзи спамеше гилда и   роиал му каза да млуква и да спре да спами   а сега ме е репортнал за офф ханда ми го махнат щото не съм можал кача 1800 сам а го бих арената за  10 сец  но тои  неможе да го приеме и затова е целия вапрос
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #54 -: Юли 15, 2010, 11:23:16 am »
2 слиенса от  блоод елф  по 3 сец  приестски 5 сец стуна  + 2 сец от хорора и да пусне балон с 700 хасте му го махам за 1 сец  и го доубиваме + че  хеалзи спамеше гилда и   роиал му каза да млуква и да спре да спами   а сега ме е репортнал за офф ханда ми го махнат щото не съм можал кача 1800 сам а го бих арената за  10 сец  но тои  неможе да го приеме и затова е целия вапрос
Сайлънсите от блоод елфа са за по секунда
Не се оправдавай, дано ти махнат нечестно взетия оффхенд!

Неактивен Mishef

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 56
  • EVO Karma: -7
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #55 -: Юли 15, 2010, 11:23:59 am »
Всички abuser-и под ножа!

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #56 -: Юли 15, 2010, 11:28:18 am »
Всички abuser-и под ножа!
Правилно ! Но има малък проблем и той е от вашата страна на играта.  :freak:

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #57 -: Юли 15, 2010, 11:32:40 am »
MOAR SPAM!!!! :clover:

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #58 -: Юли 15, 2010, 11:58:15 am »
междо другото на другите  дето алтват не съм видял да им махат оръжието дори мога да изброявам
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:2vs2 Явен Abuse
« Отговор #59 -: Юли 15, 2010, 12:04:07 pm »