Автор Тема: Mangos vs Trinity at Last!  (Прочетена 31965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #30 -: Юни 14, 2010, 08:35:44 pm »
Щом играчите искат промяна към нещо по-добро, предполагам биха поели риска да загубят 5 дена "ценно" време за игра - или ако ни хареса повече там , само да спечелят.
За всяко развитие трябва да се поеме риск. - играещите в сървъра - вие го решавате.

Неактивен Melcorass

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: 0
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #31 -: Юни 14, 2010, 08:38:27 pm »
Крайно време е и ние да направим нещо за сървера,не само да изискваме!!Подкрепям Алеин каквото и решенеи да вземе!!Спрете основния временно да пробваме тринити на по голяма популация да видим какво ще стане!Мисля че можем да жертваме 2 дни или седмица за да тестваме в името на доброто за нас самите!

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #32 -: Юни 14, 2010, 08:38:37 pm »
Твърдо съм против !

Неактивен ParadicE

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #33 -: Юни 14, 2010, 08:39:49 pm »
Ами играта си е игра. Не ни зависи живота от нея. По-добре да има повече оправени неща за да се забавляваме напълно. Дори да почнем 1 левел (което не мисля, че ще стане) нали играем игра=забавление.

Неактивен ParadicE

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #34 -: Юни 14, 2010, 08:47:38 pm »
А кое ще ти е приятно да си облечен и да ти бият по 20k, а ти да няма с коя магия да им отвърнеш (щото не работи) ?

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #35 -: Юни 14, 2010, 08:48:01 pm »
Само принципно,не може ли да се направи някакъв Back Up към сегашното положение,за да може ако на тринити нещата не потръгнат да имаме някакъв ход назад?
Иначе съм за всяка промяна,стига тя да води към добро.Към сегашният момент няма лагове и краш,което е много добре,лично аз мога да преживея това,че даден спел или инст не ми работи.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #36 -: Юни 14, 2010, 08:53:29 pm »
Само принципно,не може ли да се направи някакъв Back Up към сегашното положение,за да може ако на тринити нещата не потръгнат да имаме някакъв ход назад?
Иначе съм за всяка промяна,стига тя да води към добро.Към сегашният момент няма лагове и краш,което е много добре,лично аз мога да преживея това,че даден спел или инст не ми работи.

и аз тъй :freak: бтв аз си изтрих "новия" герой...пак (тва хънтъра много бъгаво вееее) иначе давайте там слагайте квото ша слагате само и само да са дигне популацията щото едно WSG 10-19 левел не видях :confused: и бтв всеки дето влезе с бъфф от приийст за 2к хп ще чуе много "креативни критики" мен
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #37 -: Юни 14, 2010, 08:54:04 pm »
И аз гу пудкрепям  :mrgreen: Тва не ви е профисионален сарвар   :blush: аку искате такаф варете у близърд. Ако наистина са мислете за ПРО- еграчи ... трябва да се адаптирате кам ЕВО УОУ. Немое да искате да сте добри пък да неможете да се адаптирате. Ако неможите да се прутивопоставите на Уарлоцити.... еми като ништети да ви бият по 20к... просту станете и вие warloci и ги бийти. Да ви каа аз сам ПВЕ играч и ни ма ибе каде ша сми ;) Аз играя за Одовослвее и не ме ибе кои колко дмг ми бие  :freak:

Пич, да ти кажа, доста време ми отнема докато прочета и осмисля неграмотните ти post-ове, а предполагам, че и с останалите е така. Та... би ли писал малко по-грамотно, ако обичаш (и ако можеш :doh:)...?

А сега по темата да кажа, че съм съгласен с Blackr, относно това, че доста хора ще се върнат да играят в сървъра, само при положение, че сме минали на Trinity, а отделно ще дойдат и още много нови и така популацията ще скочи дръстично и ще трябва да се взима нова машинка с парите от donate, за да не чакаме на опашки :smart:. Подкрепям идеята да минем на Trinity. :clover:
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Wimbledon

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -2
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Wimbledon [Hunter]
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #38 -: Юни 14, 2010, 09:12:08 pm »
Пич, да ти кажа, доста време ми отнема докато прочета и осмисля неграмотните ти post-ове, а предполагам, че и с останалите е така. Та... би ли писал малко по-грамотно, ако обичаш (и ако можеш :doh:)...?

А сега по темата да кажа, че съм съгласен с Blackr, относно това, че доста хора ще се върнат да играят в сървъра, само при положение, че сме минали на Trinity, а отделно ще дойдат и още много нови и така популацията ще скочи дръстично и ще трябва да се взима нова машинка с парите от donate, за да не чакаме на опашки :smart:. Подкрепям идеята да минем на Trinity. :clover:

Сереозно ли не моиш ми разчитеш ;]  Язе не мислим че пупулациятъ жи скочи дрЪстично. Мизля чи ако останем на мангус хорътъ дрЪстично жи се увеличат.  Пуне тфа е мойто мнение , нимоа да гарантирам какво е дръстичнуто мислене.
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 09:22:32 pm от Wimbledon »

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #39 -: Юни 14, 2010, 09:15:00 pm »
Аз не знам какво да кажа,така и гласувах с 'не знам' защото,може и за добре да е,може и да не,но ако ми пропадне героя,аз имам само 1,ще спра да играя играта изобщо  :clover: успех и дано вземете най-доброто решение,имам предвид екипа на ево,все пак не е необходимо да се подвеждате по настроения,големи хора стем мислете рационално  :cap:

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #40 -: Юни 14, 2010, 09:21:56 pm »
Сереозно ли не моиш ми разчитеш ;]  Язе не мислим че пупулациятъ жи скочи дрЪстично. Мизля чи ако останем на мангус хорътъ дрЪстично жи се намалят.  Пуне тфа е мойто мнение , нимоа да гарантирам какво е дръстичнуто мислене.

WTF брато  :eek: Добре, че се хвана за едната му правописна грешка и изписа 3 реда смислен "текст"  :doh: .

Иначе гласувах за тринити. Играл съм в такъв сървър и не срещнах типичните спънки на мангоса (говоря предимно за Задачи и спелове. Държа да отбележа, че не съм стигал до ПВП  :blush: )
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #41 -: Юни 14, 2010, 09:23:10 pm »
само мизерниците искат да играят в сървър с малко хора и не ги бърка популaцията, защото само така могат да се почувстват като "добри" пвп играчи. Сред много хора просто има повече " конкуренция " и "добрите " ги няма никви. Разбрах, че прехвърлянето е много рисковано и ще гласувам против. Няма да ви е приятно да ви работят 1-2 магий но да сте голи нали ?
Това означава ли че когато съвъра беше с 60-70 човека популация е бил пълен с мизерници ?На мен лично ми харесваше повече тогава от колкото сега.

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #42 -: Юни 14, 2010, 09:29:48 pm »
Сереозно ли не моиш ми разчитеш ;]  Язе не мислим че пупулациятъ жи скочи дрЪстично. Мизля чи ако останем на мангус хорътъ дрЪстично жи се увеличат.  Пуне тфа е мойто мнение , нимоа да гарантирам какво е дръстичнуто мислене.

Аз все още се уча и не претендирам да съм кой знае какъв българик, но поне се опитвам да пиша максимално грамотно, така че да ми се разбира. Няма какво да се мъчиш да се правиш на смешен, защото така изглеждаш по-скоро глупав.
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 09:39:23 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #43 -: Юни 14, 2010, 09:32:55 pm »
Гласувах с не, само защото повечето играят единствено във фънки с тринити, като там инстанциите напрягат доста повече сървърите от тук, т.е. за сегашната ни популация тази машина ще стига, но за повече ще трябва друга :freak:

И не си мислете, че ще се покачи много популацията, предният път, когато това стана (преди една година) се изляха хора главно от 2 сървъра: Своге (предимно орди) и Кро (голяма част в същза и немалко в ордата), което беше голям плюс, но вече ще е малко трудно да се привлекат играчи, защото хората се изнасят прекалено бързо, за да има шанс да нарастне популацията :cry2:

П.П. започнах тук преди една година, но до сега това е най-добрият пиратски сървър, на който съм играл, просто няма такава комбинация между PvE и PvP  ;-D

П.П. Блесс стига си спамил, няма смисъл от глупости, умния винаги си замълчава когато се стигне до спор ;)

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #44 -: Юни 14, 2010, 09:35:02 pm »
Не , Не и НЕ :)  Ебал съм ти тринититуууу. Играя в тоя сървър от както са го пуснали ( е имаше период играх в друг съврър) и знам следното нещо.Сървъра е имал много добри моменти , имал е и много лоши моменти.Имало е много хора (видяхте какво е с опашките) имало е и малко хора.Гледаме само недостатъците на Ево но не предвиждаме какви може да са проблемите на Тринити.Замислете се преди лекомислено да искате да преминем на нещо , което непознаваме.А съм сигурен ,че недай си боже при прехвърляне изчезнат предметите на някой или всички , няма да остане никаква популация.Повечето са деца в този сървър играещи за предмети и нищо друго :)
Успех на всички.
Алейн не оставай подрастващи пубери да решават съдбата на един Сърврър (на труда ви ).Ево винаги ще го има и с малко и с много хора.
Uno Sanctum