Автор Тема: Mangos vs Trinity at Last!  (Прочетена 31964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hataja

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: -7
  • Side: For The Horde
  • Герой: Princa
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #15 -: Юни 14, 2010, 08:10:27 pm »
според мен няма да е лошо да сложите trinity за седмица две да се види как е на него и тогава да пуснете нова анкета на която всички да могат да си кажат мнението обективно  :blush:

пп: аз лично не сам играл на сървер със trinity за това не могата да преценя кое от двете е по добре

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #16 -: Юни 14, 2010, 08:10:54 pm »
Против съм преместването играя от доста време и винаги съм доволен от сървъра това че има периоди които го "провалят" така да се каже не е нищо сериозно с времето всичко се оправя иска се търпение а щом и alein не е сигурен в стабилноста му се доверявъм напълно винаги е мислил доброто за сървъра.
Тебе те интересува само да правиш 20к с конфл. блинки  :freak: бзк.

Гласувах с "незнам" , защото не бих поел риска за провал на сървъра в какъвто и да е аспект.

Неактивен haldion

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 710
  • EVO Karma: 23
  • Wish upon a black star! ;-]
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #17 -: Юни 14, 2010, 08:11:27 pm »
според мен няма да е лошо да сложите trinity за седмица две да се види как е на него и тогава да пуснете нова анкета на която всички да могат да си кажат мнението обективно  :blush:

пп: аз лично не сам играл на сървер със trinity за това не могата да преценя кое от двете е по добре

Ако беше прочел линка на Алеин, щеше да разбереш, че няма връщане назад. :clover:

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #18 -: Юни 14, 2010, 08:13:52 pm »
според мен няма да е лошо да сложите trinity за седмица две да се види как е на него и тогава да пуснете нова анкета на която всички да могат да си кажат мнението обективно  :blush:

пп: аз лично не сам играл на сървер със trinity за това не могата да преценя кое от двете е по добре
неможе да се слага нон стоп триниту после мангос и после тринити и така до безкрай.
Играх в 1 сървар на тринити маге вс хънтер пета му ме зе на 3 хита най-много без вси4ки шиелди и глупости.
Ако може да се преместат вси4ки херота на тестовия сървар да видиме как е ще е 100% по-добре !  :clover:

Неактивен hataja

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: -7
  • Side: For The Horde
  • Герой: Princa
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #19 -: Юни 14, 2010, 08:15:44 pm »
прочетох го ама това сам го пропуснал  :doh:

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #20 -: Юни 14, 2010, 08:15:52 pm »
Анкетата си показва ! Аз също съм за тринити.

Неактивен Wimbledon

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -2
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Wimbledon [Hunter]
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #21 -: Юни 14, 2010, 08:16:32 pm »
неможе да се слага нон стоп триниту после мангос и после тринити и така до безкрай.
Играх в 1 сървар на тринити маге вс хънтер пета му ме зе на 3 хита най-много без вси4ки шиелди и глупости.
Ако може да се преместат вси4ки херота на тестовия сървар да видиме как е ще е 100% по-добре !  :clover:

Айди  , ришену е  :freak: Минавами на тринити  :-)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #22 -: Юни 14, 2010, 08:18:34 pm »
Моето мнение е ,че ако искате толкова много Тринити трябва да 'замразим' мангос базата и да ви пуснем сървър на чисто и с тринити. Не ми харесва идеята, че някои от вас са 'облагодетелствани' от мангос и притежавате неща, които ако трябва да събирате отново, но на тринити, ще ви е много по-трудно.  :clover:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #23 -: Юни 14, 2010, 08:19:26 pm »
Алеин, не може ли да се запише сървъра на Мангос в сегашното му състояние и да се пусни тринити сървър със нашата си ДБ със официалния реал - wow.evo.bg за няколко дни ?
И след това да се реши ?

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #24 -: Юни 14, 2010, 08:20:20 pm »
Алеин знам 1 Български сървар който е на тринити.  В него работи абсолютно всичко с изкючение на Лича (инса) и Рандом Бг-тата . Популацията е малко над тази на Ево . Един приятел играе там и казва че се случва да крашне 1-2 на ден но не и по често .  Иначе аз нямам мнение дали трябва да се местим защото не разбирам мн мн от ДАта-работите по играта . Ако се инересуваш от сървара , ще ти го дам да го провериш (::

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #25 -: Юни 14, 2010, 08:20:37 pm »
Искрено се надявам тази тема да не стане като предишната-оспамена и изгубила смисъла си..Лично аз съм ЗА тринити,в момента на мангос нещата са много зле(най-дразнещото е, че тъкмо оправят нещо и то друго се скапва..)
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #26 -: Юни 14, 2010, 08:21:57 pm »
Аз ще гласувам със НЕ , защото на мене не ми зависи живота от дозина магийки и няколко инстанции , а ако вашият зависи от това то гласувайте за тринити (все пак всеки има право на глас .... ). Ако си мислите , че на тринити ще е перфектно то жестоко се лъжете , защото играем безплатно , а безплатните неща неможе да ни предоставят перфектността както близзардци биха го направили (Това е относно Уоу). :cap: Горещо препоръчвам на хората който търсят да изпитат истинско удоволствие от виртуални игри да си плащат за оригиналните сървари.Там надявам се няма да недоволствате.
Хайде със здраве  :cap: :clover:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Wimbledon

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 126
  • EVO Karma: -2
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Wimbledon [Hunter]
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #27 -: Юни 14, 2010, 08:29:13 pm »
Аз ще гласувам със НЕ , защото на мене не ми зависи живота от дозина магийки и няколко инстанции , а ако вашият зависи от това то гласувайте за тринити (все пак всеки има право на глас .... ). Ако си мислите , че на тринити ще е перфектно то жестоко се лъжете , защото играем безплатно , а безплатните неща неможе да ни предоставят перфектността както близзардци биха го направили (Това е относно Уоу). :cap: Горещо препоръчвам на хората който търсят да изпитат истинско удоволствие от виртуални игри да си плащат за оригиналните сървари.Там надявам се няма да недоволствате.
Хайде със здраве  :cap: :clover:

И аз гу пудкрепям  :mrgreen: Тва не ви е профисионален сарвар   :blush: аку искате такаф варете у близърд. Ако наистина са мислете за ПРО- еграчи ... трябва да се адаптирате кам ЕВО УОУ. Немое да искате да сте добри пък да неможете да се адаптирате. Ако неможите да се прутивопоставите на Уарлоцити.... еми като ништети да ви бият по 20к... просту станете и вие warloci и ги бийти. Да ви каа аз сам ПВЕ играч и ни ма ибе каде ша сми ;) Аз играя за Одовослвее и не ме ибе кои колко дмг ми бие  :freak:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #28 -: Юни 14, 2010, 08:32:56 pm »
Алеин, не може ли да се запише сървъра на Мангос в сегашното му състояние и да се пусни тринити сървър със нашата си ДБ със официалния реал - wow.evo.bg за няколко дни ?
И след това да се реши ?
Може разбира се. После какво ще пускам анкета дали да се върнем 2 седмици или 2 месеца назад?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Melcorass

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: 0
Re:Mangos vs Trinity at Last!
« Отговор #29 -: Юни 14, 2010, 08:34:20 pm »
Аз ще гласувам със НЕ , защото на мене не ми зависи живота от дозина магийки и няколко инстанции , а ако вашият зависи от това то гласувайте за тринити (все пак всеки има право на глас .... ). Ако си мислите , че на тринити ще е перфектно то жестоко се лъжете , защото играем безплатно , а безплатните неща неможе да ни предоставят перфектността както близзардци биха го направили (Това е относно Уоу). :cap: Горещо препоръчвам на хората който търсят да изпитат истинско удоволствие от виртуални игри да си плащат за оригиналните сървари.Там надявам се няма да недоволствате.
Хайде със здраве  :cap: :clover:
   


     Еми то всъщност това е играта,няколко магийки и инстанций!Играя тук от ТБЦ още и съм видял и добро и лошо от сървъра,два пъти се махам и после се връщам.Защото тук са ми приятелите а и сървера е Български,и най - вече е безплатен!Това са основните причини да не играя в Близард!Играя с клас който може да се каже е ощетен и в същото време доста опасен ако го владееш!Но има моменти в който тези неработещи магий си казват своето!Ще гласувам за Тринити ,защото и най - малкия шанс там тези спелове да работат си залужава  опита!Съгласен съм дори да започнем отначало ,да се замрази стария сървер с геройте и да  започнем от левел 1!пробвал съм два Фън сървъра на тринити и в двата всички таланти на Война работеха!А и да си кажем честно какъв е шанса да видим Лич-а на мангос!?
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 08:36:23 pm от Melcorass »