Автор Тема: [talent][12867] Deep Wounds  (Прочетена 10794 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #30 -: Декември 31, 2009, 05:54:16 pm »
A kak shte mi obqsnish tova - Mortal Strike vav vse oshte aktiven Bladestorm ? tova spored teb bezpomoshtnost li e ? Tova go izpitah kogato igrah areni s/u Reks.. i na BGta 4esto se sreshta.

Говориш глупости,преди можеше,но вече това е фикснато..
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #31 -: Януари 02, 2010, 12:51:26 am »
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/gg-1.jpg  eto go Tanko v gaf :) Дано има някво наказание за него иначе кел фаида ...

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #32 -: Януари 02, 2010, 01:04:42 am »
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/gg-1.jpg  eto go Tanko v gaf :) Дано има някво наказание за него иначе кел фаида ...
А ще ми кажеш ли от кога е снимката?
И защо драги мой си си скрил името,след като докладваш някой имай доблестта да се покажеш кой си.
В поста за бъга не става ясно дали не можеш да си я качиш отново и дали работи както преди след като го качиш повторно работи таланта.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #33 -: Януари 02, 2010, 01:08:05 am »
Crush sam dragi moi snimkata e ot predi 10 minuti 6te q ka4a nanovo bez nishto da kriq da vidim togava

SRY za angliiskiq no sam qdosan

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #34 -: Януари 02, 2010, 09:06:19 am »
Crush sam dragi moi snimkata e ot predi 10 minuti 6te q ka4a nanovo bez nishto da kriq da vidim togava

SRY za angliiskiq no sam qdosan


Или пиши на кирелица иле не пиши  :doh:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #35 -: Януари 02, 2010, 04:08:18 pm »
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/gg-1.jpg  eto go Tanko v gaf :) Дано има някво наказание за него иначе кел фаида ...
А твоята файда от наказание на Танко каква е ??? Би ли те ползвайки магията ??? Нещо ощетен ли се почуства ??? Защото Оз-Танко е един от малкото сериозни играчи в този сървър и не вярвам да се е възползвал от нея ! Освен това,знам,че ползва Танко само за трейд с другите си герои,дефакто не играе с него в момента..... Така,че недейте комплексарства на чужд гръб  :down:


п.п. не го защитавам защото сме от един гилд,просто познавам човека и знам ,че е сериозен...

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #36 -: Януари 02, 2010, 04:35:30 pm »
http://i734.photobucket.com/albums/ww341/djugs/gg-1.jpg  eto go Tanko v gaf :) Дано има някво наказание за него иначе кел фаида ...

И какъв е гафа? Че съм качил таланта и съм седял в Даларан? Нека видя снимка че съм го ползвал! Тук удряш греда :) С този герой влизам само да смелтвам :) Като ме видиш да го ползвам в PvP например ще си делна героя! Незнам какъв кеф ви прави да седите в Далларан, да инспектвате и да "докладвате нарушения"! Заради такива глупости наказания отнесоха хора които най-малко са го заслужили!
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 04:57:56 pm от ozzi »

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #37 -: Януари 02, 2010, 06:30:56 pm »
Или пиши на кирелица иле не пиши   - пише се кирИлица :) научи себе си тогава мен става ли ?  :clover:
Много хора бяха предупредени след снимките на съответните с вдигнатия талант , НО само хордите немогат  :clover: Знам че ще го подкрепите всички , нямам никви лоши чувства относно танко или които и да било , просто таланта беше забранен и няма никои да прави изключение . Незнам чувства ли се танко нещо повече от останалите та да има право да го вдига , тук въпроса беше просто да не ЗЛОУпотребявате както ВИ беше помолил Алейн , и всеки на своя глава да не го вдига , но ето и изключенията
П.С. рини не спира да пише с английски букви м никои не му направи забележка дори неграмотна като на играча по горе , а мен веднага ме засече , айде бъдете безпристрастни а не смъмряйте играчите които ви дразнят само :) някак си предвидимо е ...  :clover: успех на всички

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #38 -: Януари 02, 2010, 06:33:53 pm »
Аз също го познавам играл сам хорд отдавна :) в по горния пост съм обяснил защо е репорта , сещате се да обяснявате защо ви е дигнат таланта като ви снимат , ми ако щеш само денси из даларан , не го вдигай , ако нямаш пари ще ти изпратя , просто малко уважение имаите като ви молят щото Алейн не е използвал крайни мерки да ни СПРЕ а просто ни помоли да не го вдигаме , мисля че съм прав .

Неактивен bl1nk

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #39 -: Януари 02, 2010, 06:40:33 pm »
Няма нужда да прибързваме с наказанията,но ти би ли ми отговорил защо си качвал точките във въпросния талант,след като се ънлеарнват след релог,а ти само смелтваш?По-добре ги махни да не почнем всички уориъри да "смелтваме"

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #40 -: Януари 02, 2010, 06:54:46 pm »
Няма нужда да прибързваме с наказанията,но ти би ли ми отговорил защо си качвал точките във въпросния талант,след като се ънлеарнват след релог,а ти само смелтваш?По-добре ги махни да не почнем всички уориъри да "смелтваме"
Ми почнете,кой ви пречи.
Бъг ще бъде ако засечете героя да се бие и да има този талант,след като героят не е бил засечен нито на ПвП,нито в ПвЕ да я ползва,го оставете на мира,таланта е забранен да се ползва,но това не означава че не можеш да я качиш след като не печелиш от качването и.
Хайде да изчакаме мнението на Алеин за ситуацията,вместо да си водим празни спорове,какво ще кажете?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #41 -: Януари 02, 2010, 07:13:17 pm »
Става но как ще спреш таланта като не е магиа и когато е вдигнат при крит си се активира ? кои ти даа гаранциа че вдигналите го няма да поударят някои път ? : ))) аа сетих се
ЛЕСНО Е - НЕ ГО ВДИГАИТЕ

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #42 -: Януари 02, 2010, 07:22:38 pm »
Става но как ще спреш таланта като не е магиа и когато е вдигнат при крит си се активира ? кои ти даа гаранциа че вдигналите го няма да поударят някои път ? : ))) аа сетих се
ЛЕСНО Е - НЕ ГО ВДИГАИТЕ

Не можеш да знаеш защо съм го вдигал! Ако админа прецени да ме накаже за тази снимка да ме накаже. както написах вече покажи ми къде удрям някой (не съм го правил от преди пача) и си трия героя! Абсолютно злобен и бесмислен пост! Не ми се спори и с глупости няма да се занимавам!
« Последна редакция: Януари 02, 2010, 07:28:01 pm от ozzi »

Неактивен djugs

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 132
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #43 -: Януари 02, 2010, 07:30:09 pm »
Ако не биеш нямаш фаида от таланта тои нито хеалва нито стънва :) хаха смешно е , не е злобен поста просто е откачено забавно с кви оправданиа излизате  . не ми пука за наказание или не .  :clover:
Вдигни го ползва са вместо бС чука :)  :clover:

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:[talent][12867] Deep Wounds
« Отговор #44 -: Януари 02, 2010, 07:35:16 pm »
Ако не биеш нямаш фаида от таланта тои нито хеалва нито стънва :) хаха смешно е , не е злобен поста просто е откачено забавно с кви оправданиа излизате  . не ми пука за наказание или не .  :clover:
Вдигни го ползва са вместо бС чука :)  :clover:

Сложи снимка бе човек! Или който и да е в тоя сървър да сложи 1 снимка! Дори да сложи снимка че танко е бил в БГ след пача! Стига дрънка простотии! Като вляза с героя си първо си вдигам този талант. Не го ползвам! Понимаеш?!