Автор Тема: Smelting на Dark Iron Ore  (Прочетена 854 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Smelting на Dark Iron Ore
« -: Декември 24, 2009, 02:52:53 pm »
Значи за да сметлиш Dark Iron Ore в Dark Iron Bar ти е нужен куест, който е безкрайно объркващ. Първо трябва да влезеш в Blackrock Depths http://www.wowhead.com/?zone=1584. После да стигнеш до залата със седемте джуджета (това са седем боса) и да говориш с този бос Doom`rel http://www.wowhead.com/?npc=9039  който ти дава куест, и призовава http://www.wowhead.com/?quest=4083 за друг куест за който са ти нужни следните предмети: Star Ruby (2)Gold Bar (20)Truesilver Bar (10). И после да върнеш куеста на боса. Но проблема е, че каквото и да правя боса все почва да ме бие (дори когато не съм кликал на него идва и ми скача), и не ми дава никакъв куест. Търсих дали не иска някаква репутация, но така и не намерих. Ако има начин това да се оправи, защото има доста доста предмети от BS, които може да се правят само с Dark Iron Bar. Търсих дали има друга такава тема, но не намерих.

Весели празници, всичко хубави и късмет. :)
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Smelting на Dark Iron Ore
« Отговор #1 -: Декември 28, 2009, 04:06:04 pm »
Куеста не е сложен но е поставен на майната си.

Трябва да носиш необходимите предмети и да говориш с него преди да е стартирал евента с босовете.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Smelting на Dark Iron Ore
« Отговор #2 -: Декември 28, 2009, 04:24:30 pm »
Да носихме предметите с един друг приятел от гилда за да минем и двамата куеста, но като се доближа до него ме напада без да съм кликнал на него. Така стана и втория път когато минавах сам инса, влезнах да минавам и друг куест бях с предметите и забелязах, че на другите босове ми се показва меч вместо ръчичка, а по специфично е, че при него се показваше ръчичка и след като отидох при него той пак ме погна, а би трябвало да ти става зелен...

А евента с босовете колкото и пъти да влезна не почва, седят си на място и това е... Отивам и си трепам. А би трябвало да те нападат един по един, ако не убиеш първия в дадено време, те напада втория и т.н. докато не се изредят всички 7...  До колкото прочетох така става... Но може и да греша...

Нещо което ме води до мисълта защо ме напада така е, че допреди когато играехме на накс заобикаляхме мобовете, а сега не можеш взимаш им агрото от далече и това не е само при накс, дори като мина покрай малък моб в някой град ме напада... Да знам, че ако си лв 30 и влезеш в un`goro crater привличаш по големите чудовиша. Но пък да си лив 80 и привличаш лв 30... Не знам или е оправено, или е бъгнато това да те прихващат от далече според левъла. Извинявам се за офтопика.
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv