Автор Тема: spell=31589 ( Slow )  (Прочетена 3673 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozzi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 144
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #15 -: Декември 15, 2009, 02:51:17 pm »
Знаеш ли колко ми пука ? Аз съм за тоталното унищожение на аркейн маговете  :freak:
Този бъг лесно може да се коригира обаче.
На всичкото отгоре и на мен ми е 380, можете да направите нормален репорт - не тема дискусия за магията -само ако проверите колко мана е коствала на 3.1.3 - данните от wowhead са за 3.3 до колкото знам  :cap:

Що а за Hex-a данните не са ли за 3.3? Като репортваш и съветваш админа да трие магии карай до края поне, а не селективно.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #16 -: Декември 15, 2009, 02:59:52 pm »
Знаеш ли колко ми пука ? Аз съм за тоталното унищожение на аркейн маговете  :freak:
Този бъг лесно може да се коригира обаче.
На всичкото отгоре и на мен ми е 380, можете да направите нормален репорт - не тема дискусия за магията -само ако проверите колко мана е коствала на 3.1.3 - данните от wowhead са за 3.3 до колкото знам  :cap:
Това пише в   wowwiki.com
Patch 3.0.9 (2009-02-10): Now increases cast time by 30%, down from 60%, Mana Cost - 12% base mana.
Общо взето от 3.0.9 до са всички си траят.....   

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #17 -: Декември 15, 2009, 03:03:00 pm »
Що а за Hex-a данните не са ли за 3.3? Като репортваш и съветваш админа да трие магии карай до края поне, а не селективно.
Ако изтрият аркейн бласта, дали ще има някой със слоу ?
Пак казвам не правете темата дискусия.Щом е бъг напишете как е, как трябва да е , за да може алеин да я фиксне, в 1 пост.  :cap: :cap:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #18 -: Декември 15, 2009, 11:19:57 pm »
Решението е ... да се изтрие магията  :lol:
Нали така Requem?
Има и още 1 проблем с мага. Когато ти кастне полиморф то много често пропадаш под картата. И решението е ... сами се досетете! Същото важи за feara на warrior, priest, warlock, hunter, rogie! Нека се делнат всички магии, които не са като в близард!

по-точно не бих могъл да го кажа :up: +
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #19 -: Декември 16, 2009, 02:19:57 pm »
Ако изтрият аркейн бласта, дали ще има някой със слоу ?
Пак казвам не правете темата дискусия.Щом е бъг напишете как е, как трябва да е , за да може алеин да я фиксне, в 1 пост.  :cap: :cap:
За триене трябва да изтрият феара на приеста и дисциплина графата за да има баланс.
И да буг е 380 мана яде

Неактивен dganov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #20 -: Декември 17, 2009, 08:56:14 pm »
За триене трябва да изтрият феара на приеста и дисциплина графата за да има баланс.
И да буг е 380 мана яде
Първо някой те е излъгал много. Psychic Scream иска 512 мана. Въпреки, че не се имам за разбиращ играта с ползване на гугъл стигнах до следната таблица http://www.wowwiki.com/Base_mana . Освен ако от 3.0.8 не е имало някакво изменение по тези цифри, ще е хубаво на база информацията от там да си преизчислите магиите и вероятно ще откриете, че те просто искат толкова, колкото трябва по тази таблица. Направих бърз преглед и при попа всичко си е наред.
П.С. Дори да е имало изменения в базовата мана след версия 3.0.8, явно таблицата на базовите мани не е била корегирана с новите нива, но в последното се съмнявам.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #21 -: Декември 17, 2009, 09:35:56 pm »
В грешка сте.
Slow
12% of base mana   30 yd range
Instant cast
Reduces target's movement speed by 60%, increases the time between ranged attacks by 60% and increases casting time by 30%.  Lasts 15 sec.  Slow can only affect one target at a time.
12% base mana.
Моя маг - без итеми и таланти (което е беис мана) има 8 хиляди.
Правете изчисленията :)
Браво.Я сега ми отговори сега защо като от 18к мана Пенанце ми иска примерно 600 мана , а на 21к мана ми иска 700 мана?Нали беис маната остава една и съща?Твоята логика куца.

Неактивен dganov

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #22 -: Декември 17, 2009, 10:10:36 pm »
За жалост нямам отговор. При мен на 20к мана е 618, а на 16к е ..... оп отново 618. Даже релогнах 2 пъти за да съм 100% сигурен. Грешката е във вашия телевизор.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:spell=31589 ( Slow )
« Отговор #23 -: Декември 28, 2009, 03:13:22 pm »
Съобразявайте се с темата и не пишете глупости както и не намесвайте други проблеми.

Още ли е така магията, взема по-малко мана от необходимото?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database