Автор Тема: ARCANE mage  (Прочетена 13337 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #15 -: Ноември 23, 2009, 06:28:08 am »
Залагам 1000 голд, че нито 1 arcane spell няма завишен dmg спрямо Blizz. ;-)

Хайде сега да ви видя как сте с доказателствата. Щото на приказки всеки може.

То, ако става на въпрос за приказки ... аз съм световен шампион във Формула 1, бягам 100 метра за 8 секунди и вдигам 500 кила на лежанка. Само не ме карайте да го доказвам. :lol:

ПП: Веднъж завинаги трябва да се научите, че когато някой твърди нещо нещо, трябва да може да го докаже, защото иначе изглежда ужасно жалък и смешен. ;-)
Как ще няма завишен dmg бе  :doh: :doh: :doh: айде моля ти се с тоя дебъф от бласта особенно :doh: знам че ти се иска да ти е вечен дебъфа даже ако може ама не :doh: дано го оправят най-после :-?
п.с. а за паладина ако му работеха сииловете и талантите щяхте тогава да пискате колко бил бъгав  :doh: сега паладина е с намален dmg с около 40% :confused:
I spit on the Horde!

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #16 -: Ноември 23, 2009, 06:30:14 am »
Залагам 1000 голд, че нито 1 arcane spell няма завишен dmg спрямо Blizz. ;-)

Хайде сега да ви видя как сте с доказателствата. Щото на приказки всеки може.

То, ако става на въпрос за приказки ... аз съм световен шампион във Формула 1, бягам 100 метра за 8 секунди и вдигам 500 кила на лежанка. Само не ме карайте да го доказвам. :lol:

ПП: Веднъж завинаги трябва да се научите, че когато някой твърди нещо нещо, трябва да може да го докаже, защото иначе изглежда ужасно жалък и смешен. ;-)
Как ще няма завишен dmg бе  :doh: :doh: :doh: айде моля ти се с тоя дебъф от бласта особенно :doh: знам че ти се иска да ти е вечен дебъфа даже ако може ама не :doh: дано го оправят най-после :-?
п.с. а за паладина ако му работеха сииловете и талантите щяхте тогава да пискате колко бил бъгав  :doh: сега паладина е с намален dmg с около 40% :confused:
I spit on the Horde!

Неактивен Art2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 91
  • EVO Karma: -16
  • Смучете ми топките ? <3
Re:ARCANE mage
« Отговор #17 -: Ноември 23, 2009, 08:32:30 am »
Залагам 1000 голд, че нито 1 arcane spell няма завишен dmg спрямо Blizz.

Като не ви харесва, че маговете ви лепят по 14k се оплачете на създателите на играта, а не казвайте без никога да сте тествали, че dmg-a в EVO е завишен. :doh:

Хайде сега да ви видя как сте с доказателствата. Щото на приказки всеки може.

То, ако става на въпрос за приказки ... аз съм световен шампион във Формула 1, бягам 100 метра за 8 секунди и вдигам 500 кила на лежанка. Само не ме карайте да го доказвам. :lol:

ПП: Веднъж завинаги трябва да се научите, че когато някой твърди нещо нещо, трябва да може да го докаже, защото иначе изглежда ужасно жалък и смешен. ;-)
крипто недей да беснееш знаем че се самозалъгваш че аркейн мейджа става брат успокой се хората просто казаха истината недей да им се нахвърляш веднага  :-) Що се отнася до дмг наистина е завишен играя сега в един друг сървър там аркейн мейджа няма нищо общо с тука. Но след като там всичко работи от към спелове и  талантите и дмг му е нормален ги разпилявам като мастии ^.^
DO YOU FOLKS LIKE COFFEE?

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #18 -: Ноември 23, 2009, 09:04:46 am »
хора то демиджа е завишен, АМА и когато мейдж набие аркейн бласт отстрани му се стакват едни неща и като е на макс стак демиджа става наистина невъзможен

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2009, 09:17:52 am »
Arcane barrage:
936-1144 dmg
Even though it has an instant cast time, it has the spell power coefficient of a 2.5 second cast spell, 71%
При 3х Arcane Blast и Acrane Power бие бонус 74% dmg :)

Arcane blast:
1256-1460 dmg
Сам по себе си + http://www.wowhead.com/?spell=31583 взима 80%

Аз съм от 2600-3300 spellpower (зависи от късмета )
Това са най-хулените магии

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2009, 10:26:05 am »
абе няма какво да се лъжеме. Маговете в ЕВО са бъгави добре драги защо не се реснеш на фрост ,, защото знаеш че аркейн бие много демидж и е бъгаво  :devil:

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2009, 10:28:44 am »
абе няма какво да се лъжеме. Маговете в ЕВО са бъгави добре драги защо не се реснеш на фрост ,, защото знаеш че аркейн бие много демидж и е бъгаво  :devil:
Стига спам и излишни теми...
Фрост НЕ бачка ама никак и съм играл фрост дълго време и тук...
Само frost bolt бачка както трябва.
По-добре не говорете излишно и аз спирам дадох разчснение за "бъгавите" магии

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:ARCANE mage
« Отговор #22 -: Ноември 23, 2009, 11:10:15 am »
крипто недей да беснееш знаем че се самозалъгваш че аркейн мейджа става брат успокой се хората просто казаха истината недей да им се нахвърляш веднага  :-) Що се отнася до дмг наистина е завишен играя сега в един друг сървър там аркейн мейджа няма нищо общо с тука. Но след като там всичко работи от към спелове и  талантите и дмг му е нормален ги разпилявам като мастии ^.^

Разпиляваш ги, защото си n00b. Ако всичко в EVO например беше нормално за PVP трябваше всички mage да са на Frost, защото това е билда, които се играе за PVP.  Да видим тогава какво ще разпилееш.
« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 12:37:42 pm от SKO »

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:ARCANE mage
« Отговор #23 -: Ноември 23, 2009, 05:33:26 pm »
крипто недей да беснееш знаем че се самозалъгваш че аркейн мейджа става брат успокой се хората просто казаха истината недей да им се нахвърляш веднага  :-) Що се отнася до дмг наистина е завишен играя сега в един друг сървър там аркейн мейджа няма нищо общо с тука. Но след като там всичко работи от към спелове и  талантите и дмг му е нормален ги разпилявам като мастии ^.^

Пич, не ми се обяснявай ... колко по разбираемо да го напиша ? Слагай 1000 голд като си мислиш, че си прав и ми дай поне 1 доказателство за правотата си ... ;-)

Съветвам те да прочетеш много внимателно последното ми изречение в предишния пост и да помислиш над него поне 10 минути. :clover:
« Последна редакция: Ноември 24, 2009, 05:33:43 am от Kryptonite »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:ARCANE mage
« Отговор #24 -: Ноември 23, 2009, 05:38:44 pm »
Проблема с бъга в мага и дмг му, ще се реши когато алеин изтрие дебъфа получен от бласта, така няма да се злоупотребява с това, че Бериджа и Missles вземат от бонуса му.
Друг проблем в Дмг-му не виждам  :angel:

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:ARCANE mage
« Отговор #25 -: Ноември 23, 2009, 06:41:37 pm »
Проблема с бъга в мага и дмг му, ще се реши когато алеин изтрие дебъфа получен от бласта, така няма да се злоупотребява с това, че Бериджа и Missles вземат от бонуса му.
Друг проблем в Дмг-му не виждам  :angel:

А проблем с това, че не работи blink, mirror image виждаш ли ? Или пък, че се случва Arcane Missiles да се кастват, а реално не правят никакъв демидж ?

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #26 -: Ноември 23, 2009, 07:05:56 pm »
Е да като истрие дебъфа ще е супер тогава демиджа на маговете ще е горе-долу нормален    :fun:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:ARCANE mage
« Отговор #27 -: Ноември 23, 2009, 07:31:15 pm »
А проблем с това, че не работи blink, mirror image виждаш ли ? Или пък, че се случва Arcane Missiles да се кастват, а реално не правят никакъв демидж ?
И какво, ще ми кажеш, че некадърници като новите маг-звезди по БГ-тата и по арените, ще могат да оправляват и копията и да си ползват повече от 5-тте магии ли ?
Ако се махне дебъфа да не мислиш, че тези смешковци ще имат Фюрисъ стафове, и че почти няма тийм без маг или паладин в него над 2000 рейтинг(Зулоз и Рен май са единствените), които да се славят за "играчи".
И ако имам събрани 50к оунър и 1200арена точки, няма да помоля някой бъгав маг, да ми помогне да си изкарам рейтинга срещу друг бъгав маг, за да си зема брадвата ?
Айде поздрави и сори, че се разпалих, ама просто хем ми е смешно хем се дразня колко са самоуверени и малоумни едновременно  :cap:

Неактивен yeste

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 78
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:ARCANE mage
« Отговор #28 -: Ноември 23, 2009, 07:54:39 pm »
Накрая ще ме накарате да дам сървъра в които играя отскоро , да видите при 100% кастове на всички герой как мага няма и минимален шанс да удари и на половина дмг-то тук. Псевдо разбирачи се изказаха по темата " Не бил бъгав демиджа на мага " Защо не се скриете някъде на дълбоко и не се кефите на завишеният демидж може би с 100%. Смятате някакви пълни глупости , без дори да разбирате играта и без да имате база за сравнения с някои по оправен сървър откъм кастове,таланти,магий,ресилианс,армор и др. Не говорете как в Близард било същото , там няма маге които с 2к сп да бие по 12-13 к дмг , просто не е нормално и дори е нелепо като твърдение. Можете да се самозалъгвате , но на 3.2.х ще осъзнаете що за герой е мага , и много бързо ще ви паднат раитовете от 2000 на 1500 , понеже нямате грам мозък , и не знаете и 10% от основата на мага , всеки знае и може да търчи в обратната посока и да бие по 6-7к аркейн баридже , но това скоро ще свърши. Само ще ме накарате да оповестя сървъра в които се наслаждавам на пълни скриптове , и да отнеса бана , ама няма да го сторя , ще ви оставя да гниете във самозалъгване относно "Аркейн имбата"

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:ARCANE mage
« Отговор #29 -: Ноември 23, 2009, 08:25:50 pm »
Крипто приятел, уважавам те като играч, по-опитен си от масата.Но този демидж само в ево е реален.Опитай на тринити емулатор, сървър веднага ще ти дам, вдигни 1 мейдж и виж разликата.Защитаваш глупава кауза.Видели сме го мага, видели сме и отзиви.Вие си решете.