Автор Тема: Умираш и духчето не се появява в гробището.  (Прочетена 2043 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Умираш и духчето не се появява в гробището.
« -: Септември 13, 2009, 12:38:49 am »
Преди малко, както съвсем нормално си бия мобове - умрях два пъти в Icecrown, и двата пъти духчето ми направо се появява над тялото, а не в гробището. До колкото забелязах, всичко останало около умирането и прераждането изглеждаше в норма.

Неактивен night

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: 0
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището
« Отговор #1 -: Септември 13, 2009, 12:53:52 am »
Това по принцип е хак  :adminsvspam: ,но и при много други хора се появи този проблем хората вече ги е страх да не изядат банна :) Но в този случаи и на мен ми стана този бъг :(
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 01:15:17 am от night »
The Dark Knights

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #2 -: Септември 13, 2009, 12:57:47 am »
ми да ти кажа не е хак, преди 5-6 часа аз и един паладин биехме King Bangalash и на 2 пъти ни уби и единия път ни ресна точно над телата ни  - ник Maminsladak :freak:

Неактивен NarutoTheHunter

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 111
  • EVO Karma: -19
  • Бах са в злето :)
  • ISP: БТК
  • Side: For The Alliance
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #3 -: Септември 13, 2009, 01:09:44 am »
И на мен ми се случи същото в Icecrown и Storm Peaks  :freak: :fun: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Crazy_Ninja

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #4 -: Септември 13, 2009, 01:14:55 am »
Впрочем и на мене също така стана, бях се сбил с един BE Priest на 43 lvl оставих го на 100 кръв и като ме уби духчето излезе направо върху трупа ми... после се съживих и с една ръчка го смъкнах, после ми пише - ти да не би да си с хак че толкова бързо се съживи...  :cap: :cap: :arrowr: :doh:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #5 -: Септември 13, 2009, 02:21:28 pm »
Да и на мен ми се получи така. Постнах една тема за този проблем, но не в бъг тракера и ми я изтриха, реших тука да си постна ШИБАНАТА тема :@, вече се дразня, и някой некадърник ми ги трие!!!  :doh: Повече няма да споменавам...
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен henjin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #6 -: Септември 13, 2009, 02:22:22 pm »
По културно аа ?

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #7 -: Септември 13, 2009, 02:25:14 pm »
 :blink: Извинявам се, но съвсем културно си написах темата и ми я изтриха. Четливо и без да обиждам никой!
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен henjin

  • Knight
  • *
  • Публикации: 33
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #8 -: Септември 13, 2009, 02:27:06 pm »
Явно е била написана където не трябва или е имало същата тема ...

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #9 -: Септември 13, 2009, 02:36:35 pm »
Не ми се обяснява, но ще се изкажа най-културно. Постнах си темата в Основната дискусия след 2 мин. ми я изтриха. Говорих с приятел и реших да си я копирам в Бъг Тракера, след сигурно 10-20 мин. я изтриха и от тук! Не виждам къде е бил проблема, темата си беше "Проблеми които открих..." И беше относно една вечер в която сървъра към 4 часа спря, а аз си бях онлайн, другия проблем беше същия за който се обяснява в тази тема. Третия беше за това, че в who листата не ми показва къде се намират играчите, а само едно "незнайно" място.  :confused: И след като ми затриха темата, открих две нови отделни по същите проблеми. Обясни ми моля те, къде ми е грешката?
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #10 -: Септември 14, 2009, 01:26:37 am »
Не ми се обяснява, но ще се изкажа най-културно. Постнах си темата в Основната дискусия след 2 мин. ми я изтриха. Говорих с приятел и реших да си я копирам в Бъг Тракера, след сигурно 10-20 мин. я изтриха и от тук! Не виждам къде е бил проблема, темата си беше "Проблеми които открих..." И беше относно една вечер в която сървъра към 4 часа спря, а аз си бях онлайн, другия проблем беше същия за който се обяснява в тази тема. Третия беше за това, че в who листата не ми показва къде се намират играчите, а само едно "незнайно" място.  :confused: И след като ми затриха темата, открих две нови отделни по същите проблеми. Обясни ми моля те, къде ми е грешката?

Има вече постнати теми по твоите проблеми , сам си го казваш в коментара.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен riley

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 199
  • EVO Karma: -7
Re:Умираш и духчето не се появява в гробището.
« Отговор #11 -: Септември 14, 2009, 02:24:26 am »
И  мойто духче се появява при Тялото (не на всеки от героите е така) Но   МОЛЯ не оправайте тоя бъг ПОМАГА  :fun: :freak: