Автор Тема: [DMG] rogue's DMG  (Прочетена 7042 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #15 -: Септември 14, 2009, 07:29:56 pm »
Не знам щом смяташ, че е нормално да се радвам на 6к ambush на cloth и по 3-4к backstab добре няма да спамя излишно повече.
П.П. да се похваля днес ударих 8к на един зелен маг.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #16 -: Септември 14, 2009, 10:26:15 pm »
Не знам щом смяташ, че е нормално да се радвам на 6к ambush на cloth и по 3-4к backstab добре няма да спамя излишно повече.
П.П. да се похваля днес ударих 8к на един зелен маг.
Искаш да го свалиш от 1 удар?

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #17 -: Септември 14, 2009, 11:20:11 pm »
Да ти го разясня, защото не си много наясно с концепцията за rogue. Той бие много и не държи на бой няма бално и няма как да се лекува. В момента всеки добре облечен герои има 20к и нагоре кажи ми ти как да убия един шаман при положение, че му правя  по 2-2,5к и трябва да му вкарам 10 удара и то всеки да е крит да се моля да не успее да се излекува и т.н или един пала и по принцип всичко над cloth класовете. Ако играя от 2 дена и да ме трепят наред разбирам играя от доста време с rogue и малко или много си познавам героя не смятам, че щом в с 70 lvl pvp set съм биел по 10к ambush и по 4-5к backstab  е нормално да бия 80 lvl предмети 2но по-малко за това пуснах основно тази тема

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #18 -: Септември 14, 2009, 11:30:59 pm »
Демиджа на роуга е нормален.Като се бия с роуг(с мейджа) ми бият 6.900 амбуш с 500 resiliece.Това най-облечените.Дигам си Роуг и гледам в пвп на 30 левъл е адски лесно да убиеш мейдж и шаман, няма място за спор, че демиджа е нормален горе долу трябва да се развнява на revage на друида.Само дето друида има 7900 АП.Аз макс съм удрял 10к на играч  :cap:

Неактивен lazas

  • Knight
  • *
  • Публикации: 14
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #19 -: Септември 15, 2009, 08:43:08 am »
Аз дотук разбрах, че тез дето играем роугове нищо не разбираме от тях и пишем глупости, а хората с други класове знаят повече. Не се заяждам, но според анкетата за най-добри играчи на Voltas роуга е сред най-добрите.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #20 -: Септември 15, 2009, 10:30:46 am »
.Като се бия с роуг(с мейджа) ми бият 6.900 амбуш с 500 resiliece.

500 res са около 13-14% което значи, че без тях е удрял 8к +- 100-200. На фона на това, че пала смъква за 4-5 сек 20к лок маг и шаман могат да ми набиват по 14к (аз също съм с 500 res). Ти ми кажи не ти ли се струва странно.

Неактивен Mysstical19

  • Knight
  • *
  • Публикации: 10
  • EVO Karma: 0
  • LiveFastDieYoung
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #21 -: Септември 17, 2009, 04:08:49 pm »
Вижте пика сорка, че е доста бледо накрая го хванах, рога може и повече стига да знаеш как  :blink:  това е с/у фрост маг и съм със дървен дагер 156дпс с ниска горна граница на дмг :) ако съм със синистера ще докарам ~ 15k говориме в ПВП.


http://wowsites.hit.bg/Ambu6.jpg
Anarchy RuleZzzZz

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #22 -: Септември 17, 2009, 08:56:43 pm »
Явно моя е нещо сбъркан защото в момента попа ми бие повече DMG със smith отколкото rogue с backstab

[attachment deleted by admin]

Неактивен Enjoy_m

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 257
  • EVO Karma: 12
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #23 -: Септември 17, 2009, 09:48:24 pm »
Сигурно си въобразявам,но роуговете,които са направени преди ТБЦ 2.4.3 бият както трябва,а тези след това по-слабо... :freak: ;-D :doh:
THIS...IS...MADNESS !

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #24 -: Септември 17, 2009, 10:25:29 pm »
Сигурно си въобразявам,но роуговете,които са направени преди ТБЦ 2.4.3 бият както трябва,а тези след това по-слабо... :freak: ;-D :doh:
Tanja е бая "стар" роуг.Tanja, не знам от къде ти е проблема.Мога да ти предложа само да погледнеш дали биеш с последните ранкове на атаките.Друго не ми идва наум.Преди се е случвало, след като трейнеш следващ ранк от даден скил, да не ти се обновява автоматично на екшънбара.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #25 -: Септември 17, 2009, 11:15:14 pm »
Ненормално е да удряш 3 хиляди бекстаб.Както и да го гледам,на неговият гийър това трябва да му е нормал.

Неактивен voltas

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 350
  • EVO Karma: 15
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #26 -: Септември 18, 2009, 10:48:27 am »
Аз съм си смятал DMG формулата на backstab е лесна с талантите:
800 + 98% =  1584 + 737 = 2321 х 2 = 4642 + 33% (крита се повишава от таланти) = 6174
(това е среден дмг без armor reduce и resael, без допълнителен buff от моя страна за 10% dmg) от както сме минали на 3.1.3 удря на половина както се вижда. С последен ранг съм на удара талантите съм пробвал да рескам няма разлика.

Неактивен otnovohigh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 40
  • EVO Karma: 4
  • bokluk
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2009, 01:14:25 am »
Пичове ние играем тоя клас и знаем как е.На тест сервера на алейн героя ми има 500 атак поуър повече и 4-5 крит шанс отгоре и правя двоен дмг.Каквото и да ми казвате това тук не е нормално.И вероятно паладините на ретри не са бъгнати просто ние не правим дмг и техния ни се струва много.Аз честно ви казвам,че ретри паладин не мога да го убия,трябва не знам какво да се случи...Или да не говорим ако бия уариор,пича си регенва повече хп от талантите отколкото дмг му правя аз...

Неактивен mclaren

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
  • Thedoctor
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2009, 09:55:44 am »
Проблема е, че не е и роуга.За майтапа влезнах да видя, какво прави панерката, определено и над шаманският демидж има промени.Преди само с моите си глупости, спокойно удрях 9к крит.Сега рядко връзвам над 7.

Probvali li ste da slojite Armor Penetration soketi ?

sorry flex type mi se bygna  :blush:
Sylvah - hynter   Thedoctor - priest (delete)

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:[DMG] rogue's DMG
« Отговор #29 -: Ноември 11, 2009, 08:03:05 pm »
Каква файда като ти казаха хората, че и на маг бият малко демидж.