Автор Тема: Jewelers Gem BUGS  (Прочетена 4138 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Jewelers Gem BUGS
« -: Август 21, 2009, 08:03:23 pm »
Незнам, но се говори, че доста герои се разхождат с 3+ Jewelers Gem-а, докато ситуацията "Unique Equipped: Jeweler's Gems (3)" си е в пълна сила за "нормалните" играчи. До сега мислех, че са само слухове но преди малко видях "Krasaveca" с 3х27 spell power и 1x41 stamina, докато същите слухове се водеха и за Криптонайт който по всички дупки по дрехите бил набутал такъв сорт камъни със стамина и резайлънс (не съм орда и няма как да проверя). Моля да бъде разучена ситуацията с бъгването и слагането на 3+ Джевълкрафтерски камани и да се направи нещо.

Byakuya

  • Гост
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #1 -: Август 21, 2009, 08:27:03 pm »
Така е. Много си джиткат така. Ако решат, че е наказуемо ще поствам снимки. То да беше само Красавеца, колко още са така.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #2 -: Август 21, 2009, 09:44:27 pm »
Еми... това е бъг облагодетсващ героя и даващ му предимство пред другите.. по правилата на сървъра има наказания, остава да се приложат.

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #3 -: Август 21, 2009, 10:38:15 pm »
Незнам, но се говори, че доста герои се разхождат с 3+ Jewelers Gem-а, докато ситуацията "Unique Equipped: Jeweler's Gems (3)" си е в пълна сила за "нормалните" играчи. До сега мислех, че са само слухове но преди малко видях "Krasaveca" с 3х27 spell power и 1x41 stamina, докато същите слухове се водеха и за Криптонайт който по всички дупки по дрехите бил набутал такъв сорт камъни със стамина и резайлънс (не съм орда и няма как да проверя). Моля да бъде разучена ситуацията с бъгването и слагането на 3+ Джевълкрафтерски камани и да се направи нещо.

Пич, от 2 3 месеца всички JC се разхождат с по 20 Jewers Gem-a. Абсолютно никой нямаше нищо напротив и не коментираше въобще темата. Имаше ГМ, който беше оведомен за бъга и нямаше никакви последствия поне 1 месец. При това положение преди около 1 седмица ми писна и реших и аз да дигна JC (защото си мислех, че абсолютно всички gem-ове стакват над 3) и изведнъж всички почнаха да недоволстват.  Не, че не са прави, но къде спаха 3 месеца, че чак когато аз дигнах JC-то, тоя бъг се превърна в голям проблем. Аз ги махнах още на следващия ден, защото всеки ме обвиняваше, че съм толкова як заради тоя бъг, а реално като го сметнах от цялата работа се печели 60 resilience.

Между другото не те знам какво си гледал, но единствените gem-ове, които бъгват и стакват над 3 са тези с Resilience. Т.е. няма как да имаш над 3 jewers gem-а с Stamina, SP, AP, Crit и т.н. Реално се печели около 60 resil от цялата работа. Голям abuse, нема що. ;-)

А и при положение, че шаманите нарочно се възползват от бъга със стъна и стънват с всеки 2-ри спел, локовете дори се хвалят у форума как правят 2-ен дмг с бъгавия Conflagrate, войните блъскат каквото си пожелят под Bladestorm, паладините правеха петорен дмг с Vengeance и си пускаха по 10 балона, друидите хвърчат с dash под всяка форма и т.н. и т.н. и няма нито 1 наказан за над 3 месеца за възползване от бъгове, за какво да си говорим ....
« Последна редакция: Август 21, 2009, 10:51:42 pm от Kryptonite »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #4 -: Август 21, 2009, 11:18:52 pm »
А и при положение, че шаманите нарочно се възползват от бъга със стъна и стънват с всеки 2-ри спел, локовете дори се хвалят у форума как правят 2-ен дмг с бъгавия Conflagrate, войните блъскат каквото си пожелят под Bladestorm, паладините правеха петорен дмг с Vengeance и си пускаха по 10 балона, друидите хвърчат с dash под всяка форма и т.н. и т.н. и няма нито 1 наказан за над 3 месеца за възползване от бъгове, за какво да си говорим ....
И за леко бъгнатият инвизибъл на мага,дейзовете на хънтъра, дългия фийър на лока,дк от който всички плачат.Излиза, че всеки герой е бъгнат посвоему.

Byakuya

  • Гост
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #5 -: Август 21, 2009, 11:25:29 pm »
Нали разбирате, че тук става въпрос за бъгнат айтем, който просто може да подминете, а са възползвате от него. Не е като да не може да си използвате магиите.

Крипто аз ще ти кажа на теб, това което ти каза на мен - Героя без всичките му магии не е герой. В този случай шамана не може да е без тотема, лока без конф не може, а войн на армс пък да не говорим. Палите също не може да не си ползват сийла (за балона е друга тема), друидите и те не могат без даш в котка.

Маг не може без инвизибилити, хънтара без дейзове, лока без фиър, ДК без магиите си (при това има още много бъгнати таланти на ънхоли дървото). Така че всеки герой е бъгнат... не може да си използва така ценните му магии. Да ама може и ще го прави докато му правят играта, дори и да ги фикснат никой няма да спре да ги ползва.

Но тук е съвсем различно нещо. ТОВА Е АЙТЕМ, който можете да пренепрегнете и да не играете с него.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #6 -: Август 21, 2009, 11:46:20 pm »
Пич, от 2 3 месеца всички JC се разхождат с по 20 Jewers Gem-a. Абсолютно никой нямаше нищо напротив и не коментираше въобще темата. Имаше ГМ, който беше оведомен за бъга и нямаше никакви последствия поне 1 месец. При това положение преди около 1 седмица ми писна и реших и аз да дигна JC (защото си мислех, че абсолютно всички gem-ове стакват над 3) и изведнъж всички почнаха да недоволстват.
Нищо лично, просто за теб се говореше най-много, затова теб съм дал за пример.
Byakuya, в грешка си за повечето спелове, но както и да е.
« Последна редакция: Август 21, 2009, 11:59:11 pm от Corpses »

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #7 -: Август 22, 2009, 12:12:56 am »
Нищо лично, просто за теб се говореше най-много, затова теб съм дал за пример.
Byakuya, в грешка си за повечето спелове, но както и да е.

Аз се ядосах, щтото излезе, че се едно аз съм го измислил това. Както и да е, дори и да се бъгва ви казвам, че само resilience бъгва и 60 70 resil не е никак голям abuse на останалия фон.

Колкото до останалите - палата може да не пуска излишни балони, война може да не бие под bladestorm, шамана може да не се възползва от бъгавия талант, друида и мага могат да си махат бъфовете като ползвт съответно shapeshift или invisible ... да не продължавам нататък. ;-)

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #8 -: Август 22, 2009, 12:32:29 am »
палата може да не пуска излишни балони
Моля? Не се излагай с историята с балоните, доста време мина откакто ги фикснаха. :lol:

Byakuya

  • Гост
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #9 -: Август 22, 2009, 12:34:39 am »
В скоростта на играта не усещаш дали ще махаш бъфс или не.

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #10 -: Август 22, 2009, 12:47:28 am »
Тва е съвсем отделна тема и нема смисъл да я коментираме тук. И въобще не защитавам хората, които се възползват от този бъг. Дори аз самия писах на GM да предупреди във важна тема абсолютно всички JC да не се възползват. Дано да се намеси в тази тема и да се сложи точка на проблема. ;-)

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #11 -: Август 22, 2009, 09:58:21 pm »
Крипто всеки тебе гледа и се опитва да те копира по простата причина че на доста хора си им като идол.

Та по темата Красавеца прави от някъде поне 200% поражения + сокетите
Развратница пък има повече резълиънс(без нито един предмет за арени) отколкото някой с 3 предмета.
Половината магове са така.

Та за Крипто днес бяхме на WSG  и дойде с гладиатора не знам дали имаше този бъг с сокетите но веднага смени сета който си беше с нормални сокети,шапка ти свалям малко хора ще го направят,повечето просто ще слагат още и още даже и BS  ще вземат само да могат да се тъпчат с сокетите

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #12 -: Август 23, 2009, 12:04:24 am »
Крипто всеки тебе гледа и се опитва да те копира по простата причина че на доста хора си им като идол.

Та по темата Красавеца прави от някъде поне 200% поражения + сокетите
Развратница пък има повече резълиънс(без нито един предмет за арени) отколкото някой с 3 предмета.
Половината магове са така.

Та за Крипто днес бяхме на WSG  и дойде с гладиатора не знам дали имаше този бъг с сокетите но веднага смени сета който си беше с нормални сокети,шапка ти свалям малко хора ще го направят,повечето просто ще слагат още и още даже и BS  ще вземат само да могат да се тъпчат с сокетите

Хехе. Просто слагам PVE сета, защото нямам нужда от PVP сет за повечето BG-та. Иначе и 2-та сета са си точно с по 3 Jewers gem-a. Само на PVP сета бях нацепил макс resil, за няколко дни, защото ми беше интересно колко точно ще спечеля от цялата работа.

Колкото до Красавеца ... проблема при него (както и доста други шамани) въобще не са jewers gem-овете а супер наглия abuse с талантите, при което със всеки 2-ри спел те стънва за 2 секунди. Това вече си е пълна наглост.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #13 -: Август 23, 2009, 01:24:25 am »
Хехе. Просто слагам PVE сета, защото нямам нужда от PVP сет за повечето BG-та. Иначе и 2-та сета са си точно с по 3 Jewers gem-a. Само на PVP сета бях нацепил макс resil, за няколко дни, защото ми беше интересно колко точно ще спечеля от цялата работа.

Колкото до Красавеца ... проблема при него (както и доста други шамани) въобще не са jewers gem-овете а супер наглия abuse с талантите, при което със всеки 2-ри спел те стънва за 2 секунди. Това вече си е пълна наглост.
това са му малките проблеми с поп или пала(от личен опит знам) шанс няма даже да е с 100000 резилиънс.Най-малкия проблем му е името Красавеца(сигурно е бил много пиян като си го е измислил,или някой яко го е излъгал)

Според мен докато не загубиш някой предмет(например някоя част гладиатор или нящо от Кел понеже те по трудно се земат) понеже си с няколко сокета отгоре хората ще си продължават най-спокойно да си ги използват.
Пък за талантите ако се загледаш от близард можеш да намериш Le Grande таланти но като си БОТ и този който си е измислил сам талантите и се сеща долу горе как да играе и си е свикнал с героя ще те смачка

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Jewelers Gem BUGS
« Отговор #14 -: Август 23, 2009, 04:38:08 am »
Такаа ли  :blink: аз сам JC доста отдавна и не сам се възползвал от този бъг НИКОГА и искам да ви кажа, че сред алиансите  несам виждал НИКОЙ с повече от 3  такива диаманта! Затова мисля че трябва да има наказания за всички мръсни хорди които са си сложили по повече от 3 Jewelers Gem и са се възползвали въпреки, че са знаели че е НЕРЕДНО и НЕЧЕСТНО :evilmad: И ако може да се оправи някак си бъга защото целия сървър ще стане JC само заради това..... :-?
« Последна редакция: Август 23, 2009, 04:42:28 am от ggbg »
I spit on the Horde!