Автор Тема: Босовете в Наксрамас отново с нереален damage  (Прочетена 6815 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Днес ходихме в Накс и босовете отново са с огромен демидж.
Instructor Razuvious - половин милион :)
Maexxna - 200 хиляди
Sapphiron - 80 хиляди
Gothic the Harvester - 1 демидж
Kel'Thuzad - 1 демидж
Точно както си бяха и след един друг ъпдейт.
Другият проблем е, че някои от босовете имат огромен резист(Kel резиства дори и тикове на Bleed ефекти, като Rend) , а не трябва да е така. Като Warlock на Gothic the Harvester DPS-to ми стигна 4000, а на Kel 700. В близард това го няма при никой бос и битка по-дълга от 15 минути(дори и това е много) не съществува. Ние си скъсахме нервите днес, след като сървара увисна и ни провали битката с Kel на 30%(45 минути) и го бихме още около час наново.
Не знам при кои от босовете го има това, но някои ще са невъзможни за убиване при това положение. Ако Thaddius например има такъв резист и е с 30 милиона кръв,(при правилно изигрант event в близард dmg-а на играчите се увеличава със 130%, а при нас ще падне на по-малко от 50% при този резист)за да се убие навреме(преди да влезе в берсерк на 6-тата минута) трябва 83 хиляди DPS на райда, което е невъзможно за райд от 25 човека в нашият сървър :)
Давам просто пример с него, не съм го убивал до сега, но ако и той е така...
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #1 -: Август 16, 2009, 08:01:13 pm »
Добавих пач-а за деймиджа на босовете. Явно са го пропуснали да го добавят в новата ревизия.

Рестартвам сървъра - сега тествайте.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен decoy

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: 0
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #2 -: Август 16, 2009, 08:03:42 pm »
Супер, много бърза реакция :) а нещо за резиста ще предприемаш ли или да си бъхтаме с часове... :)
When I get sad, I just stop being sad and be awesome instead.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #3 -: Август 16, 2009, 08:07:16 pm »
Не са пипани резистите им.

До колкото гледам са оправени. До преди няколко версии кел правеше 1 дамаге - сега не знам как е.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Reb0und*

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 125
  • EVO Karma: 3
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #4 -: Август 17, 2009, 01:13:51 am »
Кел вече си прави демидж. Готик също. Инструктора е с лоот вече. Глут е наред. При Маексна само има проблем с паяжините. За останалите мишоци нямам информация. :cap:

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #5 -: Август 17, 2009, 02:23:43 pm »
За Thaddius незнам някои дали е пробвал да го бие от 3.0.9 насам обаче ние пробвахме тогава да го бием като убихме двамата пазачи едновременно(в рамките на 5 сек) но то си остана иммун на всичко и никои неможеше да му направи ништо незнам сега след пача как е
I spit on the Horde!

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #6 -: Август 20, 2009, 05:22:34 pm »
някой ще ми каже ли как се килват пачците преди ануб,защото като те фанат и почват да те подмятат на горе надоло и те килват без да можеш да мръднеш

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #7 -: Август 21, 2009, 11:27:43 am »
някой ще ми каже ли как се килват пачците преди ануб,защото като те фанат и почват да те подмятат на горе надоло и те килват без да можеш да мръднеш
ние си ги килваме относително лесно е пребиват ни понякога по после им го връщаме.
би трябвало всяка гилдия относително лесно да минава от там.

За Thaddius незнам някои дали е пробвал да го бие от 3.0.9 насам обаче ние пробвахме тогава да го бием като убихме двамата пазачи едновременно(в рамките на 5 сек) но то си остана иммун на всичко и никои неможеше да му направи ништо незнам сега след пача как е

него на 3.0.9 сме го започвали да го бием но не пусне един дебъф и без него няма смъкване
въпросът е да останат и 2мата на около 5к ако сте добри и по малко и тогава един ги зема на масова.Нашия преди беше бъгадин(ретридин) с divine storm ако на първата не стане чакате за втора остават само той хийлър и танка да не стане гаф имам и пик как ни е избил.
http://picbg.net/img.php?file=62fb6fd11b9a1532.jpg

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #8 -: Август 21, 2009, 01:31:51 pm »
е кажи как ги килвате? с паладин с бъббле ли ? аз с моя боец сам на 42к хп и кат ме фанат и ме килват на 3-тото фарляне  :cry2:

Byakuya

  • Гост
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #9 -: Август 21, 2009, 03:38:50 pm »
Супер лесно, поне нашия гилд почти никога не умираме. Аз не виждам да ни мятат, а и хийлърите си вършат работата. Все пак не отиваме с 1-2 хийла, а минимум 4.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #10 -: Август 21, 2009, 03:47:48 pm »
Супер лесно, поне нашия гилд почти никога не умираме. Аз не виждам да ни мятат, а и хийлърите си вършат работата. Все пак не отиваме с 1-2 хийла, а минимум 4.
кой гилд си

Неактивен gryka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 80
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #11 -: Август 24, 2009, 11:04:32 am »
добре аз питам тактика да ми дадете,а вие кой от коя гуилд бил как ги килвали ...... това го разбрах кажете как да ги килл плс

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #12 -: Август 25, 2009, 09:49:15 pm »
Аз ще пиша тука , не заради бъгнат демидж , а заради зомбитата които глут спаунва. Целия ми екран беше пълен в зомбита с по 1 милион живот , а е трудно да се убият толкова много зомбита на толкова много живот ... А за босовете , когато свалихме Тадиус на 20 милиона , той ми изби с 1 удар (60 хиляди ми удари на мен)  :confused:
Ето и една снимка : http://img200.imageshack.us/img200/4745/wowscrnshot082509220905.jpg
« Последна редакция: Август 25, 2009, 10:12:00 pm от zelen4uk »
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #13 -: Август 25, 2009, 10:17:35 pm »
Аз ще пиша тука , не заради бъгнат демидж , а заради зомбитата които глут спаунва. Целия ми екран беше пълен в зомбита с по 1 милион живот , а е трудно да се убият толкова много зомбита на толкова много живот ... А за босовете , когато свалихме Тадиус на 20 милиона , той ми изби с 1 удар (60 хиляди ми удари на мен)  :confused:
Ето и една снимка : http://img200.imageshack.us/img200/4745/wowscrnshot082509220905.jpg
Не искам да те разочаровам, но явно са фикснали и спаун бройката на зомбитата на Глут. :lol:

Неактивен Murder

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 2
  • I spit on you!
Re:Босовете в Наксрамас отново с нереален damage
« Отговор #14 -: Август 25, 2009, 11:53:24 pm »
Не искам да те разочаровам, но явно са фикснали и спаун бройката на зомбитата на Глут. :lol:

То спаунда да кежем - как да е, ама да са на по 1 милион... тва не е нормално вече :down: И при нас стана така. Много кофти
Казвам каквото мисля и мисля каквото казвам!