Автор Тема: За Безсмъртните Магове...  (Прочетена 5733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
За Безсмъртните Магове...
« -: Август 04, 2009, 10:18:30 pm »
Искам добре да разгледате темата...Става дума за Маг-а.
Проблема е че при всеки дуел маговете използват своето инвизабилити ПРЕКАЛЕНО нечестно.Пример- Маг на 5 % кръв си бие инвизабилитито при което след секунди ви продължава на пълна кръв...
Поразпитах тук там оказа се че по време на инвизабилитито мага може да:
1.Ползва бандаж!
2.Яде!
3.ПОЛЗВА ЕВОКАЦИЯ!(която със съответния глиф възвръща и 60% от кръвта му!, 60% повтарям)
4.Всяко от тези действия НЕ МАХА ИНВИЗАБИЛИТИТО!!!
Ако сте играли повечко дуели ,знаете че срещу маг е критично да се убие бързо ,и всяка дистанция от него може да е фатална за всеки класс поради наи високия ДПС които има класа(Disable също).Как за бога се играе срещу такова нещо.Това е равносилно на Балон на паладина?!Защото след като е влязъл веднъж в инвиз. ,мага няма намиране!!,излиза на full HP  и краи на играта..Това като бъг е прекалено наистина ...просто мага  във всяка една битка трябва да бъде убиван по 2 ПЪТИ!,а както всички знаем за някои класове са нужни всички cooldowns за 1вия път ,ами след това? след инвиза? какво правим?
Показвам за да не кажете -еми то тва си е така
>>>>


Invisibility
16% of Base Mana
Instant cast   3 min cooldown
Fades the caster to invisibility over 3 sec, reducing threat each second. The effect is cancelled if you perform or receive any actions. While invisible, you can only see other invisible targets and those who can see invisible. Lasts 20 sec.

Моля да се разбере че подобен бъг приложен от играч е невъзможно да се покаже в сайта тъи като просто мага е невидим както се досещате и screenshot е невъзможен.Моля да се оправи незабавно,защото в момента е просто нестабилна работата...Да не говорим че незная все още как ,но...Маг ме видя някак ,при условие че бях невидим от 15-20 yarda!!Оправете го защото това за Pvp в момента за мен е наи големия бъг,може би наравно с факта че всеки паладин си пуска един след друг 2 БАЛОНА.Мн ми се иска да усетите какво е на нас останалите класи срещо такова нещо-чустваш се просто безсилен....не защото си ....а щото  няма елементарен баланс..Моля Гм тата сериозно да го предотвратят това по някъф начин с забрана ли нз и аз...на вас разчитаме  :clover:

Неактивен Sibelis

  • Knight
  • *
  • Публикации: 28
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #1 -: Август 04, 2009, 10:26:42 pm »
Искам добре да разгледате темата...Става дума за Маг-а.
Проблема е че при всеки дуел маговете използват своето инвизабилити ПРЕКАЛЕНО нечестно.Пример- Маг на 5 % кръв си бие инвизабилитито при което след секунди ви продължава на пълна кръв...
Поразпитах тук там оказа се че по време на инвизабилитито мага може да:
1.Ползва бандаж!
2.Яде!
3.ПОЛЗВА ЕВОКАЦИЯ!(която със съответния глиф възвръща и 60% от кръвта му!, 60% повтарям)
4.Всяко от тези действия НЕ МАХА ИНВИЗАБИЛИТИТО!!!
Ако сте играли повечко дуели ,знаете че срещу маг е критично да се убие бързо ,и всяка дистанция от него може да е фатална за всеки класс поради наи високия ДПС които има класа(Disable също).Как за бога се играе срещу такова нещо.Това е равносилно на Балон на паладина?!Защото след като е влязъл веднъж в инвиз. ,мага няма намиране!!,излиза на full HP  и краи на играта..Това като бъг е прекалено наистина ...просто мага  във всяка една битка трябва да бъде убиван по 2 ПЪТИ!,а както всички знаем за някои класове са нужни всички cooldowns за 1вия път ,ами след това? след инвиза? какво правим?
Показвам за да не кажете -еми то тва си е така
>>>>


Invisibility
16% of Base Mana
Instant cast   3 min cooldown
Fades the caster to invisibility over 3 sec, reducing threat each second. The effect is cancelled if you perform or receive any actions. While invisible, you can only see other invisible targets and those who can see invisible. Lasts 20 sec.

Моля да се разбере че подобен бъг приложен от играч е невъзможно да се покаже в сайта тъи като просто мага е невидим както се досещате и screenshot е невъзможен.Моля да се оправи незабавно,защото в момента е просто нестабилна работата...Да не говорим че незная все още как ,но...Маг ме видя някак ,при условие че бях невидим от 15-20 yarda!!Оправете го защото това за Pvp в момента за мен е наи големия бъг,може би наравно с факта че всеки паладин си пуска един след друг 2 БАЛОНА.Мн ми се иска да усетите какво е на нас останалите класи срещо такова нещо-чустваш се просто безсилен....не защото си ....а щото  няма елементарен баланс..Моля Гм тата сериозно да го предотвратят това по някъф начин с забрана ли нз и аз...на вас разчитаме  :clover:

Ето как те е видял ->
you can only see other invisible targets and those who can see invisible

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #2 -: Август 04, 2009, 10:37:32 pm »
Винаги ама винаги е било така и под действия мисля, че се има предвит да забиеш по някой.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #3 -: Август 04, 2009, 10:44:05 pm »
Не може да ме е видял така защото беше видим!!
Мерси за предложението все пак  :clover:
Да не пренебрегваме и факта че никви 3 сек не им трябват за инвиз....просто ПУФ и ги няма...инстантно!
« Последна редакция: Август 04, 2009, 10:53:58 pm от Plonderbg »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #4 -: Август 04, 2009, 10:49:26 pm »
Инстант ако има глиф  :clover:
А като стана въпрос теб не те ли бяха снимали с даш в разлина форма от котешката? Защо тогава не орева форума "Ама оправете го то това е бъг"
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #5 -: Август 04, 2009, 10:53:57 pm »
While invisible, you can only see other invisible targets and those who can see invisible.

в превод (грубичък но англииския ми е най-слабия език )

Когато си невидим, ти можеш да виждаш само други невидими цели и тези които могат да виждат невидимостта.

Тоест според това което сам цитираш е напълно нормално маг с помощтта на тази способност да те намери когато си невидим.

За останалото не знам - да се изкаже някой по компетентен  :wink:
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #6 -: Август 04, 2009, 10:58:14 pm »
Валио..Обясних се в 5 страници за тоя даш...ако го бе прочел нямаше пак да захванеш темата...разликата е огромна.Ония бъг е неконтролируем...+ това аз съм ЗА да го махнат...не желая всеки път като БЕЗ да искам от котка мина в мечка за да не умра ...и спринта останал на мен за 1,2 сек да бъда обвиняван..тук говорим за прекалено голяма разлика ...съвсем умишлено да си се напълниш догоре с мана и хп затова говорим.Даша остава на теб независимо дали иксаш или не ,смяната на формите е наложителна на всеки няколко сек в напечема битка.  :clover: => даша остава някои път...все пак 15 сек му е durationn-а ,
« Последна редакция: Август 04, 2009, 11:06:39 pm от Plonderbg »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #7 -: Август 04, 2009, 11:06:44 pm »
While invisible, you can only see other invisible targets and those who can see invisible.

в превод (грубичък но англииския ми е най-слабия език )

Когато си невидим, ти можеш да виждаш само други невидими цели и тези които могат да виждат невидимостта.

Тоест според това което сам цитираш е напълно нормално маг с помощтта на тази способност да те намери когато си невидим.

За останалото не знам - да се изкаже някой по компетентен  :wink:

Stealth Не се невидимост.Мага не вижда роуговете.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #8 -: Август 04, 2009, 11:11:34 pm »
Да за роуговете си прав - моя грешка. За сметка на това по форумите пишат че това с яденето и пиенето е било бъгнато/е бъгнато ( не разбрах точно ) и в близард.  :wink:
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #9 -: Август 05, 2009, 01:28:20 am »
Инвизибилитио става инстант с талант, не с глиф, вярно че е бъгнат, ама като не ти харесва не прави дуели бе  :doh: :doh: Така и така не те виждам по БГ , маха се със всяка масова в района на инвизибилитито , освен ако не се блинкне надалеееч  :doh: Но поне едно нещо оправиха преди можеше да свиниш на арена сега не може !
ПП : Мерси че каза за глиф за евокейшън не знаех, ето как ще се хелвам в арена  :freak: :freak: :freak: :freak: :freak: Всичките сте такива използвачи на бъгове, и никой нищо не прави, днес ми съибщиха, че ако тръгнат да банват популацията ще стане 5 човека  :doh:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #10 -: Август 05, 2009, 01:31:39 am »
Прав си глъфа удължаваше времето.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Kryptonite

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 98
  • EVO Karma: 11
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #11 -: Август 05, 2009, 03:26:35 am »
Валио..Обясних се в 5 страници за тоя даш...ако го бе прочел нямаше пак да захванеш темата...разликата е огромна.Ония бъг е неконтролируем...+ това аз съм ЗА да го махнат...не желая всеки път като БЕЗ да искам от котка мина в мечка за да не умра ...и спринта останал на мен за 1,2 сек да бъда обвиняван..тук говорим за прекалено голяма разлика ...съвсем умишлено да си се напълниш догоре с мана и хп затова говорим.Даша остава на теб независимо дали иксаш или не ,смяната на формите е наложителна на всеки няколко сек в напечема битка.  :clover: => даша остава някои път...все пак 15 сек му е durationn-а ,

Пич аз искам да си пусна Evocation, докато съм Invisible. Какво съм виновен, че не пада Invisible-a ? Малко не мога да я схвана тая прекалено голяма разлика, за която пишеш.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #12 -: Август 05, 2009, 04:12:59 am »
Пич аз искам да си пусна Evocation, докато съм Invisible. Какво съм виновен, че не пада Invisible-a ? Малко не мога да я схвана тая прекалено голяма разлика, за която пишеш.
Че ако си достатъчно добър, няма да ти е нужен бъг, че да може да направиш нещо в арена например... 
Всички плакахте за бъгнатия форбиъранс, но сега като го фикснаха замлъкнахте и не се обаждате за инвизибилитито... странно. 
« Последна редакция: Август 05, 2009, 04:17:03 am от Corpses »

Неактивен Plonderbg

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #13 -: Август 05, 2009, 11:00:49 am »
Добре ще се опитам да обясна..Ако толкова искаш да си пуснеш евокация и си в инвиз махни си инвиза 1во поа тогава си я пусни..
За разликата - представете си Rogue които си пуска ваниш,след това  1st AID! , и след 1st aid-a сяда да яде ,и сичко това не го вади от стелт, КАК Е?
Не говоря за рестелт ,сичко това наведнъж да си го пуска за някви секунди ,как ще пипнете рогето?
Реквием....: Ако ти играя със всички бъгове на дуел  ше има да се чудиш друид ли съм или роуг или уариър..Самия ти пост за мен е равен на бан..
Ако ще се ползват изброените по горе бъгове кажете само...просто кажете така ли ще си играем да знам да почвам да си ги ползвам и аз?Уж пишем тук за да се оправят нещата ,да се оправят бъговете ,тоя ми пише ся ше знам как да се хеалвам-е заради такиа като теб ни е ****ed up survera дето на пук усират..
Все още бих желал ГМ отговор..злобните ви изказвания с нищо не помагат,тва че губите от цялата история не ме бърка ..Това е бъг тракер а вашето си е чист ,прекалено голям бъг!Ако няма да се маха бъга да сложат и на другите класи ХЕАЛ WHILE INVISIBLE па да се позбием на дуел...В близзард има приблизителен баланс..Хората са го търсили със сумати пачове след сумати промени..Наи-малкото което може да се направи е да се погледне 1во към тях..Знам че не се оправят току така тези бъгове ,но репортването им и неигнорирането им е задължително за мен..Трябва да се намери начин просто малко от малко да се влага разбиране.Така като се загледате по 2vs2 bracket-a  защо мислите има основно mages warrs and palas?За паладините айде ясно..90% от сървера са..щото наи лесно се оцелява (ма тва друга тема),Маговете-?Нестабилен Бърст? контрол на битката? а с тия бъгове и безсмъртие?Warrior - нека просто кажа че там се искат умения и наистина достигналите висок реитинг  уарри са добри.
Тъй като проблемите по който пиша наистина са неща който на мен пречат основно (но  и не само) ,реших да закача и друга тема:
Хънтара е наи-орязания клас в момента...Имам приятел хънтар следя всичко в класата и ви казвам - не играйте хънтар..Като изключим неработещите им абилитита без които са 1/3 по слаби от обикновеното,като изключим талантите които също не работят и ги правят още 1/3 по слаби,и изключим и факта че като цяло хънтар над 3К дмг прави на всеки 3 арени бих казал че наи добре да махнат класата...
Пуснете си едно клипче ,идете в интернет където и да ,на хънтар от близзард-> резултата навсякъде е един  и същ - ако си за 3,4 сек далеч от него си мъртъв!!Какво имаме в Ево бг - клас които няма ПОТЕНЦИАЛА да бутне един хеалър  или танк специализиран клас че даже и дпс клас...Просто самата класа не го позволява.
Написах отново всичко това ...не за да мрънкам.Основната ми цел е Гм тата да имат поглед върху нещата такива квито са.Няма да се заблуждаваме сега че във Ево бг има всички класи ...-не и хънтара!
« Последна редакция: Август 05, 2009, 11:27:53 am от Plonderbg »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:За Безсмъртните Магове...
« Отговор #14 -: Август 05, 2009, 11:12:09 am »
Ами имам някакъв спомен от ТБЦ-то, че роуга можеше да ги прави тея неща...
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell