Автор Тема: [Fixed]Sons of Hodir  (Прочетена 21004 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Sons of Hodir
« Отговор #90 -: Октомври 09, 2009, 07:00:45 pm »
Самата мечка от къде се взима?....изпълних куестовете от поредицата....
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Sons of Hodir
« Отговор #91 -: Октомври 13, 2009, 11:52:23 am »
Куеста не работи и е направен на ауто.

махнал съм всякакви изисквания за куетса.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Sons of Hodir
« Отговор #92 -: Февруари 04, 2010, 03:54:08 pm »
Значи незма аз ли бъркам нещо или какво но така и не успях да се преборя с този куест от поредицата http://www.wowhead.com/?quest=12851  . Ако може някой да ми разястни ще съм благодарен :clover:
П.С. Разгледах предните коментари и попаднах на  такива относно този куест но пак не намирам мобовете  :doh:
Мобовете са ми фриендли а съм ат лар с тях, офф заданена улиза съм, ето и скрийн
http://prikachi.com/files/1338305N.jpg мисля че куеста пак се е бъгнал.
« Последна редакция: Февруари 04, 2010, 04:14:30 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Sons of Hodir
« Отговор #93 -: Февруари 06, 2010, 01:43:25 pm »
Аре де поне някой наясно да ми каже аз ли баркам нещо или какво моля  :clover:
Гробно малчания дни наред вече та месец ще стане откакто писах за проблема, аре де някой нещо да каже ?поне при мен ли е така само какво става ,това е важна фракция  :confused:
« Последна редакция: Февруари 12, 2010, 12:02:26 am от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re: Sons of Hodir
« Отговор #94 -: Февруари 15, 2013, 09:56:17 pm »
Знам, че темата е от преди 3 години. Но имам следния проблем. Боря се за ачийва The Loremaster of Northrend ... и практически за 130-те куеста в Storm Peaks... Отдавна съм вдигнал фракцията на exalted. И на скоро започнах да правя различни куестове за ачива. Но стигнах до задъдена улица когато разбрах, че не виждам NPC-тата на Sons Of Hodir, които дават куестове и дори Fly Point-та ми липсва. Нито на картата, нито когато отида на място. Но само продавача от който може да си купиш мамут и да си вдигаш репутацията с 10 руни се вижда, както и десетина моба от фракцията.

Четох в темата, че да се покаже на някой NPC-тата трябва да се вземат 2 куеста... Но видях, че единия куест вече съм го изпълнил.
А другия който ми остана е само http://www.wowhead.com/quest=12924/forging-an-alliance... Не мога дори да изпълня този, защото няма дори на кого да го дам.
Прегледал съм с аддон и обиколил зоната. Поредицата куестове за да отключа фракцията да ми се вижда съм ги направил. Писах дори в общия чат в играта, като ми се изсмяха видиш ли на, че за да ги виждам, трябва да направя поредицата, която вече съм направил... Така ако някой може да ме посъветва какво да правя и да чакам ли някакъв фикс. Героя ми е Georgidwarfa... Благодаря предварително...

Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Sons of Hodir
« Отговор #95 -: Март 10, 2013, 07:17:10 pm »
Цялата зона нещо е прецакана, снощи тествах цялата поредица и аз стигнах до този куест и понеже за да го минеш трябва да виждаш определени npc-та.
Има нещо много сбъркано с фазите там. Определено като минеш основната поредица и оня от планината те направи приятел с тях би трябвало да се добави към героя че в зоната трябва да имаш 4-та фаза, но това така и не се случва.

Това е проблема и с вендора - той си е там, но не го виждат тези които са минали поредицата докато е бъгава.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Rumba

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 413
  • EVO Karma: -35
  • Love is a dream it is for dreamers. I am a realist
Re: Sons of Hodir
« Отговор #96 -: Април 02, 2013, 11:51:49 pm »
Има и един бъг около въпросната фкракция Son of Hodir а бъга е че не е нужно да се минават редицата задачи за да стане видим вендора на фракцията.

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Sons of Hodir
« Отговор #97 -: Април 03, 2013, 03:11:58 pm »
Да, защото в момента има 2 мастъра и съответно единият е добавян отново за улеснение на ревльовците.