Автор Тема: Куест бъг на ДК.  (Прочетена 5709 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stormscream

  • Гост
Куест бъг на ДК.
« -: Юни 17, 2009, 05:20:10 pm »
http://www.wowhead.com/?quest=12698 За този куест става на въпрос.Проблема  е че не се активира куест-итема http://www.wowhead.com/?item=39253..Ако може да се обърне внимание,защото куеста е доста важен.

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #1 -: Юни 17, 2009, 06:12:35 pm »
Минавал съм този куест. Ще го проверя отново.

Stormscream

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #2 -: Юни 17, 2009, 06:28:56 pm »
Ок,благодаря предварително :) ,ще може ли само да съобщите когато го оправите за да знам да влезна с ДК-то :)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #3 -: Юни 17, 2009, 07:01:42 pm »
Явно не са оправили итема. Преди когато аз го минавах и видях, че убива всеки един моб без значение какъв е. Тогава го деактивираха и явно не са го оправили още. Проблема идва от ядрото.

Stormscream

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #4 -: Юни 17, 2009, 07:54:27 pm »
а има ли някаф шанс да се направи ауто камплиит куеста,защото прецаква така цялата поредица или нз....

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #5 -: Юни 18, 2009, 09:00:01 am »
Явно не са оправили итема. Преди когато аз го минавах и видях, че убива всеки един моб без значение какъв е. Тогава го деактивираха и явно не са го оправили още. Проблема идва от ядрото.

Вече има една нова таблица за това кой итем по какъв таргет може да се ползва. С него спряха и онова с Kurun's Blessing. Магията работи но не може да ползваш предмета по всеки.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #6 -: Юни 18, 2009, 09:19:51 am »
Явно не са оправили итема. Преди когато аз го минавах и видях, че убива всеки един моб без значение какъв е. Тогава го деактивираха и явно не са го оправили още. Проблема идва от ядрото.

Каква грешка ти дава предмета като се ползва?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #7 -: Юни 18, 2009, 09:37:20 am »
Каква грешка ти дава предмета като се ползва?
Като го използваш в мината не прави нищо друго освен да те самоубива в момента. Трябва да се пуска на максимално разстояние от теб и да събира едни 'таласъмчета' от миньорите.
Преди можеше да трепеш всичко с него и го бяха оправили като кликнеш на итема директно ти спаунва тези 'scarlet ghoul' на 1 кръв и като ги удариш ти отчиташе, че ги събираш. Явно са се заели да оправят скрипта на този итем, но все още не работи както трябва.

Stormscream

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #8 -: Юни 18, 2009, 01:29:13 pm »
и лошото е,че без да се мине този куест няма други куестове...

milan1989

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #9 -: Юни 18, 2009, 02:22:11 pm »
 :confused: :doh: Ебах го куеста днеска 2 часа мра като куче и нищо не става ... Освен че се самоубихме около 5-6 найта докат пробваме всевъзможни начини да го минем. Трябва да се оправи възможно най-скоро защото не може да излезеш от местността без тоя шибан куест.  :down:

milan1989

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #10 -: Юни 18, 2009, 02:29:48 pm »
Не искам да съм груб, но от 10 дена дигам боеца до 55 за да си направя рицарче и когато го правя 2рия куест, който е критичен да можеш да минеш после алайънс е бъгнат след ъпгрейда :Х

Stormscream

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #11 -: Юни 18, 2009, 05:22:30 pm »
Та ще може ли да се измисли нещо по въпроса за тези куестове?примерно ако неможе да се оправи итема да се направят ауто къплиит за момента?

Неактивен Rasta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #12 -: Юни 20, 2009, 04:05:37 pm »
Таа искам да питам дали има някакъв напредък със бъгнатия ДК quest нещо ауто комплеат или нещо защото на доста хора им се играе с ДК  :clover:

milan1989

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #13 -: Юни 20, 2009, 04:49:51 pm »
Айде де момчета, ако трябва направете някаква регистрация с код за игра, ако трябва смс 2.40 за месец, но оправете куеста :) :freak:

poison

  • Гост
Re:Куест бъг на ДК.
« Отговор #14 -: Юни 21, 2009, 12:58:57 am »
Аз предлагам да се направи ауто комплийт.Момчета, има много чакащи DK-та които искат да играят, но някакси е невъзможно без този куест.Знам че имате познанията да го направите.ОТделете малко време.Не мисля че става за повече от час.ПЛС, просто го оправете това.  :-)